Alief Taylor
|
TX
|
Duaa Fatima
|
AliTay DF
|
|
Alief Taylor
|
TX
|
Isaiah Osazuwa
|
AliTay IO
|
|
Alief Taylor
|
TX
|
Ryen Ellis
|
AliTay RE
|
|
Alief Taylor
|
TX
|
Steven Ha
|
AliTay SH
|
|
Barbers Hill
|
TX/US
|
Alyssa Hooks
|
BarHil AH
|
|
Barbers Hill
|
TX/US
|
Hailegh Wingo
|
BarHil HW
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Amy Abraham
|
CleLak AA
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Eshah Mansuri
|
CleLak EM
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Shriya Varma
|
CleLak SV
|
|
Crosby
|
TX/US
|
Justina Mandell
|
Crosby JM
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Amanda Liu
|
CyFair AL
|
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Syeda Rizvi
|
CyFalls SR
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Ryan O'Leary
|
CypWoo RO
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Yohan Wang
|
CypWoo YW
|
|
Debakey
|
TX/US
|
Jeong Han
|
Debake JH
|
|
Debakey
|
TX/US
|
Pranooha Veeramachaneni
|
Debake PV
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Dan Huynh
|
Dulles DH
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Kathie Lin
|
Dulles KL
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Sanika Phanse
|
Dulles SP
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Jet Situ
|
Elkins JS
|
|
Foster
|
TX/US
|
Brenda Revett
|
Foster BR
|
|
Foster
|
TX/US
|
Shane Garrett
|
Foster SG
|
|
Foster
|
TX/US
|
Tolu Badmus
|
Foster TB
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Anastasia Skeen
|
GeoRan AS
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Aisha Sheikh
|
GeoRan ASh
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Gaurang Dhingra
|
GeoRan GD
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Joe Arackal
|
GeoRan JA
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Kellie Kadiri
|
GeoRan KK
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Matthew Tubianosa
|
GeoRan MT
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Salma Calvo
|
GeoRan SC
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Valouree Drab
|
GeoRan VD
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Amber Wang
|
KatTay AW
|
|
Kempner
|
CO/US
|
Kunal Tanwani
|
Kempne KT
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
jack beaver
|
Kinkaid JB
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
vivian liu
|
Kinkaid VL
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
David Rocha
|
LawMag DR
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Macie Baker
|
NorChr MB
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Jullian Valadez
|
RidgPt JV
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Rebecca Stanley
|
RidgPt RS
|
|
Ruston
|
LA/US
|
William Ponder
|
Ruston WP
|
|
School of the Woods
|
TX/US
|
Roark Segler
|
SchofWds RS
|
|
Stephen F. Austin
|
TX/US
|
MIDHAT JAFRY
|
StephenFA MJ
|
|
Stephen F. Austin
|
TX/US
|
MABEL JI
|
StephenFA MJI
|
|
Stephen F. Austin
|
TX/US
|
MALLIKA SINGH
|
StephenFA MS
|
|
Stephen F. Austin
|
TX/US
|
SITWAT ATIQ
|
StephenFA SA
|
|
Stephen F. Austin
|
TX/US
|
SIDDARTH MOHAN
|
StephenFA SM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Andrew Nguyen
|
Strake AN
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Charles Li
|
Strake CL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jack Marsh
|
Strake JM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jordan Masri
|
Strake JMa
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Matthew Chen
|
Strake MC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Mason Mulry
|
Strake MM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Neville Tom
|
Strake NT
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
Strake VL
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Derek Yu
|
Wdlands DY
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Mitch Heartfield
|
Wdlands MH
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Jonathan Lowe
|
WdlCol JL
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Jessica Zhang
|
WdlCol JZ
|
|
Westside
|
TX/US
|
Andrew Moore
|
Westside AM
|
|
Westside
|
TX/US
|
Ahmad Sule
|
Westside AS
|
|
Westside
|
TX/US
|
Dean Vicerra
|
Westside DV
|
|