Apple Valley
|
MN/US
|
Grace Hoffa
|
Apple Valley GH
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Prince Hyeamang
|
Apple Valley PH
|
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Connor Davis
|
BASIS Scottsdale CD
|
|
|
Benjamin Franklin
|
LA/US
|
Sean Fahey
|
Benjamin Franklin SF
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Chorches
|
Brentwood JC
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Lallas
|
Brentwood JL
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jared Paul
|
Brentwood JP
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Micah Rosen
|
Brentwood MR
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Diganta Rashed
|
Bronx Science DR
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Griffin Miller
|
Bronx Science GM
|
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Amos Jeng
|
Byram Hills AJ
|
|
|
Clements
|
TX/US
|
Felix Tan
|
Clements FT
|
|
|
Clements
|
TX/US
|
Rebecca Gelfer
|
Clements RG
|
|
|
Crossroads
|
CA/US
|
Noah Simon
|
Crossroads NS
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jake Steirn
|
Cypress Bay JS
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Kevin Si
|
Dulles KS
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nolan Burdett
|
Dulles NB
|
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Kayla Soren
|
DuPont Manual KS
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Derek Brown
|
Durham DB
|
|
|
Eastside Catholic
|
WA/US
|
Tinuola Dada
|
Eastside Catholic TD
|
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Carlos Taylor
|
Evanston Township CT
|
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Eric Weine
|
Evanston Township EW
|
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Joey Schnide
|
Evanston Township JS
|
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Alexander Yoakum
|
Grapevine AY
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Bennett Eckert
|
Greenhill BE
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Graham Baker
|
Greenhill GB
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varad Agarwala
|
Greenhill VA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Pranav Reddy
|
Harker PR
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Amy Geller
|
Harrison AG
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Elyssa Alfieri
|
Harrison EA
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Kathryn Kenny
|
Harrison KK
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Sarah Ryan
|
Harrison SR
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Cameron Cohen
|
Harvard-Westlake CC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Nick Steele
|
Harvard-Westlake NS
|
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Nicole Kastelic
|
Hawken NK
|
|
|
Hopkins
|
MN/US
|
Sam Greenwald
|
Hopkins SG
|
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Ben Laufer
|
Hunter College BL
|
|
|
J. Graham Brown
|
KY/US
|
Blake Dawson
|
J. Graham Brown BD
|
|
|
Jmhsdebate
|
CA/US
|
David Dosch
|
Jmhsdebate DD
|
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Neel Yerneni
|
Katy Taylor NY
|
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Tyler Gamble
|
Kinkaid TG
|
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Alex Zhao
|
La Canada AZ
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Michael Corder
|
Lake Highland Prep MC
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Neal Kapoor
|
Lake Highland Prep NK
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Rikhav Shah
|
Lake Highland Prep RS
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Achal Srinivasan
|
Lexington AS
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Dan Alessandro
|
Lexington DA
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Preetham Chippada
|
Lexington PC
|
|
|
Marcus
|
TX/US
|
Lyndie Ho
|
Marcus LH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Annie Gersh
|
Marlborough AG
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Melanie Shackleford
|
Meadows MS
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Grant Brown
|
Millard North GB
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Priya Kukreja
|
Millard North PK
|
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Andrew Bower
|
Miramonte AB
|
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Tom Kadie
|
Miramonte TK
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Anand Balaji
|
Mission San Jose AB
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Shivane Sabharwal
|
Mission San Jose SS
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Adegoke Fakorede
|
Newark Science AF
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Amit Kukreja
|
Newark Science AK
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Christian Quiroz
|
Newark Science CQ
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
SunHee Simon
|
Newark Science SS
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Davis LaBarre
|
Northland Christian DL
|
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Wareham
|
Oakwood Secondary JW
|
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Nalin Vattigunta
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches NV
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Akhil Jalan
|
Peninsula AJ
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Arjun Tambe
|
Peninsula AT
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
James Zhang
|
Peninsula JZ
|
|
|
Sacred Heart
|
MA/US
|
Adam Tomasi
|
Sacred Heart AT
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Michael Bogaty
|
Scarsdale MB
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Matt Mandel
|
Scarsdale MM
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Rahul Gosain
|
Scarsdale RG
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Alberto Tohme
|
Strake Jesuit CP AT
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Anthony Tohme
|
Strake Jesuit CP ATo
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joe Zaghrini
|
Strake Jesuit CP JZ
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Richard Cook
|
Strake Jesuit CP RC
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Sean McCormick
|
Strake Jesuit CP SM
|
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Kevin Krotz
|
Torrey Pines HS Speech and Debate KK
|
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Varun Bhave
|
Torrey Pines HS Speech and Debate VB
|
|
|
University School (FL)
|
FL/US
|
David Branse
|
University DB
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Sophia Caldera
|
Walt Whitman SC
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Gina Scorpiniti
|
West Des Moines Valley GS
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Trent Gilbert
|
West Des Moines Valley TG
|
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Drew Burd
|
Westlake DB
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Akhil Gandra
|
Westwood AG
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Sunay Nanavati
|
Westwood SN
|
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Abbey Chapman
|
Woodlands AC
|
|
|