Anderson
|
TX/US
|
Bailey Dettmer
|
Anders BD
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Dylan Goodman
|
Anders DG
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Ian Harris
|
Anders IH
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Isaac Swedlow
|
Anders IS
|
|
Anderson
|
TX/US
|
James Thomason
|
Anders JT
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
Anders SJ
|
|
Ann Richards
|
TX/US
|
Asha Mani
|
AnnRic AM
|
|
Athens
|
TX/US
|
Dusty Rhodes
|
Athens DR
|
|
Athens
|
TX/US
|
Michael Pulver
|
Athens MP
|
|
Athens
|
TX/US
|
Tucker Hall
|
Athens TH
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
George Stephens
|
BoeCha GS
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Jacob Hardin
|
BoeCha JH
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Noah Gipson
|
BoeCha NG
|
|
Cedar Park
|
TX/US
|
Morgan Grosch
|
CedPar MG
|
|
Cedar Park
|
TX/US
|
Macalah Thomas
|
CedPar MT
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Eshah Mansuri
|
CleLak EM
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Sankalp Vinayak
|
CleLak SV
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
David Moon
|
Colleg DM
|
|
Connally
|
TX/US
|
Anthony Kern
|
Connal AK
|
|
Connally
|
TX/US
|
Andrew Wissman
|
Connal AW
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Corey Hughes
|
Cy-Fai CH
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Haleigh Theis
|
Cy-Fai HT
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Tess Welch
|
Cy-Fai TW
|
|
Cypress Creek
|
TX/US
|
Devon Cogswell
|
CypCre DC
|
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Moselle Rodriguez
|
CypFal MR
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Chakra Jonnalagadda
|
CyWood CJ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Lucas Clarke
|
CyWood LC
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Ryan O'Leary
|
CyWood RO
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Yohan Wang
|
CyWood YW
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Abhishek Adhikary
|
Dulles AA
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Andy Do
|
Dulles AD
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Dan Huynh
|
Dulles DH
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Favian Sun
|
Dulles FS
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Jake Brumbaugh
|
Dulles JB
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Joshua George
|
Dulles JG
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Michael Kurian
|
Dulles MK
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Rimsha Sayed
|
Dulles RS
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Sanika Kulkarni
|
Dulles SK
|
|
Earl Warren
|
TX/US
|
Nelson Okunlola
|
EarWar NO
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Ari Papaharonis
|
EdmNor AP
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Cassidy Condray
|
EdmNor CC
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Caeli Dedmon
|
EdmNor CD
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Devraat Awasthi
|
EdmNor DA
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Patricia Liu
|
EdmNor PL
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Pallavi Yennapu
|
EdmNor PY
|
|
North Crowley (Independant)
|
TX/US
|
Elle Reed
|
Elle Reed
|
|
ESD
|
TX/US
|
Nikash Harapanahalli
|
ESD NH
|
|
ESD
|
TX/US
|
Sameer Bhasin
|
ESD SB
|
|
ESD
|
TX/US
|
Will Archer
|
ESD WA
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Aisha Sheikh
|
GeoRan AS
|
|
Harlingen
|
TX/US
|
Irene Tyler
|
Harlin IT
|
|
Harlingen
|
TX/US
|
Mark Peinado
|
Harlin MP
|
|
Harlingen South
|
TX/US
|
Lizzy Everett
|
HarSou LE
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Aisha Aslam
|
Hebron AA
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Aly Lalani
|
Hebron AL
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Aashir Sanjrani
|
Hebron AS
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Phillip Ng
|
Hebron PN
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Ronse Raphi
|
Hebron RR
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Sanjana Yadav
|
Hebron SY
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Xain Bhagwandin
|
Hebron XB
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Aidan Farmayan
|
HouMem AF
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Andrew Qin
|
HouMem AQ
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Claire Cheng
|
HouMem CC
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Julia Meraji
|
HouMem JM
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Luke Jackson
|
JacC. LJ
|
|
Judson
|
TX/US
|
Assia Harper
|
Judson AH
|
|
Judson
|
TX/US
|
Francisco Tsatenawa
|
Judson FT
|
|
Judson
|
TX/US
|
Jayloni Alvarado
|
Judson JA
|
|
Judson
|
TX/US
|
Roberto Cardona
|
Judson RC
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Aishani Saha
|
KatTay AS
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Amber Wang
|
KatTay AW
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Claudia Ribera
|
KatTay CR
|
|
Kempner
|
CO/US
|
Anuj Bhandari
|
Kempne AB
|
|
Kempner
|
CO/US
|
Faraaz Haque
|
Kempne FH
|
|
Kempner
|
CO/US
|
Jai Sehgal
|
Kempne JS
|
|
Kempner
|
CO/US
|
Kunal Tanwani
|
Kempne KT
|
|
Kempner
|
CO/US
|
Thomas Cameron Leavitt
|
Kempne TC
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jiya Ghei
|
Kinkai JG
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jack Scofield
|
Kinkai JS
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jason Yang
|
Kinkai JY
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkai SM
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sam Segal
|
Kinkai SS
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Tanmay Srinivasin
|
Kinkai TS
|
|
Klein
|
TX/US
|
Bobby Conklin
|
Klein BC
|
|
Klein
|
TX/US
|
Fatima Raja
|
Klein FR
|
|
Klein
|
TX/US
|
Fatima Welch
|
Klein FW
|
|
Klein
|
TX/US
|
Mariano Jasso
|
Klein MJ
|
|
Klein
|
TX/US
|
Nate Galang
|
Klein NG
|
|
Klein
|
TX/US
|
Vix Brown
|
Klein VB
|
|
Klein Oak
|
TX/US
|
Alan George
|
KleOak AG
|
|
Klein Oak
|
TX/US
|
Ryan Rashid
|
KleOak RR
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
LakTra BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Katya Ehresman
|
LakTra KE
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Mackenzie Matheson
|
LakTra MM
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Ashley Ray
|
Lindal AR
|
|
Madison
|
TX/US
|
Daniel Ramirez
|
Madiso DR
|
|
Madison
|
TX/US
|
Jacob Morrow
|
Madiso JM
|
|
Marshall
|
TX/US
|
Dakota Epps
|
Marsha DE
|
|
Marshall
|
TX/US
|
Jackson Roth
|
Marsha JR
|
|
Marshall
|
TX/US
|
Nathan Hicks
|
Marsha NH
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhinav Mugunda
|
McNeil AM
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhishek Rao
|
McNeil AR
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Kartik Kotamraju
|
McNeil KK
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Kevin Pangottil
|
McNeil KP
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nandak Dhurjati
|
McNeil ND
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Nikhil Meka
|
McNeil NM
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Pranav Vijayan
|
McNeil PV
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Rishi Vendak
|
McNeil RV
|
|
Midway
|
TX/US
|
Camille Unger
|
Midway CU
|
|
Midway
|
TX/US
|
Gawon Jo
|
Midway GJ
|
|
Midway
|
TX/US
|
Jacob Gochis
|
Midway JG
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Kenneth McIntyre
|
Montgo KM
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Rachel Maciariello
|
Montgo RM
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Whitley Perryman
|
Montgo WP
|
|
New Boston
|
TX/US
|
Trip Davis
|
NewBos TD
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
David Calabuig
|
Pfluge DC
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Hoden Abdi-Yusuf
|
Pfluge HA
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Stanley Akano
|
Pfluge SA
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Esha Paruchuri
|
PlaWes EP
|
|
Pope John Paul II
|
TX/US
|
Andrea Marin
|
PopJoh AM
|
|
Pope John Paul II
|
TX/US
|
Ann Plat
|
PopJoh AP
|
|
Pope John Paul II
|
TX/US
|
Brooklyn Trott
|
PopJoh BT
|
|
Pope John Paul II
|
TX/US
|
Sierra Willis
|
PopJoh SW
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Alecxander Antonakakis
|
Prospe AA
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Emma Herring
|
Prospe EH
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Zach Elmer
|
Prospe ZE
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Deena Mainali
|
Reagan DM
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Michael Corser
|
Reagan MC
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Reeda Virani
|
Reagan RV
|
|
Ruston
|
LA/US
|
Trevor Blackstock
|
Ruston TB
|
|
San Marcos
|
TX/US
|
Adam Helbig
|
SanMar AH
|
|
San Marcos
|
TX/US
|
Jeremiah Gutierrez
|
SanMar JG
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Jae-Kyung Sim
|
SevLak JS
|
|
Sharyland
|
TX/US
|
Danielle Nesbit
|
Sharyl DN
|
|
Sharyland
|
TX/US
|
Eduardo Vasquez
|
Sharyl EV
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aman Patel
|
SouCar AP
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Jonathan Chiang
|
SouCar JC
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Rishik Puppala
|
SouCar RP
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samir Mohsin
|
SouCar SM
|
|
St John's
|
TX/US
|
Andrew Wan
|
St.Joh AW
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Alina Ali
|
StoPoi AA
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Caitlin Smith
|
StoPoi CS
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Caleb Wohn
|
StoPoi CW
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Emily Wolf
|
StoPoi EW
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Frances Bolger
|
StoPoi FB
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Lilith Rodriguez
|
StoPoi LR
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Rachitha Jadala
|
StoPoi RJ
|
|
Stony Point
|
TX/US
|
Sam Miller
|
StoPoi SM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aneel Mehra
|
StrJes AM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Arun Mehra
|
StrJes AMe
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Brendan Barrett
|
StrJes BB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Charles Li
|
StrJes CL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Drew Thorburn
|
StrJes DT
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ethan Nguyen
|
StrJes EN
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Faris Husain
|
StrJes FH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Herrera
|
StrJes JH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jack Marsh
|
StrJes JM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jett Poskey
|
StrJes JPo
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Matthew Chen
|
StrJes MC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Richard Cook
|
StrJes RC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
StrJes VL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
William Davidson
|
StrJes WD
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Wyatt Hatfield
|
StrJes WH
|
|
Tompkins
|
TX/US
|
Aman Gulrajani
|
Tompki AG
|
|
Village
|
TX/US
|
Aditya Iyer
|
Villag AI
|
|
Village
|
TX/US
|
Aryan Parikh
|
Villag AP
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Andrew Vu
|
WB AV
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Brenden Hoover
|
WB BH
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Julie Graves
|
WB JG
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Seja Haque
|
WB SH
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Amanda Chen
|
WesHS AC
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Alexander Davis
|
WesHS AD
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Andrew Lee
|
WesHS AL
|
|
Westlake HS (Austin)
|
TX/US
|
Jackie Ballard
|
WesHS JB
|
|
Weslaco
|
TX/US
|
Cesar Maldonado
|
Weslac CM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Amogh Dambal
|
Westwo AD
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Abby Grifno
|
Westwo AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Dhruva Mambapoor
|
Westwo DM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Harsha Jandhyala
|
Westwo HJ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jugal Amodwala
|
Westwo JA
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Nisha Rajasekar
|
Westwo NR
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Richard Lai
|
Westwo RL
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwo RM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishabh Shah
|
Westwo RS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saket Myneni
|
Westwo SM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Nanavati
|
Westwo SN
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Truman Le
|
Westwo TL
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Benjamin Wolf
|
WinChu BW
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Brennan Young
|
WinChu BY
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
William Coltzer
|
WinChu WC
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Jessica Zhang
|
WooCol JZ
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Camryn Manley
|
Woodla CM
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Dylan Kazanova
|
Woodla DK
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Derek Yu
|
Woodla DY
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Iman Kadri
|
Woodla IK
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Joshua Bih
|
Woodla JB
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Maddie Couling
|
Woodla MC
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Madhov Singh
|
Woodla MS
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Noor Salid
|
Woodla NS
|
|