Northside
|
IL/US
|
Kane & Snagel
|
Addison Kane
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Abdallah & Warrier
|
Albuquerque AW
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Jaiswal & Sandoval
|
Albuquerque JS
|
|
Barstow
|
MO/US
|
Durwood & Tingle
|
Barstow DT
|
|
Barstow
|
MO/US
|
Lokre & Putney
|
Barstow LP
|
|
Barstow
|
MO/US
|
Short & Fanaswala
|
Barstow SF
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Taori & Joseph
|
Bellarmine College Prep TJ
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Vergho & Rengarajan
|
Bellarmine College Prep VR
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Kuperman & Kanchanapalli
|
Berkeley Prep KK
|
|
Blake
|
MN/US
|
Cao & Mathews
|
Blake CM
|
|
Blue Valley North
|
KS/US
|
Anderson & Chilappa
|
Blue Valley North AC
|
|
Blue Valley North
|
KS/US
|
Indiveri & Lucas
|
Blue Valley North IL
|
|
Blue Valley North
|
KS/US
|
Mendelson & McMahon
|
Blue Valley North MM
|
|
Blue Valley Southwest
|
KS/US
|
Edwards & McCarty
|
Blue Valley Southwest EM
|
|
Blue Valley Southwest
|
KS/US
|
Holzer & Hussaini
|
Blue Valley Southwest HH
|
|
Blue Valley Southwest
|
KS/US
|
Lowe & Khan
|
Blue Valley Southwest LK
|
|
Boston Latin
|
MA/US
|
Forges & Mohamed
|
Boston Latin FM
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Bearden & Falkenstein
|
Calhoun BF
|
|
Cathedral Prep
|
PA/US
|
Bhatti & Czerwinski
|
Cathedral Prep BC
|
|
Charlestown
|
MA/US
|
Falcon & Liang
|
Charlestown FL
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Hellie & Unni
|
Chicago Lab HU
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Liao & Padhi
|
Chicago Lab LP
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Cho & Mundada
|
College Prep CM
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Gupta & Hickey
|
College Prep GH
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Sidhu & Guo
|
College Prep SG
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Bhansali & Berger
|
Cypress Bay BB
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kotler & Kotler
|
Cypress Bay KK
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Sarmiento & Kaul
|
Cypress Bay SK
|
|
Oak Park and River Forest
|
IL/US
|
Griffith & Johnson
|
David Griffith
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Aoki & Wagoner
|
Desert Vista AW
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Laibe & Hoang
|
Desert Vista LH
|
|
Detroit Country Day
|
MI/US
|
Gilmer-Hill & Reddy
|
Detroit Country Day GR
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Yang & Si
|
Dougherty Valley YS
|
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
Thursby & McIlhon
|
Dowling Catholic TM
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Krueger & Shih
|
Eagan KS
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Peters & Quick
|
Eagan PQ
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Sabel & Lutz
|
Eagan SL
|
|
Cabot
|
AR/US
|
Buckner & Smith
|
eliza Buckner
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Clarke & Layden
|
Evanston Twp CL
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Marquardt & Janssen
|
Evanston Twp MJ
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Baumgardner & Porter
|
Garfield BP
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Christianson & Zuniga
|
Garfield CZ
|
|
Garfield
|
WA/US
|
Rasnic & Robertson
|
Garfield RR
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Ediger & McMaster
|
George Washington CO EM
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Brooks & Bhagat
|
Georgetown Day BB
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Forsyth & Goldfarb
|
Georgetown Day GF
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Ahmad & Leffler
|
Greenhill AL
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Eckert & Grimsley
|
Greenhill EG
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Khambati & Wegener
|
Greenhill KW
|
|
Gulliver Prep
|
FL/US
|
Peiropan & Giampetruzz
|
Gulliver Prep PG
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Wang & Donahue
|
H.H. Dow WD
|
|
H.H. Dow
|
MI/US
|
Shamamian & Wang
|
H.H. Dow WS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Hughes & Ohana
|
Harker HO
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kuppahally & Huynh
|
Harker KH
|
|
Harker
|
CA/US
|
Lee & Huynh
|
Harker LH
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Dang & Hui
|
Head Royce DH
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Navarro & Lee
|
Head Royce NL
|
|
Highland Park (Dallas)
|
TX/US
|
Muse & Kapadia
|
Highland Park (Dallas) MK
|
|
Homestead
|
WI/US
|
Gao & Khan
|
Homestead GK
|
|
Homestead
|
WI/US
|
Mackinnon & Wang
|
Homestead MW
|
|
Homestead
|
WI/US
|
Wei & Klemmer
|
Homestead WK
|
|
West
|
IA/US
|
Ernst & Siddig
|
Iowa City West ES
|
|
West
|
IA/US
|
Jain & Wang
|
Iowa City West JW
|
|
West
|
IA/US
|
Trepka & Krishnamurthy
|
Iowa City West TK
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Agrawal & Lynch
|
Isidore Newman AL
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Qi & Descant
|
Isidore Newman QD
|
|
Jones
|
IL/US
|
Covello & Renner
|
Jones CP CR
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Bandyopadhyay & Kaculi
|
Katy Taylor BK
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Krauss & Kim
|
Kent Denver KK
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Rolls & Tamkin
|
Kent Denver RT
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Ghei & Powers
|
Kinkaid GP
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Ho & Shi
|
Kinkaid HS
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Punjwani & Knobloch
|
Kinkaid PK
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Martin & Mattson
|
La Salle MM
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Grey & Puerto
|
Lane Tech GP
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Moqeet & Collazo
|
Lane Tech MC
|
|
Lansing
|
KS/US
|
Bishop & Clemens
|
Lansing BC
|
|
Lansing
|
KS/US
|
Wong & Butler
|
Lansing WB
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jun & Raghavan
|
Lexington JR
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Zhang & Hsu
|
Lexington ZH
|
|
Lincoln Park
|
IL/US
|
McBlain & Murray
|
Lincoln Park MM
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Desai & Wyatt
|
Lindale DW
|
|
Lindblom Math and Science
|
IL/US
|
Muhammad & Kirk
|
Lindblom Math and Science MK
|
|
Lindblom Math and Science
|
IL/US
|
Smith & Davis
|
Lindblom Math and Science SD
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Garg & Lam
|
Little Rock Central GL
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Perrin & Cogbill
|
Little Rock Central PC
|
|
Washington
|
IA/US
|
Sanders & Thompson
|
Maeve Ella
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Banes & Le
|
Maine East BL
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Rimal & Shah
|
Maine East RS
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Medeiros & Samantaray
|
Marquette Univ MS
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Tierney & Sundheim
|
Marquette Univ TS
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Fan & Kang
|
McDowell FK
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Nguyen & Salehian
|
Meadows NS
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Dresdner & Klage
|
Minneapolis Washburn DK
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Endo & Peichel
|
Minneapolis Washburn EP
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Barton & Jablonski
|
Montgomery Bell BJ
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Glen & Habermann
|
Montgomery Bell GH
|
|
Moore
|
OK/US
|
Clark & Norbury
|
Moore CN
|
|
Moore
|
OK/US
|
Lawson & Kessler
|
Moore LK
|
|
Mukwonago
|
WI/US
|
Gronseth & Pedersen
|
Mukwonago GP
|
|
Mukwonago
|
WI/US
|
Mielke & Washburn
|
Mukwonago MW
|
|
Munster
|
IN
|
Panigrahi & Dimopoulos
|
Munster PD
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Leeser & Clark
|
Neenah LC
|
|
New Mission HS BCLA
|
MA/US
|
Gossop & Diallo
|
New Mission HS/BCLA GD
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Altman & Kadin
|
New Trier AK
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Ewing & Kim
|
New Trier EK
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Jo & Miller
|
New Trier JM
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Ivackovic & Williams
|
Niles North IW
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Lorenz & Levin
|
Niles North LL
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Bennett & Firozabadi
|
Niles West BF
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Beutelspacher & Reza
|
Niles West BR
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Glancy & Salehitezangi
|
Niles West GS
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Ardity & Farronay
|
North Broward Prep AF
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Markman & Gopal
|
North Broward Prep MG
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Mancini & Rabbini
|
North Broward Prep MR
|
|
Northside
|
IL/US
|
Rahaman & Martinez
|
Northside CP MR
|
|
Northside
|
IL/US
|
Ortiz & Pinheiro
|
Northside CP OP
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Luo & Lee
|
Northwood LL
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
McMillan & Peeples
|
Notre Dame MP
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Povolo & Suico
|
Notre Dame PS
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Kwon & Urfalian
|
Notre Dame UK
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Ji & Slovin
|
Oakwood School - North Hollywood JS
|
|
Okemos
|
MI/US
|
Rathod & Rathod
|
Okemos RR
|
|
Okemos
|
MI/US
|
Li & Zin
|
Okemos ZL
|
|
Pace
|
GA/US
|
Spinelli & Nottingham
|
Pace NS
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Allison & Haas
|
Park City HS AH
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anderson & Sun
|
Peninsula AS
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jalan & Tieu
|
Peninsula JT
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Lipps & Sinsioco
|
Peninsula LS
|
|
Phoenix Military
|
IL/US
|
Trejo & Clemons
|
Phoenix Military TC
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Couture & Daszkal
|
Pine Crest Prep CD
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Paharia & Rubenstein
|
Pine Crest Prep PR
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Horn & Whitford
|
Polytechnic HW
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Ramchandani & Ahmed
|
Presentation RA
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Sunkum & Fedorenko
|
Rosemount SF
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Huang & Stefanko
|
Rosemount SH
|
|
RTC Medical Prep
|
IL/US
|
Abrams & Rose
|
RTC Medical Prep AR
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Lininger & Saenger
|
S. Eugene H. S LS
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Aoki & Banuri
|
Salt Lake City West AB
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Nelson & Lair
|
Salt Lake City West NL
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Castro & Candelario
|
Solorio CC
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Garcia & Vazquez
|
Solorio GV
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Urquizo & Gaytan
|
Solorio UG
|
|
South
|
MN/US
|
Phi & Ferguson
|
South HS - Minneapolis PF
|
|
South
|
MN/US
|
Jahn-Vaurus & Stebbings
|
South HS - Minneapolis SJ
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ding & Anderson McElligott
|
Spencer Anderson McElligott
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Nguyen & Shen
|
St Francis NS
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Verma & Pariti
|
St Francis VP
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Vinod & Sharma
|
St Francis VS
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Dhar & Yousuf
|
St. Andrew's Episcopal DY
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Jiang & Lu
|
St. Andrew's Episcopal JL
|
|
St Ignatius
|
IL/US
|
Converse & Rodriguez
|
St. Ignatius CP CR
|
|
St Ignatius
|
IL/US
|
Mooney & Ptacek
|
St. Ignatius CP MP
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Brandt & Crosby
|
St. Vincent De Paul BC
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Birkenstock & Page
|
St. Vincent De Paul BP
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Chen & Han
|
Stuyvesant CH
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Segal & Doktorman
|
Stuyvesant SD
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Wong & Fabrizio
|
Stuyvesant WF
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Appel & Johnson
|
Theodore Roosevelt AJ
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Armstrong & Kellis
|
Theodore Roosevelt AK
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Mattison & Gladney
|
Theodore Roosevelt GM
|
|
Damien
|
CA/US
|
Bato & Johnson
|
Tristan Bato
|
|
Union
|
OK/US
|
Gerbrandt & Rossow
|
Union GR
|
|
Union
|
OK/US
|
Taylor & Watson
|
Union TW
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Pickert & Weese
|
Walter Payton CP PW
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Rivera & Yang
|
Walter Payton CP RY
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Williams & Williams
|
Walter Payton CP WW
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Puri & Kulkarni
|
Wayzata PK
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Stras & He
|
Wayzata SH
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Prost & Soczynski
|
Wayzata SP
|
|
WB Ray
|
TX/US
|
Stearns & Stearns
|
WB Ray SS
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Gunnink & Colbert
|
West Des Moines Valley GC
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Goyal & Nguyen
|
Westwood GN
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shen & Cho
|
Westwood SC
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Gekker & Puchowitz
|
Whitney Young GP
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Tarasul & Jacob
|
Whitney Young TJ
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Coltzer & Rathwick
|
Winston Churchill CR
|
|