Able2Shine
|
CA/US
|
Ava Geng
|
Able2Shine AG
|
|
|
Able2Shine
|
CA/US
|
Harrison Huang
|
Able2Shine HH
|
|
|
Able2Shine
|
CA/US
|
Magnus Weng
|
Able2Shine MW
|
|
|
Able2Shine
|
CA/US
|
Steven Chi
|
Able2Shine SC
|
|
|
Able2Shine
|
CA/US
|
William Zhang
|
Able2Shine WZ
|
|
|
ADL
|
TW
|
Bryce Yao
|
ADL BY
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Aarush Reddyreddy
|
BASIS Independent Silicon Valley AR
|
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Ethan Ying
|
Canyon Crest EY
|
|
|
Castilleja
|
CA/US
|
Chloe Cheng
|
Castilleja CC
|
|
|
Castilleja
|
CA/US
|
Emily Shen
|
Castilleja ES
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Angad Dulai
|
Clovis North AD
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Daniel Cherniak
|
Clovis North DC
|
|
|
Dougherty Valley Bridge
|
CA/US
|
Atharva Kudethur
|
Dougherty Valley Bridge AK
|
|
|
Dougherty Valley Bridge
|
CA/US
|
Jainil Trivedi
|
Dougherty Valley Bridge JT
|
|
|
Dougherty Valley Bridge
|
CA/US
|
Toby Tran
|
Dougherty Valley Bridge TT
|
|
|
Dougherty Valley Bridge
|
CA/US
|
Vihaan Anand
|
Dougherty Valley Bridge VA
|
|
|
Dougherty Valley Bridge
|
CA/US
|
Vivaan Rawal
|
Dougherty Valley Bridge VR
|
|
|
Eagle Independent
|
CA/US
|
Vaania Kaul
|
Eagle Independent VK
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Bhavya Modugula
|
Evergreen Valley BM
|
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Christian Do
|
Evergreen Valley CD
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Bella Ma
|
Flintridge Prep BM
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Julia Lee
|
Flintridge Prep JL
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Olivia Lu
|
Flintridge Prep OL
|
|
|
Foothill
|
CA/US
|
Neil Kumar
|
Foothill NK
|
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Afshan Munawar
|
Glacier Peak AM
|
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Jacob Anderson
|
Glacier Peak JA
|
|
|
Glacier Peak
|
WA/US
|
Minjin Myagmarbat
|
Glacier Peak MM
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aarushi Agarwal
|
Golden State AA
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aarav Gulrajani
|
Golden State AG
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Arnav Tejasvi
|
Golden State AT
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anwesha Vermaji
|
Golden State AV
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Fiona Liu
|
Golden State FL
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
James Li
|
Golden State JL
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Jayveer Mehta
|
Golden State JM
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Patty Peng
|
Golden State PP
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rohan Adusumilli
|
Golden State RA
|
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
June Peers
|
Granada Hills Charter JP
|
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Maya Thankamushy
|
Granada Hills Charter MT
|
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Navyasri Basetty
|
Granada Hills Charter NB
|
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Soren Dela Pena
|
Granada Hills Charter SD
|
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Seven Tolentino
|
Granada Hills Charter ST
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aayan Pujari
|
Harker AP
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Lucas Yuan
|
Harker LY
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Regina Zhang
|
Harker RZ
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Chi
|
Harker SC
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Dylan Carey
|
Isidore Newman DC
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Jiya Jolly
|
Isidore Newman JJ
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Sam Elichman
|
Isidore Newman SE
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Akhil Ayalur
|
Kent Denver AA
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Lauren Bough
|
Kent Denver LB
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Ben Norton
|
La Costa Canyon BN
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Charles Moore
|
La Costa Canyon CM
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Masha Petrascheck
|
La Costa Canyon MP
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Trevor Brown
|
La Costa Canyon TB
|
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Tanishka Lakra
|
La Reina TL
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Agustya Karadkar
|
Loyola AK
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ethan Dumper
|
Loyola ED
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Edward Min
|
Loyola EM
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
George Fogarty
|
Loyola GF
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Grant Yamamoto
|
Loyola GY
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Gonzalez
|
Loyola JG
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Jesse Roybal
|
Loyola JR
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Jackson Thimes
|
Loyola JT
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Kyle Oh
|
Loyola KO
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Michael Volmert-Underbrink
|
Loyola MV
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nolan Freyer
|
Loyola NF
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Thatcher Hartman
|
Loyola TH
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Upton Ta-Beadle
|
Loyola UT
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Beatrice Gyde
|
Marlborough BG
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Jiya Murrell
|
Marlborough JM
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Priscilla Ho
|
Marlborough PH
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Aadya Rai
|
Milpitas AR
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Clemence Wong
|
Milpitas CW
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Mihika Kedia
|
Milpitas MK
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Sanjana Krishnan
|
Milpitas SK
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Trishna Erukulla
|
Milpitas TE
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Vikram Partha
|
Milpitas VP
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Zaed Shahid
|
Milpitas ZS
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Aveen Alduleme
|
Mira Loma AA
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Aarini Chadha
|
ModernBrain AC
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Juliana Yang
|
ModernBrain JY
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Robin Shen
|
ModernBrain RS
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Chi Dam
|
Northland Christian CD
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Grace McCathran
|
Northland Christian GM
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Anushka Arjun
|
Notre Dame San Jose AA
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Aanya Bhardwaj
|
Notre Dame San Jose AB
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Ananya Gopalakrishna
|
Notre Dame San Jose AG
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Aanya Ramaswamy
|
Notre Dame San Jose AR
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Arushi Shah
|
Notre Dame San Jose AS
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Janani Janakiraman
|
Notre Dame San Jose JJ
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Viraja Shivhare
|
Notre Dame San Jose VS
|
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Yulong Gong
|
Notre Dame San Jose YG
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Sabrina Ramirez
|
Nova 42 SR
|
|
|
Prospect
|
CA/US
|
Riya Minglani
|
Prospect RM
|
|
|
Redwood
|
CA/US
|
Sophie Vu
|
Redwood SV
|
|
|
Sam Barlow
|
OR/US
|
Bryson Lindley
|
Sam Barlow BL
|
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Ava Knakal
|
Sierra Canyon AK
|
|
|
Westmont
|
CA/US
|
Maanya Dixit
|
Westmont MD
|
|
|
Westmont
|
CA/US
|
Sara Phadnis
|
Westmont SP
|
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Claire Zhong
|
Young Genius, Bay Area CZ
|
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Flynn Feng
|
Young Genius, Bay Area FF
|
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Parnavi Dongre
|
Young Genius, Bay Area PD
|
|
|