Greenhill Fall Classic

2018 — Dallas, TX/US

104 Judges in Policy

Para First Last School State Rounds
Shree Awsare North Broward Preparatory School FL 4
Sabrina Bajwa The Kinkaid School TX 4
Kevin Bancroft Chattahoochee High School GA 6
Maddie Barker Rowland Hall UT 4
clara bates The Meadows School NV 4
Aron Berger Notre Dame High School CA 3
Maggie Berthiaume Woodward Academy GA 4
Keith Bistodeau Wayzata High School MN 2
Alexia Boulos Carrollton School of the Sacred Heart FL 6
Brian Box Blue Valley North KS 6
Daryl Burch McDonogh MD 4
Conor Cameron Solorio Academy HS IL 4
Yao Yao Chen Liberal Arts and Science Academy TX 5
Josh Clark Montgomery Bell Academy TN 2
Travis Cochran Fullerton Union High School CA 2
William Coltzer Hendrickson HS TX 4
Mallory Copeland Lincoln HS OR 4
Mac Cronin McQueen HS NV 4
Philip DiPiazza Reagan HS TX 6
Elizabeth Dodson St. Andrew's Episcopal School MS 4
Tim Edstrom Edina HS MN 3
Eric Emerson The Kinkaid School TX 2
Kegan Ferguson North Broward Preparatory School FL 4
Brandon Garrett Presentation HS CA 6
Bryan Gaston Heritage Hall School OK 4
Colton Gilbert Little Rock Central AR 6
Joshua Gonzalez Westminster GA 3
Akilan Gopal Hired 2
Malcolm Gordon The Meadows School NV 2
Robbins Gray Fullerton Union High School CA 2
Omar Guevara Isidore Newman School LA 6
Jeremy Hammond Pine Crest Preparatory Schools FL 4
Kevin Hamrick Montgomery Bell Academy TN 4
David Heidt Carrollton School of the Sacred Heart FL 4
Jackson Hoffmann Kapaun Mount Carmel HS KS 6
Robert Holmes Gulliver Prep FL 2
Kenton Hutcherson Grapevine High School TX 4
Nathan Jagot Caddo Magnet HS LA 2
Nikhil Jain Hired 6
Shunta Jordan Pace Academy GA 2
Arnav Kerjiwal Hired 6
David Kilpatrick Westwood HS TX 4
MarthaClaire Lepore Airline HS LA 0
Jaden Lessnick Rowland Hall UT 4
Tim Lewis Damien HS CA 3
Dan Lingel Jesuit College Prep TX 3
Mark Little OES OR 4
Alyssa Lucas-Bolin Glenbrook South HS IL 4
Matthew Luevano Damien HS CA 4
Tim Mahoney St. Mark's School of Texas TX 3
Mason Marriott-Voss Liberal Arts and Science Academy TX 5
Charlie Marshall St. Mark's School of Texas TX 6
Kevin McCaffrey Glenbrook North IL 6
Kasi McCartney Caddo Magnet HS LA 2
Jonathan Mccartney Caddo Magnet HS LA 2
Tracy McFarland Jesuit College Prep TX 3
Ryan McFarland Blue Valley Southwest HS KS 4
Jonathan Medrano Hired 4
Eric Melin Coppell High School TX 2
Cody Morrow Hired 6
Eric Mueller Guyer HS TX 4
Matt Munday Westminster GA 4
Theo Noparstak Niles West High School IL 5
Eric Oddo Niles West High School IL 2
Chris Paredes Damien HS CA 3
Kush Patel Hired 6
Sonny Patel Univ Of Chicago Lab School IL 6
Louie Petit Pace Academy GA 3
Christina Phillips Notre Dame High School CA 2
Stephen Pipkin Glenbrook North IL 6
Ammar Plumber St. Mark's School of Texas TX 1
Steve Pointer Fullerton Union High School CA 2
Colin Quinn Glenbrook South HS IL 6
Carla Ramazan Gulliver Prep FL 6
Dana Randall Carrollton School of the Sacred Heart FL 5
Chris Randall Hired 6
Sukriti Rawal Wayzata High School MN 6
Devon Reese McQueen HS NV 4
Chris Sardo Polytechnic School CA 6
Dennis Savill Crossings Christian School OK 6
Ben Schultz Johns Creek High School GA 4
Mike Shackelford Rowland Hall UT 2
Sam Shore Hired 6
Eric Short Niles West High School IL 5
Bee Smale Little Rock Central AR 6
Megan Smalley Notre Dame High School CA 5
Jordana Sternberg Westminster GA 3
Preston Stolte Winston Churchill HS TX 6
Jason Sykes Coppell High School TX 2
Wayne Tang Northside College Preparatory IL 4
Michelle Thomas Gulliver Prep FL 2
Hayden Uihlein Edina HS MN 3
Garrett Vande Kamp Airline HS LA 6
Cameron Vaziri Hebron High School TX 6
Lauren Velazquez Niles North High School IL 6
Teja Vepa Polytechnic School CA 2
Connor Warshauer New Trier High School IL 3
David Weston New Trier High School IL 3
Scott Wheeler Peninsula High School CA 4
Toby Whisenhunt Dallas Highland Park HS TX 4
Whit Whitmore Pace Academy GA 3
Tom Woodhead St. Vincent De Paul High School CA 4
Kelly Yang Hired 2
Jason Young Garfield High School WA 4