Albuquerque
|
NM/US
|
Harrison Bay
|
Albuquerque HB
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Cody Builta
|
Anderson CB
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Dylan Goodman
|
Anderson DG
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Isaac Swedlow
|
Anderson IS
|
|
Anderson
|
TX/US
|
James Thomason
|
Anderson JT
|
|
Anderson
|
TX/US
|
Sesh Joe
|
Anderson SJ
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
John Boals
|
Apple Valley JB
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Kenan Anderson
|
Apple Valley KA
|
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Victoria Ivey
|
Byron Nelson VI
|
|
Cape Fear
|
NC/US
|
Maya Arora
|
Cape Fear MA
|
|
Cedar Park
|
TX/US
|
Morgan Grosch
|
Cedar Park MG
|
|
Cedar Park
|
TX/US
|
Macalah Thomas
|
Cedar Park MT
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Angel Toro
|
Christopher Columbus AT
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Daniel De Izaguirre
|
Christopher Columbus DD
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Javier Navarrete
|
Christopher Columbus JN
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Alisha Samnani
|
Colleyville Heritage AS
|
|
Colleyville Heritage
|
TX/US
|
Altaf Samnani
|
Colleyville Heritage ASa
|
|
Connally
|
TX/US
|
Anthony Kern
|
Connally AK
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Katy Aing
|
Cy-Fair KA
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Tess Welch
|
Cy-Fair TW
|
|
Earl Warren
|
TX/US
|
Nelson Okunlola
|
Earl Warren NO
|
|
Eastside Catholic
|
WA/US
|
Drew Charters
|
Eastside Catholic DC
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Cassidy Condray
|
Edmond North CCo
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Devraat Awasthi
|
Edmond North DA
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Patricia Liu
|
Edmond North PL
|
|
Edmond North
|
OK/US
|
Pallavi Yennapu
|
Edmond North PY
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Danny Frank-Siegel
|
Evanston Township DF
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Elizabeth Sperti
|
Evanston Township ES
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Gabriel Hull
|
Evanston Township GH
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Henry Smith
|
Evanston Township HS
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Lane Deamant
|
Evanston Township LD
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Luis Toro
|
Evanston Township LT
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Brian Zhou
|
Greenhill BZ
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Mihir Rai
|
Greenhill MR
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Shruthi Krishnan
|
Greenhill SK
|
|
Harker
|
CA/US
|
Emmiee Malyugina
|
Harker EM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Neha Tallapragada
|
Harker NT
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Alexandra Mork
|
Harvard-Westlake AM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Connor Engel
|
Harvard-Westlake CE
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Indu Pandey
|
Harvard-Westlake IP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jaya Nayar
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Gross
|
Harvard-Westlake MG
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Spencer Paul
|
Harvard-Westlake SP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Vishan Chaudhary
|
Harvard-Westlake VC
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Chloe Irwin
|
Hockaday CI
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Emily Stein
|
Hockaday ES
|
|
Hockaday
|
TX/US
|
Kaleigh Beacham
|
Hockaday KB
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lena Mizrahi
|
Immaculate Heart LM
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Madeleine Conrad-Mogin
|
Immaculate Heart MC
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jiya Ghei
|
Kinkaid JG
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Jason Yang
|
Kinkaid JY
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Blake Ochoa
|
Lake Travis BO
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Katya Ehresman
|
Lake Travis KE
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Benjamin Jones
|
Law Magnet BJ
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Michael Gao
|
Law Magnet MG
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Darren Kim
|
Loyola DK
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Harrison Wang
|
Lynbrook HW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Nisarg Shah
|
Lynbrook NS
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Selina Li
|
Lynbrook SL
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Susan Zhou
|
Lynbrook SZ
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook VV
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Yichen Zhu
|
Lynbrook YZ
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Grace Kim
|
Marlborough GK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Rachel Maciariello
|
Montgomery RM
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Whitley Perryman
|
Montgomery WP
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Benjamin Harris
|
Mountain Brook BH
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Griffin Darden
|
Mountain Brook GD
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
John Butrus
|
Mountain Brook JB
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
Pavel Shirley
|
Mountain Brook PS
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Derek Zhang
|
Mountain View DZ
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Maya Sanghavi
|
Mountain View MS
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Margaret Purcell
|
Northland Christian MP
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Ishan Gaur
|
Peninsula IG
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Emil Shabanov
|
Plano Senior ES
|
|
Ruston
|
LA/US
|
Trevor Blackstock
|
Ruston TB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aaron Singh
|
Strake Jesuit CP AS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Charles Li
|
Strake Jesuit CP CL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Herrera
|
Strake Jesuit CP JH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Matthew Chen
|
Strake Jesuit CP MC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Richard Cook
|
Strake Jesuit CP RC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
Strake Jesuit CP VL
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Ashwin Bhat
|
Sunset AB
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Rohan Bharadwaj
|
Sunset RB
|
|
Tom C Clark
|
TX/US
|
Sophia Carranco
|
Tom C Clark SC
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Abby Grifno
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Dhruva Mambapoor
|
Westwood DM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jugal Amodwala
|
Westwood JA
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwood RM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishabh Shah
|
Westwood RS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saket Myneni
|
Westwood SM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Nanavati
|
Westwood SN
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Benjamin Wolf
|
Winston Churchill BW
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Jacob Lugo
|
Winston Churchill JL
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
William Coltzer
|
Winston Churchill WC
|
|