Alta Silver and Black Invitational
2017
—
Sandy,
UT/US
Field in Policy
89 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Record
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
McGovern & Li
|
BASIS Chandler ML
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kavapalu & Avondet
|
Bingham KA
|
|
Brighton
|
UT/US
|
Walker & Fawson
|
Brighton WF
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Agarwal & Crusa
|
Brophy CP AC
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Gaylord & Srivastava
|
Brophy CP GS
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Rao & Tang
|
Canyon Crest RT
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Abajian & Hansen
|
Centennial AH
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Yang & Hurst
|
Centennial HY
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Long & Pham
|
CK McClatchy LP
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Martin & Valerio
|
CK McClatchy MV
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Reynolds & Menger
|
CK McClatchy RM
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Pradhan & Jiang
|
College Prep PJ
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Tanner & Ledesma
|
Copper Hills LT
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Memmott & Brunyer
|
Copper Hills MB
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Nelson & Brunyer
|
Copper Hills NB
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Walsh & Niemela
|
Davis Senior WN
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Eusterman & Eusterman
|
Eagle EE
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Harrington & Barr
|
Eagle HB
|
|
Eagle
|
ID/US
|
Liu & Gordon
|
Eagle LG
|
|
East
|
UT/US
|
Pynes & James
|
East PJ
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Borg & Smith
|
George Washington CO BS
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Ediger & McMaster
|
George Washington CO EM
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Mohieldin & Diamond
|
George Washington CO MD
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Valore-Caplan & Fuentes
|
George Washington CO VF
|
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Anhder & White
|
Green Canyon AW
|
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Nelson & Groll
|
Green Canyon GN
|
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Helquist & Hardy
|
Green Canyon HH
|
|
Green Canyon
|
UT/US
|
Yorgason & Hoffman
|
Green Canyon YH
|
|
Gulliver Prep
|
FL/US
|
Peiropan & Giampetruzz
|
Gulliver Prep PG
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Dang & Hui
|
Head Royce DH
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Kopelnik & Ramaswamy
|
Head Royce KR
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Riveros & Brunisholz
|
Juan Diego Catholic RB
|
|
Kearns
|
UT/US
|
Al Keishali & Robb
|
Kearns AR
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Joseph & Landgraff
|
Kent Denver JL
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Krauss & Kim
|
Kent Denver KK
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Rolls & Tamkin
|
Kent Denver RT
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Sullivan & Kim
|
Kent Denver SK
|
|
Logan
|
UT/US
|
Dhiman & Ji
|
Logan DJ
|
|
Logan
|
UT/US
|
Johnson & Chavez
|
Logan JC
|
|
Logan
|
UT/US
|
Stafford & Fang
|
Logan SF
|
|
Marist
|
GA/US
|
Zach & Turnier
|
Marist ZT
|
|
McQueen
|
NV/US
|
Reese & Christiansen
|
McQueen RC
|
|
McQueen
|
NV/US
|
Reese & Reese
|
McQueen RR
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Barsel & Little
|
Meadows BL
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Nguyen & Salehian
|
Meadows NS
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Pierry & Sudesh
|
Monta Vista PS
|
|
Mountain View
|
ID/US
|
Gallagher & Fernandez
|
Mountain View GF
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Anderson & Margulies
|
Nevada Union AM
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Muir & Noyes
|
Nevada Union MN
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Raskie-Jeska & Frost
|
Nevada Union RF
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Chokler & Paguio
|
Notre Dame CP
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Di Filippo & Kwon
|
Notre Dame DK
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
McMillan & Peeples
|
Notre Dame MP
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Povolo & Suico
|
Notre Dame PS
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Park & Barrilleaux
|
Oakland Tech PB
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Allison & Haas
|
Park City HS AH
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Wolfe & Seaver
|
Park City HS WS
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Friedman & Deschenes
|
Polytechnic FD
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Maechling & Grossman
|
Polytechnic MG
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Medrano & Ndefo-Haven
|
Polytechnic NM
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Jones & Dearing
|
Rosemont JD
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Watts & Raymond
|
Rosemont WR
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Amiel & Doctorman
|
Rowland Hall-St Mark AD
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Amiel & Gushin
|
Rowland Hall-St Mark AG
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Brague & Young
|
Rowland Hall-St Mark BY
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Doctorman & Chase
|
Rowland Hall-St Mark DC
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
McGraw & Hickman
|
Rowland Hall-St Mark HM
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Stone & Diamandis
|
Rowland Hall-St Mark SD
|
|
Rowland Hall-St Mark
|
UT/US
|
Steiner & Poritz
|
Rowland Hall-St Mark SP
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Abbott & Ward
|
Salem Hills AW
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Mayfield & Bassler
|
Salem Hills MB
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Wagner & Bigelow
|
Salem Hills WB
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Aoki & Banuri
|
Salt Lake City West AB
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
hefley & Ortiz
|
Salt Lake City West HO
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Kim & Banuri
|
Salt Lake City West KB
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Nelson & Lair
|
Salt Lake City West NL
|
|
Salt Lake City West
|
UT/US
|
Toydemir & Zody
|
Salt Lake City West TZ
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Wen & Tran
|
San Marino WT
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Ahuja & Thornhill
|
Sira Ahuja
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Harris & Pratt
|
Sky View HP
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Apgood & Larson
|
Sky View LA
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Stoker & Coats
|
Sky View SC
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Feinauer & Tatarevic
|
Skyline FT
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Machado & Phan
|
Skyline MP
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Smith & Devaru
|
Skyline SD
|
|
Skyline
|
UT/US
|
Ying & Pruitt
|
Skyline YP
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Birkenstock & Page
|
St. Vincent De Paul BP
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Brandt & Crosby
|
St. Vincent De Paul CB
|
|
St Vincent De Paul
|
CA/US
|
Carlson & Stolp
|
St. Vincent De Paul CS
|
|