Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Aarnav Nagabhirava
|
Aarnav Nagabhirava
|
Murrah
|
MS/US
|
Aaron Araujo
|
Aaron Araujo
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Aaron Chao
|
Aaron Chao
|
Plano West
|
TX/US
|
Abhinav Chellury
|
Abhinav Chellury
|
Tompkins
|
TX/US
|
Abhinav Tiruveedhula
|
Abhinav Tiruveedhula
|
Jordan
|
TX/US
|
Abhishek Bhagat
|
Abhishek Bhagat
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Abigail Douglas
|
Abigail Douglas
|
Ridge
|
NJ/US
|
Aditya Rai
|
Aditya Rai
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Akhil Patnala
|
Akhil Patnala
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Akilan Dorairaj
|
Akilan Dorairaj
|
Pocatello
|
ID/US
|
Alex Kuyper
|
Alex Kuyper
|
Village
|
TX/US
|
Alexander Ilacqua
|
Alexander Ilacqua
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Alexandra Davis Romine
|
Alexandra Davis Romine
|
Sylvan Hills
|
AR/US
|
Aliyah Smith
|
Aliyah Smith
|
Manhattan
|
KS/US
|
Allina Dougherty
|
Allina Dougherty
|
Plano West
|
TX/US
|
Amit Konda
|
Amit Konda
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Amith Varambally
|
Amith Varambally
|
East Ridge
|
MN/US
|
Anders Swenson
|
Anders Swenson
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Andres Orejuela
|
Andres Orejuela
|
Leland
|
CA/US
|
Andrew Konstant
|
Andrew Konstant
|
Park Hill
|
MO
|
Anna Gust
|
Anna Gust
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Arman Amin
|
Arman Amin
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Ashley Clark
|
Ashley Clark
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Aswin Surya
|
Aswin Surya
|
Sunnyslope
|
AZ/US
|
Ava Claus
|
Ava Claus
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Beckett McCaslin
|
Beckett McCaslin
|
East Ridge
|
MN/US
|
Bella Lasker
|
Bella Lasker
|
Smithville R-II School District
|
MO/US
|
Ben Grandstaff
|
Ben Grandstaff
|
Henderson
|
TX/US
|
Benjamin Houston
|
Benjamin Houston
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Benjamin Shoptaw
|
Benjamin Shoptaw
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Blake Wilson
|
Blake Wilson
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Brian Zhao
|
Brian Zhao
|
Jasper
|
TX/US
|
Bryan Hong
|
Bryan Hong
|
Midlothian
|
TX/US
|
Bryce Hallmark
|
Bryce Hallmark
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Carina Wang
|
Carina Wang
|
Snyder
|
TX/US
|
Chadwick Browning
|
Chadwick Browning
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Chans French
|
Chans French
|
Hot Springs Co
|
WY/US
|
Christopher Bapst
|
Christopher Bapst
|
Rockhurst
|
MO/US
|
Clarence Alexander
|
Clarence Alexander
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Cristopher Melendez
|
Cristopher Melendez
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Daelene Decena
|
Daelene Decena
|
Edina
|
MN/US
|
Devarsh Borah
|
Devarsh Borah
|
Olathe East
|
KS/US
|
Elizabeth Warriner
|
Elizabeth Warriner
|
Manhattan
|
KS/US
|
Ethan Xin
|
Ethan Xin
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Gabi Matzen
|
Gabi Matzen
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Gabriel Villarreal
|
Gabriel Villarreal
|
Henderson
|
TX/US
|
Gage Miller
|
Gage Miller
|
Ridge
|
NJ/US
|
Ginny Kim
|
Ginny Kim
|
Sylvan Hills
|
AR/US
|
Hannah Burke
|
Hannah Burke
|
Jasper
|
TX/US
|
Hannah Gan
|
Hannah Gan
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Hannah Pitney
|
Hannah Pitney
|
Robbinsdale Armstrong
|
MN/US
|
Harrison Mantsch
|
Harrison Mantsch
|
Butte
|
MT/US
|
Hogan O'Donnell
|
Hogan O'Donnell
|
Gravette
|
AR/US
|
Hunter Griffith
|
Hunter Griffith
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Isabelle Hirsch
|
Isabelle Hirsch
|
Rockhurst
|
MO/US
|
James Donohue
|
James Donohue
|
Davis
|
UT/US
|
Jason Walkins
|
Jason Walkins
|
Jackson Hole
|
WY/US
|
Jasper Brandenburg
|
Jasper Brandenburg
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Jasur Talipov
|
Jasur Talipov
|
Bellaire
|
TX/US
|
Jatin Presse
|
Jatin Presse
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Jay Sundar
|
Jay Sundar
|
Hoover
|
IA/US
|
Kacper Malinowski
|
Kacper Malinowski
|
Jordan
|
TX/US
|
Karim Al Kharsa
|
Karim Al Kharsa
|
Westridge
|
CA/US
|
Kayla Acuña
|
Kayla Acuña
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Kendall Cloar
|
Kendall Cloar
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Kentaro Yamauchi
|
Kentaro Yamauchi
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Keshav Verma
|
Keshav Verma
|
Central HS Springfield
|
MO
|
Landry Gawron
|
Landry Gawron
|
Ore City
|
TX/US
|
Layne Morris
|
Layne Morris
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Louis Kimbrough
|
Louis Kimbrough
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Luke Beck
|
Luke Beck
|
Sylvan Hills
|
AR/US
|
Madison Smith
|
Madison Smith
|
Nova
|
FL/US
|
Makai Henry
|
Makai Henry
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Makayla Muchowski
|
Makayla Muchowski
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Manas Pathak
|
Manas Pathak
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Marina Prentiss
|
Marina Prentiss
|
Mount Vernon
|
WA/US
|
Matty Reiss
|
Matty Reiss
|
Leland
|
CA/US
|
Michael Que
|
Michael Que
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Nandini Kanthi
|
Nandini Kanthi
|
Sylvan Hills
|
AR/US
|
Nicholas Worsham
|
Nicholas Worsham
|
Jordan
|
TX/US
|
Nihilesh Pari
|
Nihilesh Pari
|
Atlantic
|
IA/US
|
Nissa Molgaard
|
Nissa Molgaard
|
Clark
|
TX/US
|
Olivia Kuffel
|
Olivia Kuffel
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Patrick Conroy
|
Patrick Conroy
|
Snyder
|
TX/US
|
Reagan Trujillo
|
Reagan Trujillo
|
Manhattan
|
KS/US
|
Remingtan Hansen
|
Remingtan Hansen
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Rohan Kathuria
|
Rohan Kathuria
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Rose Walters
|
Rose Walters
|
Dominion
|
VA/US
|
Roshni Lobo
|
Roshni Lobo
|
Butte
|
MT/US
|
Ryan Tomich
|
Ryan Tomich
|
Claremont
|
CA/US
|
Sam Wang
|
Sam Wang
|
Ridge
|
NJ/US
|
Sameer Bagga
|
Sameer Bagga
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Sanjan Bhoothapuri
|
Sanjan Bhoothapuri
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Shannon Petrulis
|
Shannon Petrulis
|
Plano West
|
TX/US
|
Shrey Bahl
|
Shrey Bahl
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Shriman Thandra
|
Shriman Thandra
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Silvia Gibilaro
|
Silvia Gibilaro
|
Staley
|
MO/US
|
Steven Rice
|
Steven Rice
|
Tompkins
|
TX/US
|
Steven Yang
|
Steven Yang
|
Jasper
|
TX/US
|
Suden Prashar
|
Suden Prashar
|
Munster
|
IN
|
Tanvi Torgal
|
Tanvi Torgal
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Tobin Schimmel
|
Tobin Schimmel
|
Hartselle
|
AL/US
|
Tyler Peek
|
Tyler Peek
|
Jordan
|
TX/US
|
Vibhu Kanna
|
Vibhu Kanna
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Victor Dehm
|
Victor Dehm
|
James Bowie
|
TX/US
|
Yash Tate
|
Yash Tate
|
Plano West
|
TX/US
|
Zachary Mubarak
|
Zachary Mubarak
|