Northside
|
IL/US
|
Kane & Snagel
|
Addison Kane
|
|
|
Anoka
|
MN/US
|
Allahmath Jacquez
|
Anoka AJ
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Elkasri & Singh
|
Berkeley Prep ES
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Kanchanapalli & Kuperman
|
Berkeley Prep KK
|
|
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Alarcon & Watson
|
Bloomington Jefferson AW
|
|
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Wang & Vacura
|
Bloomington Jefferson WV
|
|
|
Calhoun
|
GA/US
|
Ku & Falkenstein
|
Calhoun KF
|
|
|
Camas
|
WA/US
|
Lee & Lee
|
Camas LL
|
|
|
Central
|
MN/US
|
Ickler & Lonstein
|
Central HS - St Paul IL
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Long & Pham
|
CK McClatchy LP
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Krueger & Shih
|
Eagan KS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Lutz & Quick
|
Eagan LQ
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Roberts & Wilary
|
Eagan RW
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Sabel & Stanton
|
Eagan SS
|
|
|
East Kentwood
|
MI/US
|
Reynolds & McTheeney
|
East Kentwood RM
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Shah & Ma
|
Edgemont MS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Carlson & Shannahan
|
Edina CS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Engh & Kieser
|
Edina EK
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Rawal & Wells
|
Edina RW
|
|
|
Eugene Independent
|
OR/US
|
Lininger & Saenger
|
Eugene Independent LS
|
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Berkovich & Layden
|
Evanston Township BL
|
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Clarke & Janssen
|
Evanston Township CJ
|
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Hartenstein & Ringstad
|
Evanston Township HR
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Bhagat & Forsyth
|
Georgetown Day BF
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Brooks & Szulc-Donnell
|
Georgetown Day BS
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Cuneo & Garcia
|
Georgetown Day CG
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Ben-Isvy & Kussman
|
Glenbrook North BK
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Chen & Farber
|
Glenbrook North CF
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
D'Agaro & Nekritz
|
Glenbrook North DN
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Fridman & Mnushkin
|
Glenbrook North FM
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Jacobs & Jain
|
Glenbrook North JJ
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Jacobs & Levin
|
Glenbrook North JL
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Aralis & Skoulikaris
|
Glenbrook South AS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Baime & Schuler
|
Glenbrook South BS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kruger & Valiaveedu
|
Glenbrook South KV
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Roberts & Kenner
|
Glenbrook South RK
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Scott & Goldberg
|
Glenbrook South SG
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Schloss & Mantis
|
Glenbrook South SM
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Grimsley & Eckert
|
Greenhill GE
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Marerro & Khambati
|
Greenhill MK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Subramanian & Kuang
|
Greenhill SK
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Wegener & Ahmad
|
Greenhill WA
|
|
|
West
|
IA/US
|
Ernst & Cho
|
Iowa City West EC
|
|
|
West
|
IA/US
|
Jain & Wang
|
Iowa City West JW
|
|
|
West
|
IA/US
|
Trepka & Krishnamurthy
|
Iowa City West TK
|
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Blake & McFadyen
|
Lane Tech BM
|
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Gilbert & Croitoru
|
Lane Tech GC
|
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Naomi Sanchez
|
Lane Tech NS
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Gunnala & Lu
|
Lexington GL
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Gao & Zhang
|
Lexington GZ
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jun & Raghavan
|
Lexington JR
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Tan & Wong
|
Lexington TW
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Adair & Vance
|
Marist AV
|
|
|
Marquette
|
WI/US
|
Deverey & Paap
|
Marquette University DP
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
James & Neelakandan
|
McDonogh JN
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Dresdner & Klage
|
Minneapolis Washburn DK
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Endo & Peichel
|
Minneapolis Washburn EP
|
|
|
Minneapolis Washburn
|
MN/US
|
Laird & Jarcho
|
Minneapolis Washburn LJ
|
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Weas & McInerney
|
Mountain Brook WM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Jo & Miller
|
New Trier JM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Kim & Scullion
|
New Trier KS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Lim & Hardin
|
New Trier LH
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Bender & Chikko
|
Niles West Be
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Chan & Beutelspacher
|
Niles West CB
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Glancy & Bennett
|
Niles West GB
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Namakula & Reis
|
Niles West RN
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Silber & Salehitezangi
|
Niles West SS
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Mancini & Rabbini
|
North Broward Preparatory MR
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Bright-Patterson & Elkin
|
Northside BE
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Hart & Ziegelmueller
|
Northside HZ
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Valentino & Hernandez-Sanchez
|
Northside VH
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Ji & Slovin
|
Oakwood JS
|
|
|
Okemos
|
MI/US
|
Rathod & Rathod
|
Okemos RR
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anderson & Sun
|
Peninsula AS
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jalan & Kong
|
Peninsula JK
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Tambe & Wang
|
Peninsula TW
|
|
|
Pine Crest Prep
|
FL/US
|
Jacobs & Jacobs
|
Pine Crest Preparatory JJ
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Horn & Medrano
|
Polytechnic HM
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Xu & Whitford
|
Polytechnic XW
|
|
|
Portage Northern
|
MI/US
|
Duncombe & Pachika
|
Portage Northern DP
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Baumann & Fedorenko
|
Rosemount BF
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Huang & Premdas
|
Rosemount PH
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Sauvageau & Stefanko
|
Rosemount SS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Sewpersaud & Sunkum
|
Rosemount Su
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Bernstein & Matheson
|
Rowland Hall-St. Mark's BM
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Barker & Poritz
|
Rowland Hall-St. Mark's BP
|
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Steiner & Young
|
Rowland Hall-St. Mark's SY
|
|
|
South
|
MN/US
|
Ferguson & Nelson
|
South HS - Minneapolis FN
|
|
|
South
|
MN/US
|
Ferguson & Stebbings
|
South HS - Minneapolis FS
|
|
|
South
|
MN/US
|
Mebrahtu & Phi
|
South HS - Minneapolis MP
|
|
|
St Croix Prep
|
MN/US
|
Boadu-Mensah & Tomar
|
St. Croix Prep BT
|
|
|
St Croix Prep
|
MN/US
|
Harvey & Heying
|
St. Croix Prep HH
|
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Wilson & Wang
|
St. Mark's School of Texas WW
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Han & Chen
|
Stuyvesant HC
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Segal & Doktorman
|
Stuyvesant SD
|
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Armstrong & Dainty
|
Theodore Roosevelt AD
|
|
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Appel & Johnson
|
Theodore Roosevelt AJ
|
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Agrawal & Ji
|
Thomas Jefferson HSST AJ
|
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Kachru & Vij
|
Thomas Jefferson HSST KV
|
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Sayed & Tasneem
|
Thomas Jefferson HSST ST
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
McDermott & Pickert
|
Walter Payton MP
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Sherman & Weese
|
Walter Payton SW
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Wicklander & Williams
|
Walter Payton WW
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Akathoottupara & Smith
|
Wayzata AS
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Charan & Mujir
|
Wayzata CM
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Dabade & Kamboj
|
Wayzata DK
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Narayan & Mansingh
|
Wayzata NM
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Puri & Padmanabhan
|
Wayzata PP
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Stras & He
|
Wayzata SH
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Smith & Blank
|
West DM Valley SB
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Simpson & Su
|
West DM Valley SS
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Wu & Shetye
|
West DM Valley WS
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Daftari & Greene
|
Westminster DG
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Hall & Brannen
|
Westminster HB
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Miller & Frank
|
Westminster MF
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Rascoe & Mohan
|
Westminster RM
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Flippen & Sullivan
|
Whitney M. Young Magnet FS
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Gekker & Puchowitz
|
Whitney M. Young Magnet GP
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Robinson & Oladipo
|
Whitney M. Young Magnet RO
|
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Wang & Mazets
|
Whitney M. Young Magnet WM
|
|
|