American Heritage
|
FL/US
|
Benjamin Geller
|
American Heritage HS - Plantation BG
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Robert Gillespie
|
American Heritage HS - Plantation RG
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
Anderson SJ
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Willa Meissner
|
Anderson WM
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Kenan Anderson
|
Apple Valley KA
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Serena Abraham
|
Apple Valley SA
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Tai Henrichs
|
Apple Valley TH
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Matthew Moorhead
|
Appleton East MM
|
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Julianne Sinclair
|
Ardrey Kell JS
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Kenichi Matsuo
|
Beckman KM
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ashwin Pillai
|
Bellarmine College Prep AP
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Eve Levenson
|
Brentwood EL
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Harper Green
|
Brentwood HG
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Deconcini
|
Brentwood JD
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Linus Epstein
|
Brentwood LE
|
|
Brookfield
|
WI/US
|
Ananth Bhat
|
Brookfield AB
|
|
Brookfield
|
WI/US
|
Arjun Shreekumar
|
Brookfield AS
|
|
Brookfield
|
WI/US
|
Namitha Alexander
|
Brookfield NA
|
|
Brookfield
|
WI/US
|
Rafael Li
|
Brookfield RL
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Luke Gastelu
|
Byram Hills LG
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Lindsey Perlman
|
Byram Hills LP
|
|
Cape Fear
|
NC/US
|
Maya Arora
|
Cape Fear MA
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Aman Patel
|
Carroll HS - Southlake AP
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Gautam Iyer
|
Carroll HS - Southlake GI
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Rishik Puppala
|
Carroll HS - Southlake RP
|
|
Carroll
|
TX/US
|
Samir Mohsin
|
Carroll HS - Southlake SM
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Brian Wahl
|
Chanhassen BW
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Evan Rowe
|
Chanhassen ER
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Natalie Williamson
|
Chanhassen NW
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Justin Smith
|
Charlotte Latin JS
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
Christopher Wong
|
Collegiate CW
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
Kyle Yuan
|
Collegiate KY
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Arsh Ladhani
|
Colleyville Heritage AL
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Celine Wei
|
Colleyville Heritage CW
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Sarah Manjee
|
Colleyville Heritage SM
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Isabella Mason
|
Cypress Bay IM
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Nicole Buckley
|
Cypress Bay NB
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ravin Anderson
|
Cypress Bay RA
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Chakra Jonnalagadda
|
Cypress Woods CJ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Yohan Wang
|
Cypress Woods YW
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Grace Kieft
|
Denver East GK
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Nolan Younoszai
|
Denver East NY
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Theo Culhane
|
Denver East TC
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Tom Patterson
|
Denver East TP
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ansuman Bardalai
|
Dougherty Valley AB
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Albert Sun
|
Dougherty Valley AS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kabir Dubey
|
Dougherty Valley KD
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavin Kumaravel
|
Dougherty Valley KK
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pooja Tallapaneni
|
Dougherty Valley PT
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Greg Schwartz
|
DuPont Manual GS
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Jennifer Xu
|
DuPont Manual JX
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Marguerite Laplant
|
Eagan ML
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Mina Lee
|
Edgemont ML
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Riya Ganpati
|
Edgemont RG
|
|
Edina
|
MN/US
|
Anand Mittal
|
Edina AM
|
|
Edina
|
MN/US
|
Kathleen Scoggin
|
Edina KS
|
|
Edina
|
MN/US
|
Mark Kivimaki
|
Edina MK
|
|
Edina
|
MN/US
|
Sandra Chen
|
Edina SC
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Chirasree Mandal
|
Evanston Twp CM
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Elliot Davis
|
Evanston Twp ED
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Elizabeth Sperti
|
Evanston Twp ES
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Luis Toro
|
Evanston Twp LT
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anna Myers
|
Greenhill AM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Mihir Rai
|
Greenhill MR
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Shruthi Krishnan
|
Greenhill SK
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arnav Dani
|
Harker AD
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kelly Shen
|
Harker KS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Lauren Fu
|
Harker LF
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ethan Voskoff
|
Harrison EV
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Lauren Cole
|
Harrison LC
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Indu Pandey
|
Harvard-Westlake IP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jake Davidson
|
Harvard-Westlake JD
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
Hattiesburg
|
MS/US
|
Owen Sayre
|
Hattiesburg OS
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Tiana Sharpe
|
Homewood-Flossmoor TS
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Alejo Orvananos
|
Houston Memorial AO
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Andrew Qin
|
Houston Memorial AQ
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Parth Misra
|
Houston Memorial PM
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Avni Shridhar
|
Isidore Newman AS
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Max Kanner
|
Isidore Newman MK
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Sydney Gold
|
Isidore Newman SG
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Tate Weston
|
James Bowie TW
|
|
John Paul II
|
TX/US
|
Andrea Marin Nunez De Arce
|
John Paul II AM
|
|
John Paul II
|
TX/US
|
Keleigh Axelrod
|
John Paul II KA
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Amber Wang
|
Katy Taylor AW
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Gavin Rolls
|
Kent Denver GR
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jiya Ghei
|
Kinkaid JG
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkaid SM
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sam Segal
|
Kinkaid SS
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Ariel Azbel
|
Lake Highland Prep AA
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Julia Wu
|
Lake Highland Prep JW
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Muhammad Khattak
|
Lake Highland Prep MK
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Sachin Shah
|
Lake Highland Prep SS
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Beckett Larcher
|
Lake Travis BL
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
Lake Travis BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Evan Margiotta
|
Lake Travis EM
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Mackenzie Matheson
|
Lake Travis MM
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Alexia VonRuden
|
Lakeville North AV
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Noah Gallagher
|
Lakeville North NG
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Alec Loftus
|
Lakeville South AL
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Elliot Harvanko
|
Lakeville South EH
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Grace Geertsema
|
Lakeville South GG
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Morgyn Hibbard
|
Lakeville South MHi
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Luke Eriksson
|
Lexington LE
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Nicholas Newton-Cheh
|
Lexington NN
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Reed Weiler
|
Lexington RW
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Anastasia Kusbit
|
Lovejoy AK
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Collins Morgan
|
Lovejoy CM
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Overing
|
Loyola AO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Namkung
|
Loyola JN
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Luis Arbelaez
|
Loyola LA
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Amy Jarkow
|
Marlborough AJ
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Nelson
|
Marlborough GN
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Mia Coates
|
Marlborough MC
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Shane Karnes
|
McDowell SK
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Zareen Khan
|
McDowell ZK
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Zach Lewis
|
McDowell ZL
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Pranav Vijayan
|
McNeil PV
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Kobby Sarfo
|
Meadows KS
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Arnold Jia
|
Millburn AJ
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Arthur Wayne
|
Millburn AW
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Maddie Alft
|
Neenah MA
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Emma Mansour
|
New Trier EM
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Patrick Tolan
|
New Trier PT
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Will Thornton
|
New Trier WT
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Brianna Aaron
|
Newark Science BA
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Osmane Sanogo
|
Newark Science OS
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Joy Fu
|
North Allegheny Sr JF
|
|
North Carolina School of Science and Mathematics
|
NC/US
|
Belinda Hu
|
North Carolina School of Science and Mathematics BH
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Karthik Krishnan
|
Northwood KK
|
|
Nova
|
FL/US
|
Farah Mohammed
|
Nova FM
|
|
Nova
|
FL/US
|
Kiosie Abraham
|
Nova KA
|
|
Oak Hall
|
FL/US
|
Kumail Zaidi
|
Oak Hall KZ
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Maximillian Wolf-Valdes
|
Oakwood School - North Hollywood MW
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Sarah Mostow
|
Oakwood School - North Hollywood SM
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Wyatt Alpert
|
Oakwood School - North Hollywood WA
|
|
Park Tudor
|
IN/US
|
Anjali Mirmira
|
Park Tudor AM
|
|
Park Tudor
|
IN/US
|
Alec Weiker
|
Park Tudor AW
|
|
Park Tudor
|
IN/US
|
Niam Malkani
|
Park Tudor NM
|
|
Parkersburg South
|
WV/US
|
Brendin Flinn
|
Parkersburg South BF
|
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Carolyn Zou
|
Pennsbury CZ
|
|
Phillips Academy Andover
|
MA/US
|
Tiffany Chang
|
Phillips Academy Andover TC
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikhita Vasan
|
Presentation NV
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Reyna Abhyankar
|
Reyna Abhyankar
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Andy Soileau
|
Rosemount AS
|
|
Sacred Heart Catholic
|
MS/US
|
Sarah Pierce
|
Sacred Heart Catholic SP
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sai Karavadi
|
Sai Karavadi
|
|
Santa Monica
|
CA/US
|
Rex Evans
|
Santa Monica RE
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Deepankar Joshi
|
St Francis DJ
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Clay Morris
|
St. Andrew's Episcopal CM
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Ishan Bhatt
|
St. Andrew's Episcopal IB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Charles Li
|
Strake Jesuit College Prep CL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Drew Thorburn
|
Strake Jesuit College Prep DT
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Herrera
|
Strake Jesuit College Prep JH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Matthew Chen
|
Strake Jesuit College Prep MC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
Strake Jesuit College Prep VL
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Claire Liu
|
Stuyvesant CL
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Kevin Li
|
Stuyvesant KL
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Pacy Yan
|
Stuyvesant PY
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Aida Bathily
|
Success Academy Manhattan AB
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Lawrence Leiva
|
Success Academy Manhattan LL
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Taj Louree Robinson
|
Taj Louree Robinson
|
|
University
|
NJ/US
|
Ryan Hernmaine
|
University RH
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Camille Caldera
|
Walt Whitman CC
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Daniel Harris
|
Walt Whitman DH
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Carly Rieger
|
West Des Moines Valley CR
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Conal Thomas-McGinnis
|
West Des Moines Valley CT
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kyle Kopf
|
West Des Moines Valley KK
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lucas Bryant
|
West Des Moines Valley LB
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lauren Gilbert
|
West Des Moines Valley LG
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Amanda Chen
|
Westlake HS (Austin) AC
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Andrew Lee
|
Westlake HS (Austin) AL
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwood RM
|
|