Barbers Hill
|
TX/US
|
Alyssa Hooks
|
Barbers Hill AH
|
|
Cedar Park HS Speech
|
TX/US
|
Morgan Grosch
|
Cedar Park HS Speech/Debate MG
|
|
Cedar Park HS Speech
|
TX/US
|
Macalah Thomas
|
Cedar Park HS Speech/Debate MT
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Gabe Rivera
|
Clear Brook GR
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Suketh Subramanya
|
Clear Brook SS
|
|
Clear Springs
|
TX/US
|
Ally Muszynski
|
Clear Springs AMu
|
|
Clements Indepedent
|
TX/US
|
Felix Tan
|
Clements Indepedent FT
|
|
Concordia Lutheran
|
TX/US
|
Matthew Kantenberger
|
Concordia Lutheran MK
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Cameron McConway
|
Cy-Fair CM
|
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Karman Singh
|
Cypress Falls KS
|
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Syeda Rizvi
|
Cypress Falls SR
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Ashish Wadhwani
|
Dulles AW
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Kathie Lin
|
Dulles KL
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nolan Burdett
|
Dulles NB
|
|
Episcopal
|
TX/US
|
Adam Brown
|
Episcopal AB
|
|
Episcopal
|
TX/US
|
Luke Williams
|
Episcopal LW
|
|
HuaXia Chinese
|
TX/US
|
Arnav Burudgunte
|
HuaXia Chinese AB
|
|
HuaXia Chinese
|
TX/US
|
Alex Zhong
|
HuaXia Chinese AZ
|
|
Jemez Mountain Home
|
NM/US
|
Annika Davenport
|
Jemez Mountain Home AD
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Alex Kalai
|
Kinkaid AK
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
emma hanan
|
Kinkaid EH
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
jason yang
|
Kinkaid JY
|
|
Klein Oak
|
TX/US
|
Alan George
|
Klein Oak AG
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Ariel Azbel
|
Lake Highland Prep AA
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Julia Wu
|
Lake Highland Prep JW
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Muhammad Khattak
|
Lake Highland Prep MK
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Rithvik Seela
|
Lake Highland Prep RS
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Dino De La O
|
Law Magnet DD
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Michael Gao
|
Law Magnet MG
|
|
Liberty Christian
|
TX/US
|
Breann Smith
|
Liberty Christian BS
|
|
Monsignor Kelly Catholic
|
TX/US
|
Colin Cormier
|
Monsignor Kelly Catholic CC
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Mehlam Bhuriwala
|
Montgomery MB
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Whitley Perryman
|
Montgomery WP
|
|
North Crowley
|
TX/US
|
Ethan Rose
|
North Crowley ER
|
|
North Crowley
|
TX/US
|
Kennedy Miller
|
North Crowley KM
|
|
North Crowley
|
TX/US
|
Logan Reid
|
North Crowley LR
|
|
North Crowley
|
TX/US
|
Marco Henderson
|
North Crowley MH
|
|
North Crowley
|
TX/US
|
Toiya Smith
|
North Crowley TS
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Madison Lewis
|
Northland Christian ML
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Audrey Bernal
|
Pflugerville AB
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Danna Leal
|
Pflugerville DL
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Hoden Abdi-Yusuf
|
Pflugerville HA
|
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Lori Woo
|
Pflugerville LW
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Aimun Khan
|
Plano East AK
|
|
Team elmer
|
TX/US
|
Zachary Elmer
|
Team elmer ZE
|
|
University
|
FL/US
|
Jacob Ronkin
|
University JR
|
|
University
|
FL/US
|
Karan Choudhary
|
University KC
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Abby Grifno
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jugal Amodwala
|
Westwood JA
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rohith Mandavalli
|
Westwood RM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Saavan Nanavati
|
Westwood SN
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Jonathan Lowe
|
Woodlands College Park JL
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Jessica Zhang
|
Woodlands College Park JZ
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Maaz Syed
|
Woodlands College Park MS
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Moiz Syed
|
Woodlands College Park MSy
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Venkatesh Muppaneni
|
Woodlands College Park VM
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Derek Yu
|
Woodlands DYu
|
|