American fork
|
UT/US
|
Morgan Lunt
|
American fork ML
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Alex Harrison
|
American Leadership AH
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Sabrina Raband
|
American Leadership SR
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Morven Sharp
|
Arcadia MS
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Victor Li
|
Arcadia VL
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Connor Davis
|
BASIS Scottsdale CD
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Miriam Leany
|
Bingham ML
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Nicholas King
|
Bingham NK
|
|
Bishop Kelly
|
UT/US
|
Andrea Froehlke
|
Bishop Kelly AF
|
|
Bishop Kelly
|
UT/US
|
Jacob Pintar
|
Bishop Kelly JP
|
|
Bishop Kelly
|
UT/US
|
Madeline Keckler
|
Bishop Kelly MK
|
|
Brighton
|
UT/US
|
Devin Wilson
|
Brighton DW
|
|
Brighton
|
UT/US
|
Sean Robison
|
Brighton SR
|
|
Brighton
|
UT/US
|
Zachary Srivastava
|
Brighton ZS
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Almasa Alicehajic
|
Centennial AA
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Dominic Rios
|
Centennial DR
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Zane Miller
|
Centennial ZM
|
|
Chaminade College Prep
|
CA/US
|
Emilio Rivera
|
Chaminade CP ER
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Deirdre Baker
|
College Prep DB
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Zoe Dove
|
College Prep ZD
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Andres Uscategui
|
Copper Hills AU
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Kevin Van_Der_Spek
|
Copper Hills KV
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Lexi McCombs
|
Copper Hills LM
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Amanda Chaar
|
Coronado AC
|
|
Crossroads
|
CA/US
|
Noah Simon
|
Crossroads NS
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Kevin Krotz
|
Del Mar KK
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Ava Holle
|
Denver East AH
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Blue O'Brennan
|
Denver East BO
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Lauren Barney
|
Desert Vista LB
|
|
East
|
UT/US
|
Keegan Dohm
|
East KD
|
|
East
|
UT/US
|
Nick Olsen
|
East NO
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Madeline Collins
|
Flintridge Sacred Heart MC
|
|
George Washington
|
PA/US
|
David Lind
|
George Washington DL
|
|
George Washington
|
PA/US
|
Ekaterina Olson-Shipyatsky
|
George Washington EO
|
|
George Washington
|
PA/US
|
Kate Burnite
|
George Washington KB
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Ryan Baldwin
|
Green Valley RB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Divija Bhimaraju
|
Harker DB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karen Qi
|
Harker KQ
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Connor Engel
|
Harvard-Westlake CE
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Dario Madyoon
|
Harvard-Westlake DM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Evan Engel
|
Harvard-Westlake EE
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jesse Nadel
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
William Park
|
Harvard-Westlake WP
|
|
Highland
|
UT/US
|
Austin Lee
|
Highland AL
|
|
Highland
|
UT/US
|
Benjamin Kowallis
|
Highland BK
|
|
Highland
|
UT/US
|
Katie Hansen
|
Highland KH
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Brianna Bernstein
|
Hillcrest BB
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Samantha Bemis
|
Hillcrest SB
|
|
Hunter
|
UT/US
|
Serena Woodhouse
|
Hunter SW
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Louisa Melcher
|
Immaculate Heart LM
|
|
Intermountain Christian
|
UT/US
|
Cana Buckley
|
Intermountain Christian CB
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Clare Smith
|
Juan Diego Catholic CS
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Kyle McGlinn
|
Juan Diego Catholic KM
|
|
Karl G. Maeser Prep
|
UT/US
|
Jeremy Hadfield
|
Karl G. Maeser Preparatory JH
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elizabeth Pavlath
|
La Reina EP
|
|
Logan
|
UT/US
|
Andre Watson
|
Logan AW
|
|
Logan
|
UT/US
|
Charlie Brothersen
|
Logan CB
|
|
Logan
|
UT/US
|
Calen Smith
|
Logan CS
|
|
Logan
|
UT/US
|
Yana Bogoev
|
Logan YB
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Bailey Filoso
|
Lone Peak BF
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Bailey Tibbett
|
Lone Peak BT
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Michael Olsen
|
Lone Peak MO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Perez
|
Loyola AP
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Bo Slade
|
Loyola BS
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Overing
|
Loyola JO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Zohair Madhani
|
Loyola ZM
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Annie Gersh
|
Marlborough AG
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Asia Thomas
|
Meadows AT
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Luis Sandoval
|
Meadows LS
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Melanie Shackleford
|
Meadows MS
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Andrew Bower
|
Miramonte AB
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Tom Kadie
|
Miramonte TK
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Anand Balaji
|
Mission San Jose AB
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Rishab Ramapriyan
|
Mission San Jose RR
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Rohan Srinivasan
|
Mission San Jose RS
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Benjamin Watson
|
Mountain View BW
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Harrison Cleveland
|
Mountain View HC
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Nathan Hines
|
Mountain View NH
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
James Sanger
|
Oakwood JS
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Jack Wareham
|
Oakwood JW
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Nathan Mostow
|
Oakwood NM
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Anna Lu
|
Palo Alto AL
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Anant Marur
|
Palo Alto AM
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Colin Fee
|
Palo Alto CF
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Candace Wang
|
Palo Alto CW
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Ethan Teo
|
Palo Alto ET
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Jackson Tenney
|
Palo Verde JT
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Maxwell Draskovich
|
Palo Verde MD
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Phoebe White
|
Palo Verde PW
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Kaitlynn Sierra
|
Presentation KS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mariah Stewart
|
Presentation MS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Renuka Garg
|
Presentation RG
|
|
Renaissance
|
UT/US
|
Baylee Ellis
|
Renaissance BE
|
|
Renaissance
|
UT/US
|
Kortni Clements
|
Renaissance KC
|
|
Renaissance
|
UT/US
|
Nicole Skinner
|
Renaissance NS
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
David Bernstein
|
Rowland Hall-St. Mark's DB
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Kenzo Okazaki
|
Rowland Hall-St. Mark's KO
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Zach Levinthal
|
Rowland Hall-St. Mark's ZL
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Caleb Sly
|
Salem Hills CS
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Mike Abbott
|
Salem Hills MA
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Tayler Ventura
|
Salem Hills TV
|
|
San Marino
|
CA
|
Nathan Lam
|
San Marino NL
|
|
Skyline (SLC)
|
UT/US
|
Everest Fang
|
Skyline (SLC) EF
|
|
Skyview
|
UT/US
|
Ciera White
|
Skyview CW
|
|
Skyview
|
UT/US
|
Jake Kunzler
|
Skyview JK
|
|
Skyview
|
UT/US
|
Landon Hooley
|
Skyview LH
|
|
Summit
|
UT/US
|
Bailey McFarland
|
Summit Academy BM
|
|
Summit
|
UT/US
|
Connor Madden
|
Summit Academy CM
|
|
Summit
|
UT/US
|
Jimmy Pearson
|
Summit Academy JP
|
|
West
|
UT/US
|
Caili Chung
|
West CC
|
|
West Jordan
|
UT/US
|
Gregory Low
|
West Jordan HS Withers GL
|
|
West
|
UT/US
|
Kathy Liu
|
West KL
|
|
West
|
UT/US
|
Nithin Chalapathi
|
West NC
|
|
West
|
UT/US
|
Vivian Lam
|
West VL
|
|
Winter Springs
|
UT/US
|
Jack Ling
|
Winter Springs JL
|
|