Chaminade
|
CA/US
|
Alec Simoni
|
AB 700 Alec Simoni
|
Chaminade
|
CA/US
|
Spencer Estrada
|
AB 701 Spencer Estrada
|
Chaminade
|
CA/US
|
Noelle Johnson
|
AB 702 Noelle Johnson
|
Chaminade
|
CA/US
|
Abigail Foygelman
|
AB 703 Abigail Foygelman
|
Chaminade
|
CA/US
|
Sam Jain
|
AB 712 Sam Jain
|
Chaminade
|
CA/US
|
Brandon Marsh
|
AB 714 Brandon Marsh
|
Chaminade
|
CA/US
|
Nolan Gelbard
|
AB 734 Nolan Gelbard
|
Chaminade
|
CA/US
|
Brandon Kim
|
AB 751 Brandon Kim
|
Chaminade
|
CA/US
|
Riya Dulepet
|
AB 760 Riya Dulepet
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Bjorn Thyrring
|
AC 704 Bjorn Thyrring
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Anna Winikow
|
AD 718 Anna Winikow
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Albert Liu
|
AD 719 Albert Liu
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Xander Wallace
|
AD 720 Xander Wallace
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Leo Golub
|
AD 721 Leo Golub
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Layla Knowles
|
AD 722 Layla Knowles
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Felix Bulwa
|
AD 723 Felix Bulwa
|
East Valley
|
CA/US
|
Henry Aldana
|
AF 758 Henry Aldana
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Kate Farwell
|
AG 705 Kate Farwell
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Brandon Arenson
|
AG 707 Brandon Arenson
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Kimberly Mendieta
|
AG 707 Kimberly Mendieta
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Griffin Molinary-Kopelman
|
AG 708 Griffin Molinary Kopelman
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
David Mayzenberg
|
AG 709 David Mayzenberg
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Grace Holtzclaw
|
AG 710 Grace Holtzclaw
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Caden McDonough
|
AG 711 Caden McDonough
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Kayla Ybarra
|
AG 725 Kayla Ybarra
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Ryann Ersoff
|
AG 726 Ryann Ersoff
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Matthew Alberti
|
AG 730 Matthew Alberti
|
ILEAD North Hollywood
|
CA/US
|
Maxwell McGuirt
|
AG 731 Maxwell McGuirt
|
Wm. S. Hart
|
CA/US
|
Joe Brennan
|
AK 706 Joe Brennan
|
Wm. S. Hart
|
CA/US
|
Finn Kobler
|
AK 736 Finn Kobler
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Albert Tang
|
AM 749 Albert Tang
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Gabriel Salazar
|
AM 774 Gabriel Salazar
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Naomi Raal
|
AM 775 Naomi Raal
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Mustafa Waheb
|
AM 776 Mustafa Waheb
|
Foothill Tech
|
CA/US
|
Eva Shumaker
|
AN 715 Eva Shumaker
|
Foothill Tech
|
CA/US
|
Khaila Hartung-Dallas
|
AN 716 Khaila Hartung Dallas
|
Foothill Tech
|
CA/US
|
Gabby Sones
|
AN 717 Gabby Sones
|
Bridges
|
CA/US
|
Grady Shoemaker
|
AP 727 Grady Shoemaker
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Daniel Murtaugh
|
AS 700 Daniel Murtaugh
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Sooyeon Park
|
AS 732 Sooyeon Park
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Lucy Byrne
|
AS 735 Lucy Byrne
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Evan Semper
|
AS 755 Evan Semper
|
La Reina
|
CA/US
|
Alanna Cronk
|
AT 733 Alanna Cronk
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Sid Hirshberg
|
AU 737 Sid Hirshberg
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Benji Posner
|
AU 738 Benji Posner
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Daniel Levy
|
AU 739 Daniel Levy
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
John Kustin
|
AU 740 John Kustin
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Eli Kaufman
|
AU 741 Eli Kaufman
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Nicolas Ryu
|
AU 742 Nicolas Ryu
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Mark Selden
|
AU 743 Mark Selden
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Jeremy Stark
|
AU 745 Jeremy Stark
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Kyle Sihota
|
AU 746 Kyle Sihota
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Mia Stone-Molloy
|
AU 747 Mia StoneMolloy
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Sarah Tashman
|
AU 748 Sarah Tashman
|
Taft
|
CA/US
|
Sahil Dhandi
|
AX 729 Sahil Dhandi
|
Taft
|
CA/US
|
Cody Smith
|
AX 753 Cody Smith
|
Taft
|
CA/US
|
Alban Martinez
|
AX 756 Alban Martinez
|
Taft
|
CA/US
|
Matthew Kogan
|
AX 757 Matthew Kogan
|
Taft
|
CA/US
|
Oleg Tretiak
|
AX 759 Oleg Tretiak
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Emma Shannon
|
AY 761 Emma Shannon
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Armen Safarians
|
AY 762 Armen Safarians
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Storm Lamoureaux
|
AY 763 Storm Lamoureaux
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Joey Rangel
|
AY 764 Joey Rangel
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Gevork Mailyan
|
AY 766 Gevork Mailyan
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Garnik Asatrian
|
AY 767 Garnik Asatrian
|
West Ranch
|
CA/US
|
Minjoon Kang
|
AZ 713 Minjoon Kang
|
West Ranch
|
CA/US
|
Meeru Hahn
|
AZ 768 Meeru Hahn
|
Golden Valley
|
CA/US
|
Matthew Chang
|
BA 771 Matthew Chang
|
Golden Valley
|
CA/US
|
Jimmy Warshawsky
|
BA 772 Jimmy Warshawsky
|
Golden Valley
|
CA/US
|
Vanessa Felix
|
BA 773 Vanessa Felix
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Aaron Rubanowitz
|
BB 750 Aaron Rubanowitz
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Joshua Lloyd
|
BB 779 Joshua Lloyd
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Jesse Vasquez
|
BB 780 Jesse Vasquez
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Giovanni Karzaroff
|
BB 781 Giovanni Karzaroff
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Sebastian Gold
|
BB 782 Sebastian Gold
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Cory Cunanan (1)
|
BB 783 Cory Cunanan
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Maanasi Shyno
|
BB 786 Maanasi Shyno
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Mohib Jafri
|
BB 787 Mohib Jafri
|
Saugus
|
CA/US
|
Osato Omoregie
|
BC 788 Osato Omoregie
|
Saugus
|
CA/US
|
Jill Young
|
BC 789 Jill Young
|
Saugus
|
CA/US
|
Catarina Tellez
|
BC 790 Catarina Tellez
|
Saugus
|
CA/US
|
Benny Emeterid
|
BC 791 Benny Emeterid
|
Saugus
|
CA/US
|
Sabastian Cazares
|
BC 792 Sabastian Cazares
|
Saugus
|
CA/US
|
Charles Chao
|
BC 793 Charles Chao
|
Cleveland
|
CA/US
|
Christine Gu
|
BE 794 Christine Gu
|
Cleveland
|
CA/US
|
Cade Liberty
|
BE 795 Cade Liberty
|
Monroe
|
CA/US
|
Kurt Equils
|
BG 765 Kurt Equils
|
Monroe
|
CA/US
|
Ambar Mejia
|
BG 796 Ambar Mejia
|
Monroe
|
CA/US
|
Mateusz Salmassi
|
BG 797 Mateusz Salmassi
|
Monroe
|
CA/US
|
Diego Alonso
|
BG 798 Diego Alonso
|
Monroe
|
CA/US
|
José Dionicio
|
BG 799 Jos Dionicio
|
Chaminade
|
CA/US
|
Sira Ahuja
|
Sira Ahuja
|