Albuquerque
|
NM/US
|
Abdallah & Schleder
|
Albuquerque AS
|
|
Alpharetta HS
|
GA/US
|
Danave & Deshmukh
|
Alpharetta HS Debate DD
|
|
Alpharetta HS
|
GA/US
|
Madhavan & Vemuri
|
Alpharetta HS Debate MV
|
|
Baltimore City
|
MD/US
|
Edwards & Yeargin
|
Baltimore City EY
|
|
Bishop Guertin
|
NH/US
|
Koerber & Valdez
|
Bishop Guertin KV
|
|
Caddo Magnet
|
LA/US
|
Ross & Jagot
|
Caddo Magnet JR
|
|
Caddo Magnet
|
LA/US
|
Kevil & Patterson
|
Caddo Magnet KP
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Bearden & Ku
|
Calhoun BK
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
De la Guardia & Pujol
|
Carrollton School of the Sacred Heart DP
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Felix-Padilla & Perez
|
Carrollton School of the Sacred Heart FP
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Garcia-Mendoza & Boulos
|
Carrollton School of the Sacred Heart GB
|
|
Cathedral Prep
|
PA/US
|
Spizarny & Lewis
|
Cathedral Preparatory SL
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Adam & Sama
|
Chattahoochee AS
|
|
Chattahoochee
|
GA/US
|
Jeong & Nagabhirava
|
Chattahoochee JN
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Blocker & Hellie
|
Chicago Lab Schools BH
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Padhi & Liao
|
Chicago Lab Schools PL
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Harper & Raees
|
College Prep HR
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Klein & Miller-Schai
|
College Prep KM
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Berger & Kaul
|
Cypress Bay BK
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kotler & Kotler
|
Cypress Bay KK
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Markowitz & Fernandez
|
Cypress Bay MF
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Frank-Siegel & Mandal
|
Evanston Township MF
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Bhagat & Forsyth
|
Georgetown Day BF
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Ben-Isvy & Kussman
|
Glenbrook North BK
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Fridman & Mnushkin
|
Glenbrook North FM
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Baime & Schuler
|
Glenbrook South BS
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kruger & Valiaveedu
|
Glenbrook South KV
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Roberts & Kenner
|
Glenbrook South RK
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Miller & Pereda
|
Grapevine MP
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Grimsley & Eckert
|
Greenhill GE
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Khambati & Marerro
|
Greenhill KM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Kuang & Subramanian
|
Greenhill KS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Bahri & Ohana
|
Harker BO
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jain & Wancewiecz
|
Harker JW
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kuppahally & Huynh
|
Harker KH
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Yu & Lee
|
Hawken YL
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Chen & Dang
|
Head Royce CD
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Navarrete & Watson
|
Henry W. Grady NW
|
|
Hume-Fogg Academic Magnet
|
TN/US
|
Ata & Sawarkar
|
Hume-Fogg Academic Magnet AS
|
|
Hume-Fogg Academic Magnet
|
TN/US
|
Davenport & Rhee
|
Hume-Fogg Academic Magnet DR
|
|
West
|
IA/US
|
Jain & Wang
|
Iowa City West JW
|
|
West
|
IA/US
|
Trepka & Krishnamurthy
|
Iowa City West TK
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Agrawal & Lynch
|
Isidore Newman AL
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
LoRocco & Ruiz
|
Jesuit Prep LR
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Lee & Valdez
|
Jesuit Prep LV
|
|
Jesuit
|
TX/US
|
Moore & Watts
|
Jesuit Prep MW
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Bajwa & Richey
|
Kinkaid BR
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Martin & Mattson
|
La Salle College MM
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Oxenford & Santoro
|
La Salle College OS
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Raghavan & Zheng
|
Lexington RZ
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Wong & Tan
|
Lexington WT
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Zhang & Gao
|
Lexington ZG
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Cunningham & Cole
|
Little Rock Central CC
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Jung & Jung
|
Little Rock Central JJ
|
|
Madison Central
|
MS/US
|
Oakes & Williams
|
Madison Central OW
|
|
Marist
|
GA/US
|
Adair & Vance
|
Marist AV
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
James & Neelakandan
|
McDonogh JN
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Bates & Najmi
|
Meadows BN
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Barton & Habermann
|
Montgomery Bell BH
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Cooper & Jablonski
|
Montgomery Bell CJ
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Glen & Jameson
|
Montgomery Bell GJ
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Kaplan & Rosenthal
|
Montgomery Bell KR
|
|
Morrison
|
TW
|
Chuang & Shih
|
Morrison CS
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Harris & Smith T
|
Mountain Brook HS
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Weas & McInerney
|
Mountain Brook WM
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Buckman & Warshauer
|
New Trier BW
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Ewing & Silverstein
|
New Trier ES
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Kim & Scullion
|
New Trier KS
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Mayon & Mohamed
|
Newark Science MM
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Bert & Levin
|
Niles North BL
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Ivackovic & Williams
|
Niles North IW
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Bennett & Glancy
|
Niles West BG
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Chan & Beutelspacher
|
Niles West CB
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Salehitezangi & Silber
|
Niles West SS
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Mancini & Rabbini
|
North Broward Preparatory MR
|
|
Northview
|
GA/US
|
Juneja & Kalra
|
Northview JK
|
|
Pace
|
GA/US
|
Andra-Thomas & Henderson
|
Pace AH
|
|
Pace
|
GA/US
|
Nottingham & Movsovitz
|
Pace MN
|
|
Paideia
|
GA/US
|
Harrington & Tran
|
Paideia HT
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Sun & Lipps
|
Peninsula SL
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Tambe & Wang
|
Peninsula TW
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Jacobs & Jacobs
|
Pine Crest Preparatory JJ
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Paharia & Rubenstein
|
Pine Crest Preparatory PR
|
|
Pittsburgh Central Catholic
|
PA/US
|
Wearden & DiVito
|
Pittsburgh Central Catholic WD
|
|
Riverwood
|
GA/US
|
Abney & Dias
|
Riverwood AD
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Dhar & Yousuf
|
St. Andrew's Episcopal DY
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Ratakonda & Sears
|
St. Mark's School of Texas RS
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Vallejo & Wilson
|
St. Mark's School of Texas VW
|
|
Stratford
|
GA/US
|
Patel & Foulkes
|
Stratford PF
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Chen & Han
|
Stuyvesant CH
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Segal & Doktorman
|
Stuyvesant SD
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Yang & Wong
|
Stuyvesant YW
|
|
Traverse City Central
|
MI/US
|
Franz & Murdock
|
Traverse City Central FM
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Kulkarni & Puri
|
Wayzata KP
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Narayan & Hu
|
Wayzata NH
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
He & Stras
|
Wayzata SH
|
|
Westlake
|
GA/US
|
Shagarabi & Tillman
|
Westlake ST
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Daftari & Greene
|
Westminster DG
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Hall & Brannen
|
Westminster HB
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Rascoe & Mohan
|
Westminster RM
|
|
Wheeler
|
GA/US
|
Piplani & Shenoy
|
Wheeler PS
|
|
Woodward
|
GA/US
|
Abramson & Haskins
|
Woodward AH
|
|
Woodward
|
GA/US
|
Mahadevan & Robinson
|
Woodward MR
|
|
Woodward
|
GA/US
|
Srinivasan & Pearson
|
Woodward SP
|
|
Wooster
|
OH/US
|
Schmidt & Li
|
Wooster SL
|
|
Wooster
|
OH/US
|
Shaya & Nielson
|
Wooster SN
|
|