Advanced Technologies
|
NV/US
|
Lamoureux & Penn
|
Advanced Technologies LP
|
|
Bard HS Early College Manhattan
|
NY/US
|
Max Eastwood
|
Bard HS Early College Manhattan ME
|
|
Bard HS Early College Queens
|
NY/US
|
Mesa & Nassau
|
Bard HS Early College Queens MN
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Agarwal & Chen
|
BASIS Independent Silicon Valley AC
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Boone & Vellore
|
BASIS Independent Silicon Valley BV
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Sud & Shareef
|
BASIS Scottsdale SS
|
|
Beacon
|
NY/US
|
Diop & Diop
|
Beacon DD
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Disler & Smolyanskiy
|
Bergen County Academies DS
|
|
BergenTech
|
NJ/US
|
Grinberg & Zislis
|
BergenTech GZ
|
|
Bethesda Chevy Chase
|
MD/US
|
Stares & Surendran
|
Bethesda Chevy Chase SS
|
|
Blake
|
MN/US
|
Gajdusek & Kim
|
Blake GK
|
|
Blake
|
MN/US
|
Khan & Zhang
|
Blake KZ
|
|
Blake
|
MN/US
|
Perri & Perri
|
Blake PP
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Celentano & Morrissey
|
Bronx Science CM
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Dadak & Ganguly
|
Bronx Science DG
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Dimyan & Tiger
|
Bronx Science DT
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Goldberg & Lin
|
Bronx Science GL
|
|
Brooklyn Technical
|
NY/US
|
Dan Viderman
|
Brooklyn Technical DV
|
|
Brooklyn Technical
|
NY/US
|
Eppel & Odinyayeva
|
Brooklyn Technical EO
|
|
Brooklyn Technical
|
NY/US
|
Osipov & Schulte-Vogelhe
|
Brooklyn Technical OS
|
|
Brooklyn Technical
|
NY/US
|
Quesada & Cayo
|
Brooklyn Technical QC
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Law & Hossain
|
Carmel Valley LH
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Day & Jiang
|
Catherine Jiang
|
|
Charles J. Colgan
|
VA/US
|
Fournier & Bayless
|
Charles J. Colgan FB
|
|
Coppellakes
|
TX/US
|
Bohri & Liu
|
Coppellakes BL
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Aderinto & Idrees
|
Elkins AI
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Bose & Nayar
|
Elkins BN
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Edupuganti & Janga
|
Elkins EJ
|
|
Envision Debate Institute
|
GA/US
|
Eappen & Ranjit
|
Envision Debate Institute ER
|
|
Foothill
|
CA/US
|
Das & Muralicharan
|
Foothill DM
|
|
Forsyth Independent
|
GA/US
|
Kee & Sun
|
Forsyth Independent KS
|
|
Freljord Prep
|
NO
|
Merkel & Wen
|
Freljord Prep MW
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Atwood & Flyer
|
Georgetown Day AF
|
|
Golden State
|
CA/US
|
rao & Mohandas
|
Golden State RM
|
|
Great Neck South HS unaffiliated
|
NY/US
|
Chien & Woo
|
Great Neck South HS unaffiliated CW
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Estejab & Bonat
|
Half Hollow Hills HS East EB
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Patel & Keskinyan
|
Half Hollow Hills HS East PK
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Karpf & Buluswar
|
Horace Mann KB
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Xing & Shi
|
Horace Mann XS
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Freeman & Karri
|
Hunter FK
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Giacobbi & Choi
|
Hunter GC
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Stella & Sonn-Lees
|
Hunter SS
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Yu & Fu
|
Hunter YF
|
|
IBA Independent
|
GA/US
|
Bavera & Chunduri
|
IBA Independent BC
|
|
IN-Tech Academy, MS HS 368x
|
NY/US
|
Martinez & Minaya
|
IN-Tech Academy, MS/HS 368x MM
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Dwyer & Willhauck
|
Katheryne Dwyer
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Fan & Sivabalan
|
Lexington FS
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Gunnala & Galioglu
|
Lexington GG
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Tan & Bell
|
Lincoln East BT
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Korlacki & Saksena
|
Lincoln East KS
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Soni & Hoover
|
Lincoln East SH
|
|
Lincoln-Sudbury
|
MA/US
|
Ghosh & Naum
|
Lincoln-Sudbury GN
|
|
Lincoln-Sudbury
|
MA/US
|
Saklad & Gabrielli
|
Lincoln-Sudbury SG
|
|
Lincoln-Sudbury
|
MA/US
|
Shi & Teng
|
Lincoln-Sudbury ST
|
|
Masters
|
NY/US
|
Edelson & Xu
|
Masters EX
|
|
Masters
|
NY/US
|
Hohl & Barantsevitch
|
Masters HB
|
|
Masters
|
NY/US
|
Ratan & Cowin
|
Masters RC
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Giovinazzo & Filonov
|
Michelle Giovinazzo
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Kidambi & Wang
|
Montgomery Blair KW
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Chen & Liu
|
Montgomery Blair LC
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Poddar & Poddar
|
Montgomery Blair PP
|
|
Mount Si
|
WA/US
|
Mohammed & Silverman
|
Mount Si MS
|
|
Mount Si
|
WA/US
|
Wooldridge & Holmes
|
Mount Si WH
|
|
Newton North
|
MA/US
|
Tamir & Morgan
|
Newton North TM
|
|
Palleti
|
CA/US
|
Agrahara & Jani
|
Palleti AJ
|
|
Palleti
|
CA/US
|
Irigi & Pavuluri
|
Palleti IP
|
|
Palleti
|
CA/US
|
Kaur & Morampudi
|
Palleti KM
|
|
Palleti
|
CA/US
|
Kapoor & Singh
|
Palleti KS
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Humes & Sah
|
Poly Prep Country Day HS
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Leduc & Menegatos
|
Poly Prep Country Day LM
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Schoenberger & Schaefer
|
Poly Prep Country Day SS
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Wright & Tiesi
|
Poly Prep Country Day WT
|
|
Potomac
|
MD/US
|
Dai & Hill
|
Potomac DH
|
|
Potomac
|
MD/US
|
Gu & uppalapati
|
Potomac GU
|
|
Potomac
|
MD/US
|
Kim & Peng
|
Potomac KP
|
|
Potomac
|
MD/US
|
Luo & Soma
|
Potomac LS
|
|
Potomac
|
MD/US
|
Wedam & Zeng
|
Potomac WZ
|
|
Redmond
|
WA/US
|
Taleghani & Mahesh
|
Redmond TM
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Aksu & Noah
|
Riverdale Country AN
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Chalfin & Harpel
|
Riverdale Country CH
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Gold & Mehra
|
Riverdale Country GM
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Geller & Weissman
|
Riverdale Country GW
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Karsch & Blitzer
|
Riverdale Country KB
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Luskin & Neuwirth
|
Riverdale Country LN
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Moller & Beal
|
Riverdale Country MB
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Marriott & Feliz
|
Riverdale Country MF
|
|
Riverdale Country
|
NY/US
|
Margulies & Ivlev
|
Riverdale Country MI
|
|
S. Eugene H. S
|
OR/US
|
Ramsey-Code & Reeves
|
S. Eugene H. S RR
|
|
Sharon
|
MA/US
|
Blatte & Cooperman
|
Sharon BC
|
|
St.Albans Cathedral
|
DC/US
|
Bennett & Kolli
|
St.Albans/Cathedral BK
|
|
Strake Lakes
|
TX/US
|
Dubey & Zhang
|
Strake Lakes DZ
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Zhang & Kemelmakher
|
Stuyvesant KZ
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Purohit & Contreras
|
Stuyvesant PC
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Yu & Tan
|
Stuyvesant TY
|
|
Thomas S. Wootton
|
MD/US
|
Cui & Wang
|
Thomas S. Wootton CW
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Arora & Bader
|
Trinity AB
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Chen & Nordensen
|
Trinity CN
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Davidson & Brown
|
Trinity DB
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Edelson & Uzdelewicz
|
Trinity EU
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Husain & Bordoff
|
Trinity HB
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Martin & Cipriano
|
Trinity MC
|
|
VDA - Vancouver
|
BC/CA
|
Li & Qin
|
VDA - Vancouver LQ
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Bhattacharjee & Polley-Fisanich
|
Walt Whitman BP
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Cantor & Schreiber
|
Walt Whitman CS
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Hu-Henderson & Bell
|
Walt Whitman HB
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Kevorkian & Bell
|
Walt Whitman KB
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Leonhardt & Hallward-Driemeier
|
Walt Whitman LH
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
McGuire & Levy
|
Walt Whitman ML
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Weerakoon & Weerakoon
|
Walt Whitman WW
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Yang & Baisinger-Rosen
|
Walt Whitman YB
|
|
West Windsor Plainsboro South
|
NJ/US
|
Chaudhuri & Ashworth-Nalbone
|
West Windsor Plainsboro South CA
|
|
West Windsor Plainsboro South
|
NJ/US
|
Ghosh & Zola
|
West Windsor Plainsboro South GZ
|
|
West Windsor Plainsboro South
|
NJ/US
|
Trokenheim & Su
|
West Windsor Plainsboro South TS
|
|
West Windsor Plainsboro South
|
NJ/US
|
Xu & Prather
|
West Windsor Plainsboro South XP
|
|
Winston Churchill
|
MD/US
|
Shao & Zhang
|
Winston Churchill SZ
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Leu & Jain
|
Young Genius, Bay Area LJ
|
|