Cal Invitational UC Berkeley
2024 — Berkeley, CA/US
Field in Impromptu Speaking
179 entries
Institution | Location | Entry | Code | Status |
---|---|---|---|---|
Leland | CA/US | Abhay Shukla | AA Abhay Shukla | |
Leland | CA/US | Ishani Manral | AA Ishani Manral | |
Fairmont Prep | CA/US | Chloette Hobbs | AJ Chloette Hobbs | |
Fairmont Prep | CA/US | Noelle Kim | AJ Noelle Kim | |
Mira Loma | CA/US | Nicole Hou | AL Nicole Hou | |
Mira Loma | CA/US | Sophia Lee | AL Sophia Lee | |
Immaculate Heart | CA/US | McKenna Craig-Young | AR McKenna Craig-Young | |
Lynbrook | CA/US | Anushka Deshmukh | AS Anushka Deshmukh | |
Lynbrook | CA/US | Lilly Wu | AS Lilly Wu | |
Lynbrook | CA/US | Samay Sikri | AS Samay Sikri | |
Lynbrook | CA/US | Samuel Pang | AS Samuel Pang | |
Vista Del Lago | CA/US | Colin Weis | BY Colin Weis | |
Vista Del Lago | CA/US | Rituparna Ivatury | BY Rituparna Ivatury | |
Vista Del Lago | CA/US | Shruti Sahoo | BY Shruti Sahoo | |
Brooks Debate Institute | CA/US | Jeffrey Joseph | CE Jeffrey Joseph | |
Young Genius, Bay Area | CA/US | Ivan Lukitsa | CS Ivan Lukitsa | |
Young Genius, Bay Area | CA/US | Ritika Savla | CS Ritika Savla | |
Interlake | WA/US | Giya Agarwal | CZ Giya Agarwal | |
Redlands | CA/US | Brayden Choi | DA Brayden Choi | |
Redlands | CA/US | Chloe Chun | DA Chloe Chun | |
Redlands | CA/US | Kyle Larson | DA Kyle Larson | |
Redlands | CA/US | Max Shen | DA Max Shen | |
Redlands | CA/US | Rosin Stewart | DA Rosin Stewart | |
Redlands | CA/US | Samantha Grindle | DA Samantha Grindle | |
Redlands | CA/US | Sofia Farrokhi | DA Sofia Farrokhi | |
Nueva | CA/US | Evan Wang | DB Evan Wang | |
Albany | CA/US | Bruno Leopoldo | DD Bruno Leopoldo | |
Albany | CA/US | Mikayla Rai Feng | DD Mikayla Rai Feng | |
Albany | CA/US | Victoria Burgess | DD Victoria Burgess | |
Chaminade | CA/US | Ameya Jain | DM Ameya Jain | |
Chaminade | CA/US | Paige Harris | DM Paige Harris | |
Monta Vista | CA/US | Alan Tai | DN Alan Tai | |
Monta Vista | CA/US | Alexander Chu | DN Alexander Chu | |
Monta Vista | CA/US | Aprameya Rupanagunta | DN Aprameya Rupanagunta | |
Monta Vista | CA/US | Ashley Sun | DN Ashley Sun | |
Monta Vista | CA/US | Chris Kunnathu | DN Chris Kunnathu | |
Monta Vista | CA/US | Daniel Qin | DN Daniel Qin | |
Monta Vista | CA/US | Horton Zhu | DN Horton Zhu | |
Monta Vista | CA/US | Jack Zhang | DN Jack Zhang | |
Monta Vista | CA/US | Jessica Selvakumar | DN Jessica Selvakumar | |
Monta Vista | CA/US | Jivika Gulrajani | DN Jivika Gulrajani | |
Monta Vista | CA/US | Manvika Gopalasetty | DN Manvika Gopalasetty | |
Monta Vista | CA/US | Nitima George | DN Nitima George | |
Monta Vista | CA/US | Niveda Hari | DN Niveda Hari | |
Monta Vista | CA/US | Radhika Dharmapurikar | DN Radhika Dharmapurikar | |
Monta Vista | CA/US | Reema Karvir | DN Reema Karvir | |
Monta Vista | CA/US | Ria Sethi | DN Ria Sethi | |
Monta Vista | CA/US | Ryan Ko | DN Ryan Ko | |
Monta Vista | CA/US | Saahithi Kancherla | DN Saahithi Kancherla | |
Monta Vista | CA/US | Saanvi Goyal | DN Saanvi Goyal | |
Monta Vista | CA/US | Shannon Yu | DN Shannon Yu | |
Monta Vista | CA/US | Shivika Biswari | DN Shivika Biswari | |
Monta Vista | CA/US | Srithika Barakam | DN Srithika Barakam | |
Monta Vista | CA/US | Tanvi Parupalli | DN Tanvi Parupalli | |
Monta Vista | CA/US | Vaishnavi Rajesh | DN Vaishnavi Rajesh | |
Monta Vista | CA/US | Vedavi Kavoori | DN Vedavi Kavoori | |
Monta Vista | CA/US | Ximeng Liu | DN Ximeng Liu | |
Dougherty Valley | CA/US | Ayaz Ahmed | DW Ayaz Ahmed | |
Dougherty Valley | CA/US | Kayal Kumaravel | DW Kayal Kumaravel | |
Dougherty Valley | CA/US | Riyan Parekh | DW Riyan Parekh | |
Dougherty Valley | CA/US | Sumedh Valmiki | DW Sumedh Valmiki | |
Wasatch | UT/US | Eli Wilkerson | ED Eli Wilkerson | |
Wasatch | UT/US | Leila Hajdarevic | ED Leila Hajdarevic | |
QD Learning | CA/US | Alan Fang | EE Alan Fang | |
QD Learning | CA/US | Amanda Lin | EE Amanda Lin | |
QD Learning | CA/US | Cyril Zhu | EE Cyril Zhu | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Aimee Mao | EG Aimee Mao | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Dylan Liu | EG Dylan Liu | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Jack Baxter | EG Jack Baxter | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Kate Ozaeta | EG Kate Ozaeta | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Nikki Liu | EG Nikki Liu | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Princewill Onyebuchi | EG Princewill Onyebuchi | |
St Ignatius College Prep | CA/US | Simon Lim | EG Simon Lim | |
Glacier Peak | WA/US | Ian Stepanchenko | EJ Ian Stepanchenko | |
Glacier Peak | WA/US | Naomi Varghese | EJ Naomi Varghese | |
Archbishop Mitty | CA/US | Anika Bhutani | EN Anika Bhutani | |
Archbishop Mitty | CA/US | Meera Kalluraya | EN Meera Kalluraya | |
Archbishop Mitty | CA/US | Samaira Mehta | EN Samaira Mehta | |
Canyon Crest | CA/US | Audrey Song | ER Audrey Song | |
Canyon Crest | CA/US | Chloe Lin | ER Chloe Lin | |
Canyon Crest | CA/US | Ling Zhong | ER Ling Zhong | |
Canyon Crest | CA/US | Mia Jung | ER Mia Jung | |
Canyon Crest | CA/US | Saanvi Rao | ER Saanvi Rao | |
Foothill | CA/US | Advay Bajpai | FF Advay Bajpai | |
Foothill | CA/US | Deeksha Vajha | FF Deeksha Vajha | |
Foothill | CA/US | Melody Wang | FF Melody Wang | |
Foothill | CA/US | Nirav Jaiswal | FF Nirav Jaiswal | |
Foothill | CA/US | Nisheeka Toju | FF Nisheeka Toju | |
Golden State | CA/US | Aidan Cao | FL Aidan Cao | |
Golden State | CA/US | Anshul Bhide | FL Anshul Bhide | |
Golden State | CA/US | Arnav Tejasvi | FL Arnav Tejasvi | |
Valencia | CA/US | Andrew Kang | FM Andrew Kang | |
Valencia | CA/US | Ava DiNapoli | FM Ava DiNapoli | |
Valencia | CA/US | Cameron Dilger | FM Cameron Dilger | |
Valencia | CA/US | Isabelle Bett | FM Isabelle Bett | |
Valencia | CA/US | Jaden Nakamura | FM Jaden Nakamura | |
Valencia | CA/US | Kapish Poddar | FM Kapish Poddar | |
Valencia | CA/US | Nicholas Lee | FM Nicholas Lee | |
Valencia | CA/US | Sungjin Park | FM Sungjin Park | |
ModernBrain | CA/US | Anny Du | FP Anny Du | |
ModernBrain | CA/US | Daniel Lu | FP Daniel Lu | |
ModernBrain | CA/US | Luna Hu | FP Luna Hu | |
ModernBrain | CA/US | Max Sun | FP Max Sun | |
ModernBrain | CA/US | Shangeli Cole | FP Shangeli Cole | |
ModernBrain | CA/US | Sissi Wang | FP Sissi Wang | |
ModernBrain | CA/US | Yuqiao Shao | FP Yuqiao Shao | |
Westmont | CA/US | Anjali Nayak | GC Anjali Nayak | |
Flintridge Sacred Heart | CA/US | Leah Green | GX Leah Green | |
Flintridge Sacred Heart | CA/US | Mara Weeks | GX Mara Weeks | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Aanya Dhillon | HF Aanya Dhillon | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Aneesh Mora | HF Aneesh Mora | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Chirag Reddy | HF Chirag Reddy | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Mansi Bansal | HF Mansi Bansal | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Noah Zhang | HF Noah Zhang | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Oorja Harpale | HF Oorja Harpale | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Raiden Lee | HF Raiden Lee | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Samay Shankar | HF Samay Shankar | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Samit Nayak | HF Samit Nayak | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Soham Rao | HF Soham Rao | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Theodore Li | HF Theodore Li | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Vaishnavi Challa | HF Vaishnavi Challa | |
Dougherty Valley Bridge | CA/US | Zidaan Barodawala | HF Zidaan Barodawala | |
Miramonte | CA/US | Armaan Raza | HK Armaan Raza | |
Miramonte | CA/US | Asher Patel | HK Asher Patel | |
Miramonte | CA/US | Rhys Hire | HK Rhys Hire | |
Bellarmine College Prep | CA/US | Thomas Vosganian | HR Thomas Vosganian | |
Folsom | CA/US | Harshitha Sheshala | ID Harshitha Sheshala | |
Folsom | CA/US | Shreeya Ram | ID Shreeya Ram | |
Kent Denver | CO/US | Alexandria Horton | IE Alexandria Horton | |
Kent Denver | CO/US | Eli Hawkins | IE Eli Hawkins | |
Kent Denver | CO/US | Matilda Voncannon | IE Matilda Voncannon | |
Kent Denver | CO/US | Noah Harris | IE Noah Harris | |
Kent Denver | CO/US | Sanyu Yarber | IE Sanyu Yarber | |
New Roads | CA/US | Jayden Banchik | IH Jadyn Banchik | |
Sonoma | CA/US | Julia Updegraff | JA Julia Updegraff | |
Harker | CA/US | Angela Pang | JT Angela Pang | |
Harker | CA/US | Aria Chadha | JT Aria Chadha | |
Harker | CA/US | Ariel Zhang | JT Ariel Zhang | |
Harker | CA/US | Avi Gupta | JT Avi Gupta | |
Harker | CA/US | Dhruva Gopal | JT Dhruva Gopal | |
Harker | CA/US | Kallie Wang | JT Kallie Wang | |
Harker | CA/US | Suhana Bhandare | JT Suhana Bhandare | |
Harker | CA/US | Tina Jin | JT Tina Jin | |
Harker | CA/US | Tvisha Singh | JT Tvisha Singh | |
Harker | CA/US | Wanke Li | JT Wanke Li | |
Bellevue | WA/US | Harrison Tang | JW Harrison Tang | |
Bellevue | WA/US | Luis De Torres Gonzalez | JW Luis De Torres Gonzalez | |
Bellevue | WA/US | Madelyne Masters | JW Madelyne Masters | |
Bellevue | WA/US | Sara Ikeda | JW Sara Ikeda | |
Snohomish | WA/US | Jocelyn Johns | KA Jocelyn Johns | |
St Francis | CA/US | Shriya Manchanda | KC Shriya Manchanda | |
Los Altos | CA/US | Krystal Zhu | KE Krystal Zhu | |
Athenian | CA/US | Teagan Walker | KH Teagan Walker | |
Northwood | CA/US | Luna Bouhairi | KK Luna Bouhairi | |
Nova 42 | CA/US | Jada Yang | KR Jada Yang | |
Able2Shine | CA/US | Agatha Nguyen | KT Agatha Nguyen | |
Able2Shine | CA/US | Ava Geng | KT Ava Geng | |
Able2Shine | CA/US | Maggie Dong | KT Maggie Dong | |
Able2Shine | CA/US | Ryan Lu | KT Ryan Lu | |
Able2Shine | CA/US | Steven Chi | KT Steven Chi | |
Able2Shine | CA/US | Victoria Li | KT Victoria Li | |
Able2Shine | CA/US | Warren Kong | KT Warren Kong | |
Westridge | CA/US | Celine Li | LG Celine Li | |
Westridge | CA/US | Claire Chen | LG Claire Chen | |
Notre Dame San Jose | CA/US | Richa Prasanna | LJ Richa Prasanna | |
Notre Dame San Jose | CA/US | Sanvi Krishnan | LJ Sanvi Krishnan | |
Notre Dame San Jose | CA/US | Sumayyah Ismail | LJ Sumayyah Ismail | |
Fremont | CA/US | Kyle Chen | MK Kyle Chen | |
East Bakersfield | CA/US | Anthony Jimenez | ML Anthony Jimenez | |
Amador Valley | CA/US | Aditya Nalabotu | NK Aditya Nalabotu | |
Amador Valley | CA/US | Clement Lee | NK Clement Lee | |
Amador Valley | CA/US | Kaiyan Liu | NK Kaiyan Liu | |
La Salle College Prep | CA/US | Noah Leiva | NN Noah Leiva | |
Mission San Jose | CA/US | Nityasri Kotla | NX Nityasri Kotla | |
Granada Hills Charter | CA/US | Alisha Hassanali | OL Alisha Hassanali | |
Independence | CA/US | Juan Moreno | PR Juan Moreno | |
El Cerrito | CA/US | Giovanni Razzano | RH Giovanni Razzano | |
Silver Creek | CA/US | Anvay Gupte | RP Anvay Gupte | |
Silver Creek | CA/US | Katelynn Nguyen | RP Katelynn Nguyen |