AMSA Charter
|
MA/US
|
Alex Naduviledam
|
400
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Esther Reyes
|
401
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Esmeralda Reyes
|
402
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Adia Clarke
|
403
|
American Heritage
|
FL/US
|
Saahas Rajendran
|
404
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Samhitha Sunkara
|
405
|
Bancroft
|
MA/US
|
Karan Mehta
|
406
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Vinay Krishnan
|
407
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Samyukta Kumaran
|
408
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Zachary Malek
|
409
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Rachel George
|
410
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Viraj Garg
|
411
|
Chaminade
|
NY/US
|
Alexander Caparelli
|
412
|
Chaminade
|
NY/US
|
Edward Doran
|
413
|
Chaminade
|
NY/US
|
Casey O'Reilly
|
414
|
Delbarton
|
NJ/US
|
Christopher Maximos
|
415
|
Denver East
|
CO/US
|
Liam Glennie
|
416
|
Denver East
|
CO/US
|
Max Davidson
|
417
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Jack Yan
|
418
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Michael Wang
|
419
|
Durham
|
NC/US
|
Collin Brown
|
420
|
Durham
|
NC/US
|
Sonio Kum
|
421
|
E. L. Meyers
|
PA
|
Abby McDaniel
|
422
|
E. L. Meyers
|
PA
|
Anthony Macko
|
423
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Anna Landre
|
424
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Kevin Marien
|
425
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Jake LaFronz
|
426
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Emily Baum
|
427
|
GAR
|
PA/US
|
Guadalupe Canongo
|
431
|
Hathaway Brown
|
OH/US
|
Ananya Kalahasti
|
432
|
Hawken
|
OH/US
|
Esther Bedoyan
|
433
|
Hawken
|
OH/US
|
Brennen Keuchel
|
434
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Albert Wilson
|
435
|
Iona Prep
|
NY/US
|
Anthony Rizzo
|
436
|
Iona Prep
|
NY/US
|
Matthew Rahman
|
437
|
Irvington
|
CA/US
|
Michelle Huang
|
438
|
Lake Braddock
|
VA/US
|
Jake Wartel
|
439
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Andrew Langford
|
440
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Chanakya Toleti
|
441
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Jared Bello
|
442
|
Lake Mary
|
FL/US
|
Frances Hoffen
|
443
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Olivia Shoemaker
|
444
|
MHHS East
|
TN/US
|
Josh Mandzak
|
445
|
Marriotts Ridge
|
MD/US
|
David Polefrone
|
446
|
Marriotts Ridge
|
MD/US
|
Nikhil Mehta
|
447
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Seth Douglas
|
448
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Ali Khan
|
449
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Nishat Akhtar
|
450
|
Millburn
|
NJ/US
|
Muskaan Garg
|
451
|
Milton Acad
|
MA/US
|
Marshall Sloane
|
452
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jacob Bronshteyn
|
453
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Austin Chen
|
454
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Raymond Fang
|
455
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Timothy Huang
|
456
|
Montville
|
NJ/US
|
Nithya Reddy
|
457
|
NSU
|
FL/US
|
Grant Bianco
|
458
|
Natick
|
MA/US
|
Julianne Kelleher
|
459
|
Newton South
|
MA/US
|
David Hu
|
460
|
Newton South
|
MA/US
|
Aidan Bassett
|
461
|
Newton South
|
MA/US
|
Ben Timbers
|
462
|
Newton South
|
MA/US
|
James Rao
|
463
|
Newton South
|
MA/US
|
Ben Anderson-Krim
|
464
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Yara El-Khatib
|
465
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Benjamin Aronson
|
466
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Jason Friedman
|
467
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Melanie Nolan
|
468
|
Pine View
|
FL/US
|
William Wang
|
469
|
Pine View
|
FL/US
|
Sana Rahman
|
470
|
Pine View
|
FL/US
|
Arooj Khan
|
471
|
Pinecrest
|
NC/US
|
Thomas Morgan White
|
472
|
Randolph
|
NJ/US
|
Stephen Hu
|
474
|
Randolph
|
NJ/US
|
Sabrina Hu
|
475
|
Regis
|
NY/US
|
Ryan Cimmino
|
476
|
Regis
|
NY/US
|
Wally Joe Cook
|
477
|
Regis
|
NY/US
|
Trevor Wertheimer
|
478
|
Regis
|
NY/US
|
Vincent Harris
|
479
|
Regis
|
NY/US
|
Nathaniel Wood
|
480
|
Regis
|
NY/US
|
Jonathan Singleton
|
481
|
Ridge
|
NJ/US
|
Daanyal Farooqi
|
482
|
Ridge
|
NJ/US
|
Colin Montag
|
483
|
Ridge
|
NJ/US
|
Rayhan Murad
|
484
|
Ridge
|
NJ/US
|
Omar Bekdash
|
485
|
San Marino
|
CA/US
|
Brian Xu
|
486
|
San Marino
|
CA/US
|
Joseph Kiang
|
487
|
San Marino
|
CA/US
|
Alejandra Larriva-Latt
|
488
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zach Kapner
|
489
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Keshav Rastogi
|
490
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zoe Landless
|
491
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Clara Enders
|
492
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Arjun Ravi
|
493
|
Solon
|
OH/US
|
Vinay Bodapati
|
494
|
Solon
|
OH/US
|
Max Liu
|
495
|
Solon
|
OH/US
|
Rishi Narahari
|
496
|
Solon
|
OH/US
|
Vishal Sundaram
|
497
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Dru Patel
|
498
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Yasmine Nousari
|
499
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Guillermo Martinez
|
500
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jose Francisco
|
501
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Sarah Myers
|
502
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Jennifer Yu
|
503
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Barnett Zhao
|
504
|
Syosset
|
NY/US
|
Zan Ahmed
|
505
|
Syosset
|
NY/US
|
Rushabh Mehta
|
506
|
Syosset
|
NY/US
|
Nishant Bhaumik
|
507
|
Syosset
|
NY/US
|
Simar Kohli
|
508
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Hunter Sadoff
|
509
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Amanda Gilsten
|
510
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Jacob Thompson
|
511
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Alexandra Lipton
|
512
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Allen Park
|
513
|
Unionville
|
PA/US
|
Sophia Qureshi
|
514
|
Unionville
|
PA/US
|
Jack Odom
|
515
|
Unionville
|
PA/US
|
Ashwin Singh
|
516
|
West Orange
|
FL/US
|
Connor Adlam
|
517
|
Xaverian
|
NY/US
|
Louis Savoia
|
518
|