American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Benjamin Geller
|
American Heritage Plantation BG
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Perry Beck
|
American Heritage Plantation PB
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Robert Gillespie
|
American Heritage Plantation RG
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Kyle Stephens
|
Anderson KS
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
Anderson SJ
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Brandon Schellhaass
|
Apple Valley BS
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Serena Abraham
|
Apple Valley SA
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Matthew Moorhead
|
Appleton East MM
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Sophia Mast
|
Appleton East SM
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Tyler Stearns
|
Appleton East TS
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Archbishop Mitty JP
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Lukas Krause
|
Archbishop Mitty LK
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ashwin Pillai
|
Bellarmine College Prep AP
|
|
Bradley Tech
|
WI/US
|
Alberto Cruz
|
Bradley Tech AC
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Annie (Yijing) Wang
|
Bronx HS Of Science AW
|
|
Brookfield East
|
WI/US
|
Navya Tarikere
|
Brookfield East NT
|
|
Brookfield East
|
WI/US
|
Rafael Li
|
Brookfield East RL
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Calvin Tyler
|
Brophy CP CT
|
|
Cabot
|
AR/US
|
Lawson Hudson
|
Cabot LH
|
|
Cambridge Rindge and Latin
|
MA/US
|
Andrew Garber
|
Cambridge Rindge and Latin AG
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Grace Lynch
|
Chanhassen GL
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Natalie Williamson
|
Chanhassen NW
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Justin Smith
|
Charlotte Latin JS
|
|
Chatfield Senior
|
CO/US
|
Kate Marin
|
Chatfield Senior KM
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Celine Wei
|
Colleyville Heritage CW
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Itbaan Nafi
|
Colleyville Heritage IN
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Sarah Manjee
|
Colleyville Heritage SM
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Isabella Mason
|
Cypress Bay IM
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Nicole Buckley
|
Cypress Bay NB
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Pranav Sattaraju
|
Cypress Bay PS
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Angela Zhong
|
Cypress Woods AZ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Maya Trivedi
|
Cypress Woods MT
|
|
Durham
|
NC/US
|
Bennett Dombcik
|
Durham BD
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ashley Chen
|
Eagan AC
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Arush Iyer
|
Eagan AI
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ankitha Kumar
|
Eagan AK
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Jade Jang
|
Edgemont JJ
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Riya Ganpati
|
Edgemont RG
|
|
Edina
|
MN/US
|
Kathleen Scoggin
|
Edina KS
|
|
Edina
|
MN/US
|
Mark Kivimaki
|
Edina MK
|
|
Edina
|
MN/US
|
Rahil Modi
|
Edina RM
|
|
Edina
|
MN/US
|
Sandra Chen
|
Edina SC
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Kedar Pandya
|
Elkins KP
|
|
Episcopal School of Dallas
|
TX/US
|
Zan Haq
|
Episcopal School of Dallas ZH
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Henry Eberhart
|
Evanston Twp HE
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Joshua Ahn
|
Evanston Twp JA
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Luis Toro
|
Evanston Twp LT
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Quinn Hughes
|
Evanston Twp QH
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anna Myers
|
Greenhill AM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anais Zhang
|
Greenhill AZ
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Mihir Rai
|
Greenhill MR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arnav Dani
|
Harker AD
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kelly Shen
|
Harker KS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sachin Shah
|
Harker SS
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ethan Voskoff
|
Harrison EV
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Giovanni Cutri
|
Harrison GC
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Ari Davidson
|
Harvard-Westlake AD
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
Hattiesburg
|
MS/US
|
Owen Sayre
|
Hattiesburg OS
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Blake Ziegler
|
Holy Cross BZ
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Andrew Qin
|
Houston Memorial AQ
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
John F. Kennedy
|
IA/US
|
Andrew Shea
|
John F. Kennedy AS
|
|
King
|
FL/US
|
Aniruth Narayanan
|
King AN
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Hannah Shi
|
Kinkaid HS
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jack Scofield
|
Kinkaid JS
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkaid SM
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Abby Morris
|
Lake Highland Prep AM
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Julia Wu
|
Lake Highland Prep JW
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Parnika Agrawal
|
Lake Highland Prep PA
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Anna Carow
|
Lakeville North AC
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Christopher McCluskey
|
Lakeville North CM
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Gianna Roy
|
Lakeville North GR
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Shashwot Tripathy
|
Lakeville North ST
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Logan Stenzel
|
Lakeville South LS
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Morgyn Hibbard
|
Lakeville South MH
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Nina Baker
|
Lakeville South NB
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Anna Rumpz
|
Little Rock Central AR
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Antonio Dowdy
|
Los Alamos AD
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Samuel Menefee
|
Los Alamos SM
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Parth Dhanotra
|
Los Altos PD
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Collins Morgan
|
Lovejoy CM
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Connor Lindquist
|
Loyola CL
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Lucas Hunter
|
Loyola LH
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Kirtan Patel
|
McDowell KP
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Shane Karnes
|
McDowell SK
|
|
McMillen
|
TX/US
|
Nevin Gera
|
McMillen NG
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Kobby Sarfo
|
Meadows KS
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Christian Hilgemann
|
Minnetonka CH
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Ethan Mirman
|
Minnetonka EM
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Rachel Park
|
Minnetonka RP
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Ben Harris
|
Mountain Brook BH
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Daniel Carmichael
|
Mountain Brook DC
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Marielle Cornes
|
Mountain Brook MC
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Pavel Shirley
|
Mountain Brook PS
|
|
Munster
|
IN
|
Benjamin Mellon
|
Munster BM
|
|
Needham
|
MA/US
|
Zachary Lu
|
Needham ZL
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Maddie Alft
|
Neenah MA
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Emma Mansour
|
New Trier EM
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Keara McLaughlin
|
New Trier KM
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Patrick Tolan
|
New Trier PT
|
|
New Trier
|
IL/US
|
William Thornton
|
New Trier WT
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Osmane Sanogo
|
Newark Science OS
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Simone Braithwaite
|
Newark Science SB
|
|
Newsome
|
FL/US
|
Adam Gorman
|
Newsome AG
|
|
Newsome
|
FL/US
|
Dylan Burke
|
Newsome DB
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Akshana Dassanaike
|
North Allegheny Sr AD
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Elijah Duckworth
|
North Allegheny Sr ED
|
|
NSU
|
FL/US
|
Sebastian Frazier
|
NSU SF
|
|
Oak Hall
|
FL/US
|
Kumail Zaidi
|
Oak Hall KZ
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
August Orser
|
Oakwood School - North Hollywood AO
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Monie Choi
|
Oakwood School - North Hollywood MC
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Maximillian Wolf-Valdes
|
Oakwood School - North Hollywood MW
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Sarah Mostow
|
Oakwood School - North Hollywood SM
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Wyatt Alpert
|
Oakwood School - North Hollywood WA
|
|
Perry
|
OH/US
|
Bradlee Thompson
|
Perry BT
|
|
Perry
|
OH/US
|
Nickolas Forchione
|
Perry NF
|
|
Perry
|
OH/US
|
Robert Hohman
|
Perry RH
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Jason Jacobs
|
Pine Crest Prep JJ
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Mackenzie Davis
|
Quarry Lane MD
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Vineela Gogineni
|
Quarry Lane VG
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Zachary Davis
|
Quarry Lane ZD
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Andy Soileau
|
Rosemount AS
|
|
Roseville Area
|
MN/US
|
Daley Tubbs
|
Roseville Area DT
|
|
Rowland Hall
|
UT/US
|
Ria Agarwal
|
Rowland Hall RA
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sai Karavadi
|
Sai Karavadi
|
|
Santa Monica
|
CA/US
|
Rex Evans
|
Santa Monica RE
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Wolf Cukier
|
Scarsdale WC
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Rohan Rao
|
Seven Lakes RRa
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Bain McHale
|
St. Andrew's Episcopal BM
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Drew Fox
|
St. Andrew's Episcopal DF
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Faraaz Yousuf
|
St. Andrew's Episcopal FY
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Ishan Bhatt
|
St. Andrew's Episcopal IB
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Osose Ewaleifoh
|
St. Andrew's Episcopal OE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Arun Mehra
|
Strake Jesuit College Prep AM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aneel Mehra
|
Strake Jesuit College Prep AMe
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit College Prep BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joshua Herrera
|
Strake Jesuit College Prep JH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
Strake Jesuit College Prep VL
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Bintou Cisse
|
Success Academy Manhattan BC
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Lala Diallo
|
Success Academy Manhattan LD
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Silma Bathily
|
Success Academy Manhattan SB
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Taj Louree Robinson
|
Taj Louree Robinson
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Avyuk Dixit
|
Thomas Jefferson HSST AD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Pranav Rao
|
Thomas Jefferson HSST PR
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Rishabh Krishnan
|
Thomas Jefferson HSST RK
|
|
Trinity
|
KY/US
|
Mark Hughes
|
Trinity MH
|
|
Trinity
|
KY/US
|
Porter Hunt
|
Trinity PH
|
|
Union
|
OK/US
|
Grayson Lasater
|
Union GL
|
|
Union
|
OK/US
|
Tyler Rossow
|
Union TR
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Benjamin Waldman
|
Walt Whitman BW
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Daniel Harris
|
Walt Whitman DH
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Animesh Joshi
|
West Des Moines Valley AJ
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Conal Thomas-McGinnis
|
West Des Moines Valley CT
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
James Meng
|
West Des Moines Valley JM
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lucas Bryant
|
West Des Moines Valley LB
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lauren Gilbert
|
West Des Moines Valley LG
|
|
West Linn
|
OR/US
|
Dennis Tang
|
West Linn DT
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Andrew Lee
|
Westlake HS (Austin) AL
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Cassidy Reynolds
|
Westlake HS (Austin) CR
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Alice Zhang
|
Westwood AZ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Truman Le
|
Westwood TL
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Anthony Cui
|
William G. Enloe AC
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Kaitlyn Han
|
William G. Enloe KH
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Tej Gedela
|
William G. Enloe TG
|
|