American Heritage Broward
|
FL/US
|
Jessica Wong
|
American Heritage Broward JW
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Matthew Rodriguez
|
American Heritage Broward MR
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Vardhan Avaradi
|
American Heritage Broward VA
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Ajay Singh
|
Apple Valley AS
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Leah Willingham
|
Apple Valley LW
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Rogelio Lopez
|
Apple Valley RL
|
|
Ardsley
|
NY/US
|
Kevin Khitrov
|
Ardsley KK
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Audrey Bae
|
Audrey Bae
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Lily Arjomand
|
Brentwood LA
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Maya Harrison
|
Brentwood MH
|
|
Charlotte Country Day
|
NC/US
|
Aaryan Chopra
|
Charlotte Country Day AC
|
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
Ethan Stanley
|
Dowling Catholic ES
|
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
John Thilges
|
Dowling Catholic JT
|
|
Dr. Phillips
|
FL/US
|
Aiden Invictus
|
Dr. Phillips AI
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Adam Kesselman
|
Greenhill AK
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Christopher Row
|
Greenhill CR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jaskaran Ahluwalia
|
Harker JA
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Kevin Jin
|
Hawken KJ
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Katelyn Nguyen
|
Hector G Godinez Fundamental KN
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Andrew Brandt
|
Isidore Newman AB
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Isabella Lombard
|
Isidore Newman IL
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Nathan Xiang
|
Isidore Newman NX
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Owen Dodd
|
Isidore Newman OD
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Sam Rice
|
Isidore Newman SR
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Sylvie Wilson
|
Isidore Newman SW
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Shaon Bhattacharya
|
James Logan SB
|
|
JPG
|
LA/US
|
John Fruge
|
JPG JF
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Harris Layson
|
Lake Highland Prep HL
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Vishal Shah
|
Lake Highland Prep VS
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Wali Hasan
|
Lake Highland Prep WH
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Blanche Finzer
|
Little Rock Central BF
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Tarini Eswaran
|
Little Rock Central TE
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Xeno Jones
|
Little Rock Central XJ
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Zaina Daaboul
|
Little Rock Central ZD
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Maximus Posada
|
Los Alamos MP
|
|
Los Alamos
|
NM/US
|
Uxue Sansinena
|
Los Alamos US
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Emma Wollaeger
|
Marlborough EW
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Francesca Lesinski
|
Marlborough FL
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Gabriela Adler
|
Marlborough GA
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Hope Lee
|
Marlborough HL
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Shaye Lee
|
Marlborough SL
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Tatum Zolkin
|
Marlborough TZ
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Nina Bhattacharjee
|
Neenah NB
|
|
Neenah
|
WI/US
|
Sarah Hoffman
|
Neenah SH
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Sumayah Orphelia
|
Newark Science SO
|
|
Northview
|
GA/US
|
Michelle Su
|
Northview MS
|
|
NSU
|
FL/US
|
Mina Pisan
|
NSU MP
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Abigail Imley
|
Peninsula AI
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Angelina Jo
|
Peninsula AJ
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Chiamaka Ukeje
|
Peninsula CU
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jason Xue
|
Peninsula JX
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Kensho Nishio
|
Peninsula KN
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
William Wei
|
Peninsula WW
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Anusha Jain
|
Presentation AJ
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Sirini Karunadasa
|
Sirini Karunadasa
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Sofia Ishal
|
Sofia Ishal
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Lara Kullu
|
Trinity Prep LK
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Thomas Patton
|
Vestavia Hills TP
|
|
Hector G Godinez Fundamental
|
CA/US
|
Victor Estrada
|
Victor Estrada
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Anjali Tripathy
|
West Des Moines Valley AT
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Landon Stull
|
West Des Moines Valley LS
|
|
Wyoming Virtual
|
WY/US
|
Amaya Yao
|
Wyoming Virtual AY
|
|
Wyoming Virtual
|
WY/US
|
Haley Graham
|
Wyoming Virtual HG
|
|