Academy of Higher Learning
|
CA/US
|
Christopher Koh
|
Academy of Higher Learning CK
|
|
|
Academy of Higher Learning
|
CA/US
|
Katelin Zhou
|
Academy of Higher Learning KZ
|
|
|
Academy of Higher Learning
|
CA/US
|
Natasha Gill
|
Academy of Higher Learning NG
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Anthony Magsarili
|
Beckman AM
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Jennifer Pan
|
Beckman JP
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Marva Shi
|
Beckman MS
|
|
|
Beckman
|
CA/US
|
Nina Long
|
Beckman NL
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Nina Brown
|
Claremont NB
|
|
|
Crescenta Valley
|
CA/US
|
Dylan Yang
|
Crescenta Valley DY
|
|
|
Crescenta Valley
|
CA/US
|
Solomon Kim
|
Crescenta Valley SK
|
|
|
De Toledo
|
CA/US
|
Danielle Shulman
|
De Toledo DS
|
|
|
De Toledo
|
CA/US
|
Roni Farkash
|
De Toledo RF
|
|
|
Del Mar Independent
|
CA/US
|
Sumin Hwang
|
Del Mar Independent SH
|
|
|
East Bakersfield
|
CA/US
|
Diana Pineda
|
East Bakersfield DP
|
|
|
East Bakersfield
|
CA/US
|
Marlene Herrera
|
East Bakersfield MH
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Caitlin Lee
|
Elite of Irvine CL
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Derek Su
|
Elite of Irvine DS
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Nikki Minagar
|
Elite of Irvine NM
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Pradyun Biswas
|
Elite of Irvine PB
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Shea Jai Rangi
|
Elite of Irvine SR
|
|
|
Elite of Irvine
|
CA/US
|
Samuel Shih
|
Elite of Irvine SS
|
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
JiaHui (Erin) Li
|
Flintridge Sacred Heart JL
|
|
|
Gabrielino
|
CA/US
|
Alexandra Singleton
|
Gabrielino AS
|
|
|
Gabrielino
|
CA/US
|
Josh Raymundo
|
Gabrielino JR
|
|
|
Gabrielino
|
CA/US
|
Raymond Lo
|
Gabrielino RL
|
|
|
Gabrielino
|
CA/US
|
Stanley Lee
|
Gabrielino SL
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Angela Rosario
|
Granada Hills AR
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Arali Seneviratne
|
Granada Hills AS
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Elizabeth Claypool
|
Granada Hills EC
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Gurbir Singh
|
Granada Hills GS
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Luis Gallardo
|
Granada Hills LG
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Manpreet Parmar
|
Granada Hills MP
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Nicholas Secor
|
Granada Hills NS
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Salwa Hossain
|
Granada Hills SH
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Tara Foroughi
|
Granada Hills TF
|
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Vikas Chauhan
|
Granada Hills VC
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Angela Pang
|
Kudos AP
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Anabell Xu
|
Kudos AX
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Helina Zhao
|
Kudos HZ
|
|
|
Kudos
|
CA/US
|
Iris Choi
|
Kudos IC
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Abigail Tosheff
|
La Costa Canyon AT
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Briana Courtney
|
La Costa Canyon BC
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Carolyn Young
|
La Costa Canyon CY
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Gabrielle Courtney
|
La Costa Canyon GC
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jackson Tuck
|
La Costa Canyon JT
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Karissa Low
|
La Costa Canyon KL
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Olivia Karson
|
La Costa Canyon OK
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Andrea Chow
|
La Reina AC
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Alex Martin
|
La Reina AM
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Emily Aguilar
|
La Reina EA
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elleora Svoboda
|
La Reina ES
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Hannah Bartels
|
La Reina HB
|
|
|
Los Osos
|
CA/US
|
David Liu
|
Los Osos DL
|
|
|
Los Osos
|
CA/US
|
Nourya Cohen
|
Los Osos NC
|
|
|
Los Osos
|
CA/US
|
Noor Tabba
|
Los Osos NT
|
|
|
Los Osos
|
CA/US
|
Samah Haqqani
|
Los Osos SH
|
|
|
Los Osos
|
CA/US
|
Sarah John
|
Los Osos SJ
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Andrew Do
|
Northwood AD
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Allison Huang
|
Northwood AH
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Ekas Chawla
|
Northwood EC
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Erica Hsueh
|
Northwood EH
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Garrett Arnold
|
Northwood GA
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Sasha Anand
|
Northwood SA
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Daniel Kyle
|
Nova 42 DK
|
|
|
Oak Park HS
|
CA/US
|
Anish Kar
|
Oak Park HS Speech and Debate AK
|
|
|
Oak Park HS
|
CA/US
|
Gaby Senderov
|
Oak Park HS Speech and Debate GS
|
|
|
Oak Park HS
|
CA/US
|
Harman Singh Bans
|
Oak Park HS Speech and Debate HB
|
|
|
Oak Park HS
|
CA/US
|
Jake Freeman
|
Oak Park HS Speech and Debate JF
|
|
|
Oak Park HS
|
CA/US
|
Max Freeman
|
Oak Park HS Speech and Debate MF
|
|
|
Oxford
|
CA/US
|
WooJin Song
|
Oxford WS
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Diego Blanco
|
Polytechnic DB
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Esteban Mendoza
|
Polytechnic EM
|
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Mohan Dasari
|
Redlands MD
|
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Rohan Kubba
|
Redlands RK
|
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Austyn Thomas
|
Salem Hills AT
|
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Cameron Bradshaw
|
Salem Hills CB
|
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Mason Lindstrom
|
Salem Hills ML
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Aaron Fong
|
San Marino AF
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Alex Lunine
|
San Marino AL
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Ajay Natarajan
|
San Marino AN
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Ian Chen
|
San Marino IC
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kyle Weng
|
San Marino KW
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Phalaen Chang
|
San Marino PC
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Tobiah Abravanel
|
San Marino TA
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Vincent Liu
|
San Marino VL
|
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Sira Ahuja
|
Sira Ahuja
|
|
|
Socrates Institute
|
CA/US
|
Alexander Shaikh
|
Socrates Institute AS
|
|
|
Troy
|
CA/US
|
Alex Liu
|
Troy AL
|
|
|
Troy
|
CA/US
|
Gunn Hyun
|
Troy GH
|
|
|
Troy
|
CA/US
|
Raymond Mo
|
Troy RM
|
|
|
Troy
|
CA/US
|
Woohyun Jo
|
Troy WJ
|
|
|
UNI INSTITUTE
|
CA/US
|
Patrick Yu
|
UNI INSTITUTE PY
|
|
|
University HS, Irvine
|
CA/US
|
Jasun Chen
|
University HS, Irvine JC
|
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Minjoon Kang
|
West Ranch MK
|
|
|
Yucaipa
|
CA/US
|
Ashley Pearson
|
Yucaipa AP
|
|
|
Yucaipa
|
CA/US
|
Baileigh Smith
|
Yucaipa BS
|
|
|
Yucaipa
|
CA/US
|
Emily Corn
|
Yucaipa EC
|
|
|
Yucaipa
|
CA/US
|
Sasha Alexander
|
Yucaipa SA
|
|
|
Yucaipa
|
CA/US
|
Skylar Fisher
|
Yucaipa SF
|
|
|