American Heritage
|
FL/US
|
Christopher Matei
|
1000
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Ben Lipson
|
1001
|
Chandler Prep
|
AZ/US
|
Alison Cohen
|
1002
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Jade Harris
|
1003
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Avery Reyna
|
1004
|
Charles W Flanagan
|
FL/US
|
Darren Roberts
|
1005
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Luke Tillitski
|
1006
|
Collegiate
|
NY/US
|
Nathaniel Hylton
|
1007
|
Collegiate
|
NY/US
|
Arel Pirzada
|
1008
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ambreen Imran
|
1009
|
East Brunswick
|
NJ/US
|
Ashika Jalagam
|
1011
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Dora Pekec
|
1012
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Mac Stringer
|
1013
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Noah Clapacs
|
1014
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Jackson Asaro
|
1015
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Shane McHugh
|
1017
|
King
|
FL/US
|
Govind Srikanth
|
1018
|
King
|
FL/US
|
Sahas Chintakayala
|
1019
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Griffin Leckie
|
1020
|
Millburn
|
NJ/US
|
Ranen Miao
|
1028
|
Millburn
|
NJ/US
|
Tina Tarighian
|
1029
|
Millburn
|
NJ/US
|
Anusha Kejriwal
|
1030
|
Millburn
|
NJ/US
|
Madison Motroni
|
1031
|
Millburn
|
NJ/US
|
Sanah Singh
|
1032
|
Millburn
|
NJ/US
|
Hannah Hirsch
|
1033
|
Millburn
|
NJ/US
|
Akshaj Tyagi
|
1034
|
Montville
|
NJ/US
|
Devin Leonard
|
1037
|
Montville
|
NJ/US
|
Andrew Lin
|
1038
|
Xavier
|
NY/US
|
Charles Goell
|
1039
|
Norwood
|
MA/US
|
Shreya Thalvayapati
|
1040
|
Nova
|
FL/US
|
Bryce Rubens
|
1041
|
Nova
|
FL/US
|
Riley Bakos
|
1042
|
Nova
|
FL/US
|
Jacob Forrest
|
1043
|
Nova
|
FL/US
|
Jovan Carlton
|
1044
|
Nova
|
FL/US
|
David Forbes
|
1045
|
Nova
|
FL/US
|
Trevor Munnilal
|
1046
|
Perry
|
OH/US
|
Rocco Grossi
|
1048
|
Perry
|
OH/US
|
Alivia Kiefer
|
1049
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Nicholas DeVito
|
1050
|
Presentation
|
CA/US
|
Aarushi Sahejpal
|
1051
|
Ridge
|
NJ/US
|
Injae Lee
|
1052
|
Ridge
|
NJ/US
|
Arnav Gupta
|
1053
|
Ridge
|
NJ/US
|
Sanil Torani
|
1054
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Alex Curry
|
1055
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Jordan Cohen
|
1056
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Shayna Cohen
|
1057
|
Sewickley
|
PA/US
|
Luke Tyson
|
1058
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Charles Khalil
|
1059
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Mei-Belle Sun
|
1060
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Chloe Gong
|
1061
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Shpetner SHPETNER
|
1062
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Jennifer Lee
|
1063
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Joseph Yu
|
1064
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Joshua Weiner
|
1065
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Christian Bae
|
1066
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Benson Goldman
|
1067
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Bintou Cisse
|
1070
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Habisona Diallo
|
1071
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Mariema Sarr
|
1072
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Elena Soler
|
1073
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Lala Diallo
|
1074
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Paris Lovett
|
1075
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Dymond Smith
|
1076
|
Syosset
|
NY/US
|
Max Liu
|
1079
|
Syosset
|
NY/US
|
Pia Paul
|
1080
|
Syosset
|
NY/US
|
Varun Jauhar
|
1081
|
Syosset
|
NY/US
|
Jack Liu
|
1082
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Valerie Trapp
|
1083
|
Unionville
|
PA/US
|
Aditi Purandare
|
1084
|
Unionville
|
PA/US
|
Andrew Binder
|
1085
|
Unionville
|
PA/US
|
Shuhan Yin
|
1086
|
Unionville
|
PA/US
|
Dev Singh
|
1087
|
Watchung Hills
|
NJ/US
|
Roopa Irakam
|
1088
|
Xavier
|
NY/US
|
Charles Caso
|
1090
|
Xavier
|
NY/US
|
Israel Pierre
|
1091
|
York Catholic
|
PA/US
|
Emma Poff
|
1093
|
Manhattan center for science and mathmatics
|
NY/US
|
Geng Li
|
1094
|