AMSA Charter
|
MA/US
|
Mira Chadha
|
700
|
AMSA Charter
|
MA/US
|
Julia Sloan
|
701
|
Berkeley Carroll
|
NY/US
|
Grace Lienhard
|
702
|
Bridgewater
|
NJ/US
|
Rashi Gala
|
703
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Kieran Tuomey
|
704
|
Catholic Memorial
|
MA
|
Johnny Esposito
|
705
|
Catholic Memorial
|
MA
|
John McLaughlin
|
706
|
Catholic Memorial
|
MA
|
John Gellene
|
707
|
Chaminade
|
NY/US
|
Philip Dunne
|
708
|
Charlotte Catholic
|
NC/US
|
Uwa Akhere
|
709
|
Dallastown Area
|
PA/US
|
MacKenzie Allulis
|
710
|
Dallastown Area
|
PA/US
|
Olivia Smeltzer
|
711
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Tavan Thomas
|
712
|
Democracy Prep Endurance
|
NY/US
|
Safiatou Compare
|
713
|
Denver East
|
CO/US
|
Nick Chavez
|
714
|
Denver East
|
CO/US
|
Kobe Wright
|
715
|
Denver East
|
CO/US
|
Ella Price
|
716
|
Durham
|
NC/US
|
Davi Sapiro-Gheiler
|
717
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Gabi Senno
|
718
|
Fox Chapel
|
PA/US
|
Bridget Wang
|
719
|
GAR
|
PA/US
|
Jarod Engle
|
720
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Noah Tapp
|
722
|
Iona Prep
|
NY/US
|
Noah Darden
|
723
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Tara Sawhney
|
724
|
Livingston
|
NJ/US
|
Mary Yang
|
725
|
Livingston
|
NJ/US
|
Benjamin Asher
|
726
|
Los Osos
|
CA/US
|
Gabriella Guerrieri
|
727
|
MHHS East
|
TN/US
|
Gabby Henriquez
|
728
|
Marriotts Ridge
|
MD/US
|
Sarah Yang
|
729
|
Marriotts Ridge
|
MD/US
|
Julia Mann
|
730
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Miranda Kerrigan
|
731
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Tercel Su
|
732
|
Montville
|
NJ/US
|
Emily Liao
|
733
|
Morristown West
|
TN/US
|
Kendyl Kowalski
|
734
|
NSU
|
FL/US
|
Rebekah Umansky
|
735
|
NSU
|
FL/US
|
Camilla Maionica
|
736
|
NSU
|
FL/US
|
Isha Goel
|
737
|
Natick
|
MA/US
|
Emma Foley
|
738
|
Newton South
|
MA/US
|
Isabella Xie
|
739
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Kirthana Kannan
|
740
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Samir Yellapragada
|
741
|
Orono
|
MN/US
|
Sophia Giovanis
|
742
|
Orono
|
MN/US
|
Jesse Bissen
|
743
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Elizabeth Garrison
|
745
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Melanie Nolan
|
746
|
Pinecrest
|
NC/US
|
Charlotte Ix
|
747
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Sophie Marx
|
748
|
Pope John Paul II
|
TX/US
|
Alexa DeCarlo
|
749
|
Presentation
|
CA/US
|
Valerie Nguyen
|
750
|
Presentation
|
CA/US
|
Maria Mason
|
751
|
Randolph
|
NJ/US
|
Lauren Spencer
|
752
|
Randolph
|
NJ/US
|
Jordan Pontelandolfo
|
753
|
Regis
|
NY/US
|
Tomas Silva
|
754
|
Regis
|
NY/US
|
William Rios
|
755
|
Ridge
|
NJ/US
|
Rebecca Schenkman
|
756
|
Ridge
|
NJ/US
|
Vanshika Bhatia
|
757
|
Roslyn
|
NY/US
|
Landon Allen
|
758
|
Rufus King
|
WI/US
|
|
759
|
Rufus King
|
WI/US
|
Carleon Outlaw
|
760
|
Sacred Heart
|
MA/US
|
Kory Turner
|
761
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Mollie Kerr
|
762
|
Shrewsbury
|
MA/US
|
Emily Radkowski
|
763
|
Shrewsbury
|
MA/US
|
Ben Harris
|
764
|
Shrewsbury
|
MA/US
|
Harini Shanmugam
|
765
|
Solon
|
OH/US
|
Abby Crawford
|
766
|
St Joseph's
|
NY/US
|
Atta Gould
|
767
|
St Josephs Prep (PA)
|
PA/US
|
John Thorell
|
768
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Nicole Favreau
|
769
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Samantha Paradela
|
770
|
Stuart Country Day School of the Sacred Heart
|
NJ/US
|
Sophia Sumaray
|
771
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Liam Elkind
|
773
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Chelsea Cheung
|
774
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
William Lohier
|
775
|
Summit
|
NJ/US
|
Zack Olson
|
776
|
Summit
|
NJ/US
|
Harry Saroff
|
777
|
Summit
|
NJ/US
|
Sean McManus
|
778
|
Summit
|
NJ/US
|
Hope Kovera
|
779
|
Syosset
|
NY/US
|
Brooke Lewitas
|
780
|
Waccamaw
|
SC/US
|
Sara Ness
|
781
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Kyra Du
|
782
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Valerie Akinyoyenu
|
783
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Iris Berendes-Dean
|
784
|
West Orange
|
FL/US
|
Makayla Koenig
|
785
|
Xaverian
|
NY/US
|
Christian Porcu
|
786
|
Xaverian
|
NY/US
|
Michael Curcio
|
787
|