A and M Consolidated
|
TX/US
|
Hannah Baetge
|
A and M Consolidated HB
|
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Ameena Khan
|
Clear Creek AK
|
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Doga Ozecik
|
Clear Creek DO
|
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Kalyn Willis
|
Clear Creek KW
|
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Sebastian Mihut
|
Clear Creek SM
|
|
Fort Bend Christian
|
TX/US
|
Elizabeth Glasper
|
Fort Bend Christian EG
|
|
Fort Bend Christian
|
TX/US
|
Nicolas Salazar
|
Fort Bend Christian NS
|
|
Friendswood
|
TX/US
|
Rayyan Mahmood
|
Friendswood RM
|
|
Glenda Dawson
|
TX/US
|
David Ci
|
Glenda Dawson DC
|
|
Glenda Dawson
|
TX/US
|
Ethan Chen
|
Glenda Dawson EC
|
|
Glenda Dawson
|
TX/US
|
Kimberly Hoang
|
Glenda Dawson KH
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Harrison Lingle
|
Harrison Lingle
|
|
Hastings
|
TX/US
|
Dana Figueroa
|
Hastings DF
|
|
Hastings
|
TX/US
|
Moska Mehri
|
Hastings MM
|
|
Hastings
|
TX/US
|
Oluwatosin Bello
|
Hastings OB
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Aadit Mandhania
|
Jordan AM
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Mihir Gannavarapu
|
Jordan MG
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Siddhardh Manukonda
|
Jordan SM
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Kien Tran
|
Kien Tran
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Alejandro Ibarra
|
Kinkaid AI
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
John Patterson
|
Kinkaid JP
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Liam McDonald
|
Northland Christian LM
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Blake Stroud
|
Ridge Point BS
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Danica Yuen
|
Ridge Point DY
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Oladipo Otun
|
Ridge Point OO
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Sathvik Sankaranarayanan
|
Ridge Point SS
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Veeru Misra
|
Ridge Point VM
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Makan Salekdeh
|
Seven Lakes MS
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Samanvita Kasibhatla
|
Seven Lakes SK
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Tharoon Eswar
|
Seven Lakes TE
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Sherine Liu
|
St Agnes SL
|
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
Lilith Bernardi
|
Stephen F Austin LB
|
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
Lucas Wat
|
Stephen F Austin LW
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Alex Rodriguez
|
Strake Jesuit AR
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aaron Wang
|
Strake Jesuit AW
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Christopher Bezemek
|
Strake Jesuit CB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
John Le Bleu
|
Strake Jesuit JL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Meng
|
Strake Jesuit MM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Sebastian Valladolid
|
Strake Jesuit SV
|
|
Tomball Memorial
|
TX/US
|
Christiana Nguyen
|
Tomball Memorial CN
|
|
Tomball Memorial
|
TX/US
|
Ethan McKeever
|
Tomball Memorial EM
|
|
Tomball Memorial
|
TX/US
|
Jaydon Amos
|
Tomball Memorial JA
|
|
Tomball Memorial
|
TX/US
|
Nala Woods
|
Tomball Memorial NW
|
|
Tomball Memorial
|
TX/US
|
Sadhvi Reddy
|
Tomball Memorial SR
|
|
Tompkins
|
TX/US
|
Grace Ding
|
Tompkins GD
|
|
William B. Travis
|
TX/US
|
Akshath Anand
|
William B. Travis AA
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anthony Du
|
William P. Clements AD
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anshuni Kale
|
William P. Clements AK
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anya Pillai
|
William P. Clements AP
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Niklas Gabler
|
William P. Clements NG
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Sophia Qi
|
William P. Clements SQ
|
|