Apple Valley
|
MN/US
|
Brandon Schellhaass
|
Apple Valley BS
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Charles Hornaday
|
Bettendorf CH
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Jacob Knight
|
Bettendorf JK
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Avi Ross
|
Brentwood AR
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Chiara Lea
|
Brentwood CL
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Elias Cruz-Clayton
|
Brentwood EC
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Paola Santos
|
Brentwood PS
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Alpha Barrie
|
Bronx HS Of Science AB
|
|
Brookfield
|
WI/US
|
Navya Tarikere
|
Brookfield NT
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Emri Yavas
|
Chanhassen EY
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Grace Lynch
|
Chanhassen GL
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Maja Velichkovich
|
Chanhassen MV
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anurag Rao
|
Dougherty Valley AR
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arman Sawhney
|
Dougherty Valley AS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mishka Narasimhan
|
Dougherty Valley MN
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sri Mannava
|
Dougherty Valley SM
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ellen Mi
|
Edina EM
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Henry Eberhart
|
Evanston Twp HE
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Joshua Ahn
|
Evanston Twp JA
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Quinn Hughes
|
Evanston Twp QH
|
|
Harker
|
CA/US
|
Brian Chen
|
Harker BC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Daiana Djangaracheva
|
Harrison DD
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Matthew Repecki
|
Harrison MR
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Allie Landecker
|
Harvard-Westlake AL
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Athalia Meron
|
Harvard-Westlake AM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Laura Kors
|
Harvard-Westlake LK
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Landon Poon
|
Harvard-Westlake LP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Paul
|
Harvard-Westlake MP
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Lia Bu
|
Isidore Newman LB
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Mimi Sawhney
|
Lake Highland Prep MS
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Parnika Agrawal
|
Lake Highland Prep PA
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Serena Lyou
|
Lake Highland Prep SL
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Anna Carow
|
Lakeville North AC
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Katarina Vandenbos
|
Lakeville North KV
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Logan Stenzel
|
Lakeville North LS
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Andrew Mills
|
Lakeville South AM
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Nina Baker
|
Lakeville South NB
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Sahar Tariq
|
Little Rock Central ST
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julia Steinberg
|
Marlborough JS
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lydia Dimsu
|
Marlborough LD
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Daniel Mukana
|
Marquette Univ DM
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Joseph Webb
|
Marquette Univ JW
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Kevin Teye
|
Marquette Univ KT
|
|
Marquette Univ
|
WI/US
|
Peter Selfors
|
Marquette Univ PS
|
|
Munster
|
IN
|
Kathir Venkat
|
Munster KV
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Nikita Tanguturi
|
Nikita Tanguturi
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Lila Sugerman
|
Oakwood School - North Hollywood LS
|
|
Park Tudor
|
IN/US
|
Audrey Pan
|
Park Tudor AP
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ethan Cohen
|
Phoenix Country Day EC
|
|
Plano
|
TX/US
|
Allen Wu
|
Plano Sr AW
|
|
Sequoyah
|
GA/US
|
Mike Agler
|
Sequoyah MA
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Osose Ewaleifoh
|
St. Andrew's Episcopal OE
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Andy Waters
|
West Des Moines Valley AW
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Connor Liu
|
West Des Moines Valley CL
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Isabella Nadel
|
West Des Moines Valley IN
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jalyn Wu
|
West Des Moines Valley JW
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Rachel Bartholomew
|
West Des Moines Valley RB
|
|