Aberdeen Central
|
SD/US
|
Jamal & Everson
|
Aberdeen Central JE
|
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Mast & Rice
|
Appleton East MR
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Kanchanapalli & Kapadia
|
Berkeley Prep KK
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Kuperman & Wickramasinghe
|
Berkeley Prep KW
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Latif & Shahir
|
Berkeley Prep LS
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Reilly & Shah
|
Berkeley Prep RS
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Siegelbaum & White
|
Berkeley Prep SW
|
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Bearden & Falkenstein
|
Calhoun BF
|
|
|
Central
|
MN/US
|
Larsen & Dean
|
Central HS - St Paul LD
|
|
|
Central
|
MN/US
|
Lonstein & Ickler
|
Central HS - St Paul LI
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gavsie & Sarmiento
|
Cypress Bay GS
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kotler & Kotler
|
Cypress Bay KK
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Laurent & Reisman
|
Cypress Bay LR
|
|
|
Debater Girls
|
CA/US
|
Long & Pham
|
Debater Girls LP
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Krueger & Shih
|
Eagan KS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Lutz & Sabel
|
Eagan LS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Peters & Quick
|
Eagan PQ
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Groven & Vashistha
|
Eagan VG
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Bansal & Patel
|
Edgemont BP
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Sandhu & Cai
|
Edgemont SC
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Shah & Ma
|
Edgemont SM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Muniraj & Atri
|
Edina AM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Holtmeier & Bothwell
|
Edina HB
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Peter & Murphy
|
Edina PM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Shah & Landon
|
Edina SL
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Wallen-Friedman & Boorsma Bergerud
|
Edina WB
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Yang & Yang
|
Edina YY
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Zelda Kieser
|
Edina ZK
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Berkovich & Henderson
|
Evanston Twp BH
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Cuneo & Garcia
|
Georgetown Day CG
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Forsyth & Ritter
|
Georgetown Day FR
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Bauer & Remish
|
Glenbrook North BR
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
D'Agaro & Jacobs
|
Glenbrook North DJ
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Farber & Fridman
|
Glenbrook North FF
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Joseph & Karteczka
|
Glenbrook North JK
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Kaufman & Pandit
|
Glenbrook North KP
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Kussman & Reznik
|
Glenbrook North KR
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Nagar & Nekritz
|
Glenbrook North NN
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Baime & Frese
|
Glenbrook South BF
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Goldberg & Scott
|
Glenbrook South GS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kosack & Aralis
|
Glenbrook South KA
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Khoja & Bhaiji
|
Glenbrook South KB
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Karavidas & Dunne-Murphy
|
Glenbrook South KD
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kenner & Roberts
|
Glenbrook South KR
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Skoulikaris & Valiaveedu
|
Glenbrook South SV
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Ahmad & Khambati
|
Greenhill AK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Charnes & Rothstein
|
Greenhill CR
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Eckert & Grimsley
|
Greenhill EG
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Leffler & Wegener
|
Greenhill LW
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Tathgir & Zlotky
|
Greenhill TZ
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Wu & Kwon
|
Greenhill WK
|
|
|
Highland Park Senior
|
MN/US
|
Glaser & Kmoch
|
Highland Park Senior GK
|
|
|
Highland Park Senior
|
MN/US
|
Kelly & Snowbeck
|
Highland Park Senior KS
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Keita & Reschly-Krasowski
|
Iowa City KR
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Holman & Weiss
|
Iowa City WH
|
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Moqeet & Collazo
|
Lane Tech MC
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jun & Raghavan
|
Lexington JR
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Sen & Ahmed
|
Lexington SA
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Tan & Lu
|
Lexington TL
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Zhang & Hsu
|
Lexington ZH
|
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Medeiros & Deverey
|
Marquette Univ MD
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Wang & Zuga
|
McDonogh WZ
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Graves & Kriz
|
Millard North GK
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Braun & Jarcho
|
Minneapolis Washburn BJ
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Dresdner & Klage
|
Minneapolis Washburn DK
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Endo & Peichel
|
Minneapolis Washburn EP
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Kleckner & McFarland
|
Minneapolis Washburn KM
|
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pierry & Sudesh
|
Monta Vista PS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Altman & Kadin
|
New Trier AK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Brown & Wittenmyer
|
New Trier BW
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Ewing & Kim
|
New Trier EK
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Goldstein & Lim
|
New Trier GL
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Miller & Peng
|
New Trier PM
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Mancini & Rabbini
|
North Broward Prep MR
|
|
|
North Star Academy CPHS
|
NJ/US
|
Bryant & Figueroa
|
North Star Academy CPHS BF
|
|
|
North Star Academy CPHS
|
NJ/US
|
Yeboah & Darby
|
North Star Academy CPHS YD
|
|
|
Okemos
|
MI/US
|
Rathod & Rathod
|
Okemos RR
|
|
|
Oregon Episcopal
|
OR/US
|
Chang & Tsai
|
Oregon Episcopal CT
|
|
|
Oregon Episcopal
|
OR/US
|
Liu & Siker
|
Oregon Episcopal LS
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Feldman & Gwak
|
Peninsula FG
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jalan & Kong
|
Peninsula JK
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Lipps & Lu
|
Peninsula LL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Sun & Tieu
|
Peninsula ST
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Whitford & Horn
|
Polytechnic WH
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Stefanko & Huang
|
Rosemount HS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Nozal & Jackson
|
Rosemount JN
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Pandari & Smith
|
Rosemount PS
|
|
|
Roseville Area
|
MN/US
|
Roberto & Vue
|
Roseville Area RV
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Amiel & Gushin
|
Rowland Hall-St Mark AG
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Brague & Young
|
Rowland Hall-St Mark BY
|
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Steiner & Poritz
|
Rowland Hall-St Mark SP
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Luckett & Moriarty
|
SF Roosevelt ML
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Kroger & Redwing
|
SF Roosevelt RK
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Wells & Wong
|
SF Roosevelt WW
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Folkerts & Mickelson
|
Sioux Falls Lincoln FM
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Nash & Rief
|
Sioux Falls Lincoln NR
|
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Candelario & Castro
|
Solorio CC
|
|
|
South Eugene
|
OR/US
|
Saenger & Lininger
|
South Eugene SL
|
|
|
South
|
MN/US
|
Hirsi & Kaiser-Holt
|
South HS - Minneapolis HK
|
|
|
South
|
MN/US
|
Jahn-Vaurus & Ferguson
|
South HS - Minneapolis JF
|
|
|
South
|
MN/US
|
Mebrahtu & Stebbings
|
South HS - Minneapolis MS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ding & Anderson McElligott
|
Spencer Anderson McElligott
|
|
|
Stevens Point Area Senior High (SPASH)
|
WI/US
|
Eggers & Kim
|
Stevens Point Area Senior High (SPASH) EK
|
|
|
Stevens Point Area Senior High (SPASH)
|
WI/US
|
Swiston & Brandl
|
Stevens Point Area Senior High (SPASH) SB
|
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Pak & Zhang
|
Strath Haven PZ
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Alnasser & Chen
|
Stuyvesant AC
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Chen & Han
|
Stuyvesant CH
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Segal & Doktorman
|
Stuyvesant SD
|
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Armstrong & Dainty
|
Theodore Roosevelt AD
|
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Miglin & Gladney
|
Theodore Roosevelt MiGl
|
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Ji & Medavarapu
|
Thomas Jefferson HSST JM
|
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Kachru & Vij
|
Thomas Jefferson HSST KV
|
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Sayed & Tasneem
|
Thomas Jefferson HSST ST
|
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Camargo & Aguirre
|
Thomas Kelly CA
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Aneesh & Lawless
|
Walter Payton AL
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Rivera & Yang
|
Walter Payton RY
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Weese & Pickert
|
Walter Payton WP
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Williams & Williams
|
Walter Payton WW
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Charan & Mansingh
|
Wayzata CM
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Kleve & Liang
|
Wayzata KL
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Kulkarni & Puri
|
Wayzata KP
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Narayan & Ram
|
Wayzata NR
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Stras & He
|
Wayzata SH
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Soczynski & Prost
|
Wayzata SP
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Yalamanchili & Gladwin
|
Wayzata YG
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Yerraguntala & Lyu
|
Wayzata YL
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Yang & Weber
|
Wayzata YW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Gunnink & Colbert
|
West Des Moines Valley GC
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kennett & Dervesh
|
West Des Moines Valley KD
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Simpson & Stark
|
West Des Moines Valley SS
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Bald & Rascoe
|
Westminster BR
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Frank & Pavur
|
Westminster FP
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Mohan & Greene
|
Westminster MG
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Selby & Brackett
|
Westminster SB
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Gekker & Puchowitz
|
Whitney Young GP
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Margolin & O'Malley
|
Whitney Young MO
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Tarasul & Mitchell
|
Whitney Young MT
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Jiang & Wang
|
Whitney Young WJ
|
|
|
Wylie E. Groves
|
MI/US
|
Bagdon & Meloche
|
Wylie E. Groves BM
|
|
|