Park City
|
UT/US
|
Alex O'Brien
|
AA Alex O'Brien
|
|
Park City
|
UT/US
|
Izzy Morris
|
AA Izzy Morris
|
|
Park City
|
UT/US
|
Max Goldberg
|
AA Max Goldberg
|
|
Park City
|
UT/US
|
Natalie Best
|
AA Natalie Best
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Evan Thompson
|
AC Evan Thompson
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Jorge Ramos
|
AC Jorge Ramos
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Daisy Kimber
|
AE Daisy Kimber
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Ethan Taylor
|
AE Ethan Taylor
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Tienna Harris
|
AE Tienna Harris
|
|
Desert Pines
|
NV/US
|
Alec Rakban
|
Alec Rakban
|
|
Layton
|
UT/US
|
Kinsley Sorensen
|
AR Kinsley Sorensen
|
|
Layton
|
UT/US
|
Miles Robertson
|
AR Miles Robertson
|
|
Layton
|
UT/US
|
zoe rothdeutsch
|
AR zoe rothdeutsch
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Lucy Lott
|
AS Lucy Lott
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Jonathan Liu
|
AT Jonathan Liu
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Anda Xie
|
AW Anda Xie
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Atticus Teter
|
AW Atticus Teter
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Cash Mendenhall
|
AW Cash Mendenhall
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Riti Singh
|
BA Riti Singh
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Aditya Lakshminarasimhan
|
BB Aditya Lakshminarasimhan
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Shria Ajay
|
BB Shria Ajay
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anusha Jain
|
BE Anusha Jain
|
|
Amplus
|
NV/US
|
Alana Nahabedian
|
BF Alana Nahabedian
|
|
Amplus
|
NV/US
|
Kaleabe Andualem
|
BF Kaleabe Andualem
|
|
Amplus
|
NV/US
|
Melodi Brooke
|
BF Melodi Brooke
|
|
Amplus
|
NV/US
|
Zoila Boyarski
|
BF Zoila Boyarski
|
|
Northridge
|
UT/US
|
Lilly Henry
|
BR Lilly Henry
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Alexander Chen
|
BS Alexander Chen
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Maximilian Guo
|
BS Maximilian Guo
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Daniela Trajtman
|
BT Daniela Trajtman
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Kevin Cisneros
|
BT Kevin Cisneros
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Manasi Vegesna
|
CC Manasi Vegesna
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Revanth Bottu
|
CC Revanth Bottu
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Chenmei Liang
|
Chenmei Liang
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Sumedh Seetharam
|
CY Sumedh Seetharam
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Elia Woods
|
DC Elia Woods
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Tarah McCann
|
DC Tarah McCann
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alex Zhong
|
DD Alex Zhong
|
|
Harker
|
CA/US
|
Fiona Yan
|
DD Fiona Yan
|
|
Harker
|
CA/US
|
Gordy Sun
|
DD Gordy Sun
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jacqueline Huang
|
DD Jacqueline Huang
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Shim
|
DD Jason Shim
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kallie Wang
|
DD Kallie Wang
|
|
Harker
|
CA/US
|
Robert Fields
|
DD Robert Fields
|
|
Harker
|
CA/US
|
Shreyas Chakravarty
|
DD Shreyas Chakravarty
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Arnav Sunil
|
DH Arnav Sunil
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Francis Olakangil
|
DH Francis Olakangil
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Ella Kitt
|
DM Ella Kitt
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Alahna Burns
|
DP Alahna Burns
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Benjamin Bernstein
|
DP Benjamin Bernstein
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Brandon Anderson
|
DP Brandon Anderson
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Chase Northam
|
DP Chase Northam
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Henry Ponce
|
DR Henry Ponce
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Nathan Cai
|
DR Nathan Cai
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Sadie LaMagna
|
DR Sadie LaMagna
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Yiyi Sun
|
DR Yiyi Sun
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Akshay Venkatachalam
|
DT Akshay Venkatachalam
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Charly Bisson
|
DT Charly Bisson
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Eashani Ghosh
|
DT Eashani Ghosh
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Mark Benkert
|
DT Mark Benkert
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Miguel Arteaga
|
DT Miguel Arteaga
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sofia Piraino
|
DT Sofia Piraino
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ali Malik
|
DW Ali Malik
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Anusha Barave
|
DW Anusha Barave
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Harish Chen
|
DW Harish Chen
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ishaan deshpande
|
DW Ishaan deshpande
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Ritu Kandi
|
DW Ritu Kandi
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sayuj Masurkar
|
DW Sayuj Masurkar
|
|
La Salle College Prep
|
CA/US
|
Darya Rytova
|
EE Darya Rytova
|
|
Pueblo West
|
CO/US
|
Phil Rasmussen
|
EF Phil Rasmussen
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
London Young
|
EK London Young
|
|
BASIS Phoenix
|
AZ/US
|
Emma Carns
|
ER Emma Carns
|
|
BASIS Phoenix
|
AZ/US
|
Rohan Vaidya
|
ER Rohan Vaidya
|
|
BASIS Phoenix
|
AZ/US
|
Tanay Naik
|
ER Tanay Naik
|
|
Desert Pines
|
NV/US
|
Cathy Delgado
|
EY Cathy Delgado
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Michail Shatalov
|
FM Michail Shatalov
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Peter Hornsten
|
FM Peter Hornsten
|
|
Eaglewing
|
CA/US
|
Aidan Scannell
|
FZ Aidan Scannell
|
|
Eaglewing
|
CA/US
|
Gabriel Sundaramoorthy
|
FZ Gabriel Sundaramoorthy
|
|
Eaglewing
|
CA/US
|
Johnny You
|
FZ Johnny You
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Gowri Biju
|
Gowri Biju
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Jenny Dong
|
Jenny Dong
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kashish Priyam
|
Kashish Priyam
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Kevin Chen
|
Kevin Chen
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Nivid Singhania
|
Nivid Singhania
|
|