Ames
|
IA
|
Aneesh Shrotriya
|
Ames Aneesh Shrotriya
|
Ames
|
IA
|
Kendo Forchu
|
Ames Kendo Forchu
|
Ames
|
IA
|
Mengze Li
|
Ames Mengze Li
|
Ames
|
IA
|
Sarah Yao
|
Ames Sarah Yao
|
Atlantic
|
IA/US
|
Nick Bennett
|
Atlantic Nick Bennett
|
Atlantic
|
IA/US
|
Nissa Molgaard
|
Atlantic Nissa Molgaard
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Ava Holmes
|
Bettendorf Ava Holmes
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Charles Silver
|
Bettendorf Charles Silver
|
East
|
IA/US
|
Christopher Ramirez-Chavez
|
Christopher Ramirez-Chavez
|
Edina
|
MN/US
|
Devarsh Borah
|
Devarsh Borah
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
Cesar Duran-Oropeza
|
Dowling Catholic Cesar Duran-Oropeza
|
East
|
IA/US
|
Alexander Beveridge
|
East Alexander Beveridge
|
East
|
IA/US
|
Josue Aleman
|
East Josue Aleman
|
East
|
IA/US
|
karlie flam
|
East karlie flam
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Keerti Tumu
|
Eden Prairie Keerti Tumu
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Nithin Palani
|
Eden Prairie Nithin Palani
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Pranav Sarpamale
|
Eden Prairie Pranav Sarpamale
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Shreshth Shrivastava
|
Eden Prairie Shreshth Shrivastava
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Vandana Ramanathan
|
Eden Prairie Vandana Ramanathan
|
Edina
|
MN/US
|
Ashwin Maheshwari
|
Edina Ashwin Maheshwari
|
Edina
|
MN/US
|
Hudson Hein
|
Edina Hudson Hein
|
Johnston
|
IA/US
|
Aravind Balaji
|
Johnston Aravind Balaji
|
Johnston
|
IA/US
|
Esha Bolar
|
Johnston Esha Bolar
|
Johnston
|
IA/US
|
Shreyas Shrestha
|
Johnston Shreyas Shrestha
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Kashish Nangia
|
Lincoln East Kashish Nangia
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Alex Metcalf Bolton
|
Lincoln Southeast Alex Metcalf Bolton
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Isabella Lecher
|
Lincoln Southeast Isabella Lecher
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Ellie Weeks
|
Lincoln Southwest Ellie Weeks
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Jack Anderson
|
Lincoln Southwest Jack Anderson
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Samantha Evans
|
Lincoln Southwest Samantha Evans
|
Middleton
|
WI/US
|
Isha Chilukuri
|
Middleton Isha Chilukuri
|
Millard South
|
NE/US
|
Samuel Hunt
|
Millard South Samuel Hunt
|
Millard South
|
NE/US
|
Wesley Earhart
|
Millard South Wesley Earhart
|
Norfolk
|
NE/US
|
Amelia Vrbka
|
Norfolk Amelia Vrbka
|
Norfolk
|
NE/US
|
Conner Fick
|
Norfolk Conner Fick
|
Norfolk
|
NE/US
|
Olivia Linde
|
Norfolk Olivia Linde
|
Norfolk
|
NE/US
|
Tania Vitales-Kadlec
|
Norfolk Tania Vitales-Kadlec
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Alex Zeff
|
Theodore Roosevelt Alex Zeff
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Dairen Castro
|
Theodore Roosevelt Dairen Castro
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Hadley Harvey
|
Theodore Roosevelt Hadley Harvey
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Harry Hansen
|
Theodore Roosevelt Harry Hansen
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Hilah Schneider
|
Theodore Roosevelt Hilah Schneider
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Joel Langebartels
|
Theodore Roosevelt Joel Langebartels
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Jonah Cornelisse
|
Theodore Roosevelt Jonah Cornelisse
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Roland Preston
|
Theodore Roosevelt Roland Preston
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Shea Buchmeier
|
Theodore Roosevelt Shea Buchmeier
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Thomas Lehman
|
Theodore Roosevelt Thomas Lehman
|