Harker
|
CA/US
|
Aaron Bao
|
Aaron Bao
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Aarya Srinivasan
|
Aarya Srinivasan
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Aditya Chordiya
|
Aditya Chordiya
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Adrian Baek
|
Adrian Baek
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Akilan Dorairaj
|
Akilan Dorairaj
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ali Siddiqui
|
Ali Siddiqui
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Alisha Hassanali
|
Alisha Hassanali
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Amran Hudda
|
Amran Hudda
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Anika Raffle
|
Anika Raffle
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Anika Rustagi
|
Anika Rustagi
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Anousha Athreya
|
Anousha Athreya
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anya Ayyappan
|
Anya Ayyappan
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Aparna Bhaskar
|
Aparna Bhaskar
|
|
Vista Del Lago
|
CA/US
|
Aria Jalan
|
Aria Jalan
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Ariana Avellan
|
Ariana Avellan
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Arjun Waraich
|
Arjun Waraich
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Ben Davis
|
Ben Davis
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Benjamin Grimes
|
Benjamin Grimes
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Caitlin Bergevin
|
Caitlin Bergevin
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Charles Gu
|
Charles Gu
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Daniel Mast
|
Daniel Mast
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Divyanshi Kukreja
|
Divyanshi Kukreja
|
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Eitan Papkov
|
Eitan Papkov
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Eston Kuwahara
|
Eston Kuwahara
|
|
Westridge
|
CA/US
|
Fiona Zhou
|
Fiona Zhou
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Hriday Shankar
|
Hriday Shankar
|
|
Cheyenne East
|
WY/US
|
Hunter Crawford
|
Hunter Crawford
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Jason Cappelloni
|
Jason Cappelloni
|
|
Sandel
|
IL/US
|
Joey Rubas
|
Joey Rubas
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Kelly Tanaka
|
Kelly Tanaka
|
|
West Windsor Plainsboro HS North
|
NJ/US
|
Krish Lenka
|
Krish Lenka
|
|
Harker
|
CA/US
|
Krish Maniar
|
Krish Maniar
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Leo Ding
|
Leo Ding
|
|
East Chapel Hill
|
NC/US
|
Malcolm Meyn
|
Malcolm Meyn
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Matthew Williams
|
Matthew Williams
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Maya Poghosyan
|
Maya Poghosyan
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Mia Moore Walker
|
Mia Moore Walker
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mridul Prasad
|
Mridul Prasad
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Mukilan Rajasekar
|
Mukilan Rajasekar
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Navi Aguilar
|
Navi Aguilar
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Navya Tyagali
|
Navya Tyagali
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Neil Chandran
|
Neil Chandran
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Prakriti Saxena
|
Prakriti Saxena
|
|
West Windsor Plainsboro HS North
|
NJ/US
|
Pranav Nalla
|
Pranav Nalla
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Ricky Davis
|
Ricky Davis
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rishi Potipireddi
|
Rishi Potipireddi
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Saarah Furqan
|
Saarah Furqan
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Samira Sinha
|
Samira Sinha
|
|
CR North
|
PA/US
|
Sarayu Cheemalapati
|
Sarayu Cheemalapati
|
|
John F. Kennedy
|
CA/US
|
Sean Allin
|
Sean Allin
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Sean Gao
|
Sean Gao
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Shreya Singh
|
Shreya Singh
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sierra Smith
|
Sierra Smith
|
|
Notre Dame San Jose
|
CA/US
|
Sofia Penttila
|
Sofia Penttila
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Somya Talwar
|
Somya Talwar
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Srujana Eadara
|
Srujana Eadara
|
|
West Windsor Plainsboro HS North
|
NJ/US
|
Tanvi Tripathi
|
Tanvi Tripathi
|
|
West Windsor Plainsboro HS North
|
NJ/US
|
Tanya Chatterjee
|
Tanya Chatterjee
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Tyler Luu
|
Tyler Luu
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Varun Vemulapalli
|
Varun Vemulapalli
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Victor Petrov
|
Victor Petrov
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Vidyuth Sethupathi
|
Vidyuth Sethupathi
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Vincent Gonzalez
|
Vincent Gonzalez
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Vir Bhutani
|
Vir Bhutani
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Yash Srivastava
|
Yash Srivastava
|
|