St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Christine Berros
|
AC Christine Berros
|
|
Western
|
FL/US
|
Aaron Villegas
|
AF Aaron Villegas
|
|
Western
|
FL/US
|
Aliyah Gabrielle Sarmiento
|
AF Aliyah Gabrielle Sarmiento
|
|
Western
|
FL/US
|
Nicole Dale
|
AF Nicole Dale
|
|
Western
|
FL/US
|
Sophie Walzer
|
AF Sophie Walzer
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Tera Caporella
|
AH Tera Caporella
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Vincent Caporella
|
AH Vincent Caporella
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Mihika Dusad
|
AK Mihika Dusad
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Alharith Dameh
|
Alharith Dameh
|
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Amanda Qu
|
Amanda Qu
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Anya Pinto
|
AN Anya Pinto
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Carly Aikens
|
AN Carly Aikens
|
|
Durham
|
NC/US
|
Max Tendler
|
AP Max Tendler
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Araddhya Tibrewall
|
Araddhya Tibrewall
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Elisa Chang
|
AW Elisa Chang
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Vi Ton
|
AW Vi Ton
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Supraja Sudarsan
|
BH Supraja Sudarsan
|
|
Thomas Edison EnergySmart Charter
|
NJ/US
|
Anika Parthiban
|
BS Anika Parthiban
|
|
Thomas Edison EnergySmart Charter
|
NJ/US
|
Ayesha Amir
|
BS Ayesha Amir
|
|
Village
|
TX/US
|
Caroline Hsu
|
BY Caroline Hsu
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Isabel Mavrides-Calderon
|
CX Isabel Mavrides-Calderon
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Isha Shukla
|
DA Isha Shukla
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Kristian Robillard
|
DA Kristian Robillard
|
|
Shakopee
|
MN
|
Danielle Dake
|
DB Danielle Dake
|
|
Shakopee
|
MN
|
Neha Patole
|
DB Neha Patole
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Ella Rose Di Gasbarro
|
DG Ella Rose Di Gasbarro
|
|
Nova
|
FL/US
|
Emma Relyea
|
DN Emma Relyea
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Deyab Syed
|
DR Deyab Syed
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Chandini Toleti
|
DS Chandini Toleti
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Frank Yang
|
DS Frank Yang
|
|
Livingston
|
NJ/US
|
Hannah Kim
|
EC Hannah Kim
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Ilham Yasin
|
ED Ilham Yasin
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Jihan Abdi
|
ED Jihan Abdi
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Lydia Voss
|
ED Lydia Voss
|
|
Miami Beach
|
FL/US
|
Jaimie Walsh
|
EW Jaimie Walsh
|
|
Taipei American
|
TW
|
Austin Ku
|
EY Austin Ku
|
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Ammarah Badrudeen
|
FB Ammarah Badrudeen
|
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Angie Bastien
|
FB Angie Bastien
|
|
Coral Springs
|
FL/US
|
Giovanni Barnes
|
FB Giovanni Barnes
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Bryan Liu
|
FD Bryan Liu
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Humphrey Chen
|
FD Humphrey Chen
|
|
Eastview
|
MN/US
|
Allison Nathan
|
FM Allison Nathan
|
|
Eastview
|
MN/US
|
Angel Dominguez
|
FM Angel Dominguez
|
|
Everglades
|
FL/US
|
Mabel Coca
|
FW Mabel Coca
|
|
Whitmer
|
OH/US
|
Olivia Wetzel
|
FX Olivia Wetzel
|
|
CR North
|
PA/US
|
Khushi Upadhyay
|
FZ Khushi Upadhyay
|
|
CR North
|
PA/US
|
Misthi Mishra
|
FZ Misthi Mishra
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Addison Fulton
|
GA Addison Fulton
|
|
Albuquerque
|
NM/US
|
Ayla Zomermaand
|
GA Ayla Zomermaand
|
|
West Springfield
|
VA/US
|
Samantha Korff
|
GX Samantha Korff
|
|
Munster
|
IN
|
Delaney Craig
|
HA Delaney Craig
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Zachary Benitez
|
HC Zachary Benitez
|
|
Strawberry Crest
|
FL/US
|
Aarav Dagar
|
HG Aarav Dagar
|
|
New West Charter
|
CA/US
|
Owen Grossman
|
HT Owen Grossman
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Ashley Deng
|
JA Ashley Deng
|
|
Chagrin Falls
|
OH
|
Wren Opperman
|
JM Wren Opperman
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Sydney Fraser
|
KX Sydney Fraser
|
|