Park City
|
UT/US
|
Garrett Moreno
|
AA Garrett Moreno
|
|
Thunderbird
|
AZ/US
|
Kira Schwimmer
|
AB Kira Schwimmer
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Damayanti Rodriguez
|
AC Damayanti Rodriguez
|
|
Cajon
|
CA/US
|
Joseph Saldana
|
AC Joseph Saldana
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Iris Ye
|
AD Iris Ye
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Kendyl Lawler
|
AE Kendyl Lawler
|
|
Mountain Crest
|
UT/US
|
Zoey Jensen
|
AE Zoey Jensen
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sanaa Arora
|
AF Sanaa Arora
|
|
Elko
|
NV/US
|
Joselyn Nelson
|
AK Joselyn Nelson
|
|
Elko
|
NV/US
|
Justice Sirotek
|
AK Justice Sirotek
|
|
Elko
|
NV/US
|
Tommylee Spurger
|
AK Tommylee Spurger
|
|
Layton
|
UT/US
|
Cambria Rigby
|
AR Cambria Rigby
|
|
Layton
|
UT/US
|
Lincoln Christensen
|
AR Lincoln Christensen
|
|
BASIS Chandler
|
AZ/US
|
Shea Lee
|
AY Shea Lee
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Aanya Jain
|
BA Aanya Jain
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Adhiti Yerramilli
|
BA Adhiti Yerramilli
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Anshula Sivudu
|
BA Anshula Sivudu
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Ariam Ateshim
|
BA Ariam Ateshim
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Elena Chadwick
|
BA Elena Chadwick
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Ian Mitofsky
|
BA Ian Mitofsky
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Laasya Kotta
|
BA Laasya Kotta
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Mikal Yonas
|
BA Mikal Yonas
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Miray Cakici
|
BA Miray Cakici
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Nitya Potukuchi
|
BA Nitya Potukuchi
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Tavishi Lal
|
BA Tavishi Lal
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Candice Estrada
|
BB Candice Estrada
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Lavanya Bhatia
|
BB Lavanya Bhatia
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Nithish Prakash
|
BB Nithish Prakash
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Stephanie Lobodanescu
|
BB Stephanie Lobodanescu
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Elsa Melzer
|
BG Elsa Melzer
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Kara Norton
|
BG Kara Norton
|
|
Sonoma
|
CA/US
|
Athena Ryan
|
BN Athena Ryan
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Stephanie Liu
|
BS Stephanie Liu
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Austin Parrales
|
BT Austin Parrales
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Nola Zeppenfeld
|
BT Nola Zeppenfeld
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Cedar Arevalo
|
Cedar Arevalo
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Aashna Ramani
|
DC Aashna Ramani
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Gwyneth Doebbeling
|
DC Gwyneth Doebbeling
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Jack Van Kampen
|
DC Jack Van Kampen
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Jasmine Gutierrez
|
DC Jasmine Gutierrez
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Shiven Pandey
|
DH Shiven Pandey
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Ella Kitt
|
DM Ella Kitt
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Evan Rivera
|
DR Evan Rivera
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Hope Smith
|
DR Hope Smith
|
|
Arizona
|
AZ/US
|
Nina Suberville
|
DS Nina Suberville
|
|
Arizona
|
AZ/US
|
Sunshine Lyon
|
DS Sunshine Lyon
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Alexandria Guerrero
|
DT Alexandria Guerrero
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Aniyah Judkins
|
DT Aniyah Judkins
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Nin Htet
|
DT Nin Htet
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sophia Moreno
|
DT Sophia Moreno
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sullivan Schwab
|
DT Sullivan Schwab
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Archana Kakar
|
DW Archana Kakar
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Elise Chiu
|
DW Elise Chiu
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Meggie Chen
|
DW Meggie Chen
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sarah Liu
|
DW Sarah Liu
|
|
La Salle College Prep
|
CA/US
|
Claire Schmidt
|
EE Claire Schmidt
|
|
La Salle College Prep
|
CA/US
|
Natalie Dai
|
EE Natalie Dai
|
|
La Salle College Prep
|
CA/US
|
Reagan Bean
|
EE Reagan Bean
|
|
Northwest Career And Technical
|
NV/US
|
Aurora Bonvicin
|
EK Aurora Bonvicin
|
|
Paradise Valley
|
AZ/US
|
Aryana Altaha
|
EN Aryana Altaha
|
|
Coral Academy of Science Las Vegas
|
NV/US
|
Cevan Louie
|
FB Cevan Louie
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Tate Criqui
|
FM Tate Criqui
|
|
Eaglewing
|
CA/US
|
Joseph Peng
|
FZ Joseph Peng
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Phoebe Chen
|
Phoebe Chen
|
|