Atascocita
|
TX/US
|
Elizabeth Agu
|
Atascocita EA
|
|
Atascocita
|
TX/US
|
Melanie Ramirez
|
Atascocita MR
|
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Kanishka Agarwal
|
Bridgeland KA
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Keagan Flynn
|
Carnegie Vanguard KF
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Daniela Sanchez
|
Cy-Fair DS
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Kell Harpole
|
Cypress Ranch KH
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Marcus Emmanuel
|
Cypress Ranch ME
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Christopher Lester
|
Cypress Woods CL
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Connor Taylor
|
Cypress Woods CT
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
John Barraza
|
Cypress Woods JB
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Mihika Manocha
|
Cypress Woods MM
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Olivia Sweeten
|
Cypress Woods OS
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Sophia Larsen
|
Cypress Woods SL
|
|
Klein
|
TX/US
|
Everest Anjo
|
Everest Anjo
|
|
Hastings
|
TX/US
|
Oluwatosin Bello
|
Hastings OB
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Aadit Mandhania
|
Jordan AM
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Mihir Gannavarapu
|
Jordan MG
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Rishan Hemrajani
|
Jordan RH
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Vedh Shetty
|
Jordan VS
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Jeffrey Liu
|
Katy Taylor JL
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Kien Tran
|
Kien Tran
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Matthew Wu
|
Lamar MWu
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Rohan Mahendru
|
Lamar RM
|
|
Langham Creek
|
TX/US
|
Minh Le
|
Langham Creek ML
|
|
Langham Creek
|
TX/US
|
Sindhya Selvarajan
|
Langham Creek SS
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Chloe Shao
|
Memorial CS
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ernest Boon
|
Memorial EB
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ethan Nguyen
|
Memorial EN
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Reanna Mohler
|
Reanna Mohler
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Blake Stroud
|
Ridge Point BS
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Danica Yuen
|
Ridge Point DY
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Veeru Misra
|
Ridge Point VM
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Makan Salekdeh
|
Seven Lakes MS
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Samanvita Kasibhatla
|
Seven Lakes SK
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Samaira Srivastva
|
Seven Lakes SS
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Trisha Das
|
Seven Lakes TD
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Vishal Surya
|
Seven Lakes VS
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Cindy Lu
|
St Agnes CL
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Sherine Liu
|
St Agnes SL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Christopher Bezemek
|
Strake Jesuit CB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Oliver Zhang
|
Strake Jesuit OZ
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Sawyer Hatfield
|
Strake Jesuit SH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Samuel Rubinstein
|
Strake Jesuit SR
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Edward Wu
|
Stratford EW
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Stephanie Shen
|
Stratford SS
|
|
Tompkins
|
TX/US
|
Grace Ding
|
Tompkins GD
|
|
Woodlands Christian
|
TX/US
|
Bella Cogar
|
Woodlands Christian BC
|
|
Woodlands Christian
|
TX/US
|
Jackie Dillard
|
Woodlands Christian JD
|
|
Woodlands Christian
|
TX/US
|
Jane Watkins
|
Woodlands Christian JW
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Eric Antu
|
Woodlands EA
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Jacques Holloway
|
Woodlands JH
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Paul Aldrich
|
Woodlands PA
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Sumya Paruchuri
|
Woodlands SP
|
|