Alief Elsik
|
TX/US
|
Joel Egbujor
|
Alief Elsik JE
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Sony Alvarez
|
Alief Elsik SA
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Toluwalase Shobogun
|
Alief Elsik TS
|
Brazoswood
|
TX/US
|
Kayleigh Johnson
|
Brazoswood KJ
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Anushka Bakshi
|
Bridgeland AB
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Rylee Valva
|
Bridgeland RV
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Alli Devillier
|
Clear Falls AD
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Aiden Spetch
|
Clear Falls AS
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Fouad Chatila
|
Clear Falls FC
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Luke Speller
|
Clear Falls LS
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Tori Zerkus
|
Clear Falls TZ
|
Clear Springs
|
TX/US
|
Prapti Subedi
|
Clear Springs PSu
|
Concordia Lutheran
|
TX/US
|
Colton Reese
|
Concordia Lutheran CR
|
Concordia Lutheran
|
TX/US
|
Erin Baumel
|
Concordia Lutheran EB
|
Concordia Lutheran
|
TX/US
|
Nick Romano
|
Concordia Lutheran NR
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Cassidy Childress
|
Cy-Fair CC
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Maria Fai
|
Cy-Fair MF
|
Cypress Creek
|
TX/US
|
Janyiah Woodley
|
Cypress Creek JW
|
Cypress Creek
|
TX/US
|
Kaden Shute
|
Cypress Creek KS
|
Cypress Creek
|
TX/US
|
Olivia Cantu
|
Cypress Creek OC
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Jaslynn Bonilla
|
Cypress Falls JB
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Kirsten Davis
|
Cypress Falls KD
|
Cypress Park
|
TX/US
|
Kellen Wilson
|
Cypress Park KW
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Dorion Carter
|
Dorion Carter
|
Grand Oaks
|
TX/US
|
Natalie Rocha
|
Grand Oaks NR
|
Hastings
|
TX/US
|
Alondra Ramirez
|
Hastings AR
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Kevin Mejia
|
J. Frank Dobie KM
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Olivia Hernandez
|
J. Frank Dobie OH
|
Jordan
|
TX/US
|
Aviveer Kaistha
|
Jordan AK
|
Jordan
|
TX/US
|
Haider Al-Ali
|
Jordan HA
|
Jordan
|
TX/US
|
Haleema Bawany
|
Jordan HB
|
Jordan
|
TX/US
|
Loryn Siebenkittel
|
Jordan LS
|
Klein
|
TX/US
|
Ammar Abbasi
|
Klein AA
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Aseoluwa Adewunmi
|
Klein Collins AA
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Asma'A Mostafa
|
Klein Collins AM
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Roman Losa
|
Klein Collins RL
|
Memorial
|
TX/US
|
Mia Kaneda
|
Memorial MK
|
Montgomery
|
TX/US
|
Erica Burns
|
Montgomery EB
|
Montgomery
|
TX/US
|
Jadyn Salter
|
Montgomery JS
|
Pearland HS
|
TX/US
|
Alex Freedkin
|
Pearland HS Debate Team AF
|
Pearland HS
|
TX/US
|
Lumine Barrera
|
Pearland HS Debate Team LB
|
Pearland HS
|
TX/US
|
Milo Shreve
|
Pearland HS Debate Team MS
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Aadya Singh
|
Seven Lakes AS
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Elaine Pham
|
Seven Lakes EP
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Faariz Khan
|
Seven Lakes FK
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Mariana De la Garza
|
Seven Lakes MD
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Holley Russell
|
Spring Woods HR
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Naomi Diaz
|
Spring Woods ND
|
St Agnes
|
TX/US
|
Alexis Voisin
|
St Agnes AV
|
Stratford
|
TX/US
|
Ava McKenzie
|
Stratford AM
|
Stratford
|
TX/US
|
Griffin Ferguson
|
Stratford GF
|
Stratford
|
TX/US
|
Miranda Montero
|
Stratford MM
|
Stratford
|
TX/US
|
nina skae
|
Stratford NS
|
Stratford
|
TX/US
|
Riley-Kate Harvey
|
Stratford RH
|
Tomball
|
TX/US
|
Armaan Deora
|
Tomball AD
|
Tompkins
|
TX/US
|
Jaylon Ma
|
Tompkins JM
|
Tompkins
|
TX/US
|
Kannaa Chockalingam
|
Tompkins KC
|
Tompkins
|
TX/US
|
Manushree Chilukoori
|
Tompkins MC
|