Alta Silver and Black Invitational

2017 — Sandy, UT/US
Policy Paradigm List
All Paradigms: Show Hide
Justin Baker Skyline 6 rounds
Mike Bausch Kent Denver School 4 rounds
Ian Beier College Prep 3 rounds
David Bessey Kent Denver School 6 rounds
Shannon Blackham Salt Lake City West HS 6 rounds
Mac Cronin McQueen HS 6 rounds
Parker Davis George Washington CO 6 rounds
Katherine Dean Skyline 6 rounds
Meghan Eames Kearns HS 3 rounds None
Dylan Frederick Salt Lake City West HS 6 rounds
Stephen Goldberg Nevada Union High School 3 rounds
Matt Gomez Hire 6 rounds
Luke Gordon Eagle HS 3 rounds
Malcolm Gordon The Meadows School 3 rounds
Tyler Gordon Eagle HS 6 rounds
Crystal Hall Salt Lake City West HS 3 rounds
Avery Hansen Centennial High School 6 rounds
Brock Hanson Rowland Hall-St Mark 6 rounds
Mark A. Hernandez Sr. Rosemont 6 rounds
Teddy Hill-Weld Nevada Union High School 6 rounds
Lisa Hobbs Oakland Tech 6 rounds
Robert Holmes Gulliver Prep 3 rounds
Corper James East HS 3 rounds None
Adam Jensen Rowland Hall-St Mark 3 rounds
Jeff Joseph Kent Denver School 6 rounds
Leonardo Kim Chaminade College Prep 6 rounds
Elliot Kovnick St. Vincent De Paul High School 6 rounds
Michael Kurtenbach Brophy College Prep 6 rounds
Jaden Lessnick Rowland Hall-St Mark 6 rounds
Wesley Loofbourrow CK McClatchy High School 6 rounds
Hunter McFarland Hire 6 rounds
Saige Miller Park City High School Debate 3 rounds
Matt Munday Notre Dame High School 6 rounds
Michael Obuchi Hire 6 rounds
Henry Olson East HS 3 rounds
Miles Owens George Washington CO 6 rounds
Devon Reese McQueen HS 6 rounds
Abby Schirmer Marist School 3 rounds
John Shackelford Rowland Hall-St Mark 6 rounds
Mike Shackelford Rowland Hall-St Mark 3 rounds
Khalid Sharif Hire 6 rounds
Sarah Sherwood Polytechnic School 6 rounds
Josh Smith Sky View 3 rounds
Paige Spraker CK McClatchy High School 6 rounds
Jordan Stephens Green Canyon High School 6 rounds
Zach Thiede Copper Hills HS 5 rounds
Misty Tippets Hire 6 rounds
Corey Turoff Head Royce School 1 rounds
Lindsay Van Luvanee Bingham HS 6 rounds
kevin vanderspek Presentation HS 6 rounds
Teja Vepa Polytechnic School 3 rounds
Mel Walker Brighton High School 3 rounds
Caitlin Walrath Notre Dame High School 6 rounds
Curtis Wardle Sky View 6 rounds
Tommye Weddington Head Royce School 4 rounds
Olivia Whiteley Juan Diego Catholic High School 3 rounds
Janice Wiberg Green Canyon High School 6 rounds None
Tom Woodhead St. Vincent De Paul High School 6 rounds
Edmund Zagorin Head Royce School 2 rounds