American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Anika Dham
|
American Heritage Plantation AD
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Emilin Mathew
|
American Heritage Plantation EM
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
John Schwartz
|
Apple Valley JS
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jessica Hsu
|
Archbishop Mitty JH
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Lukas Krause
|
Archbishop Mitty LK
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
PranavKrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Eric Gottlieb
|
Bellarmine EG
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Andrew Kim
|
Bergen County Academies AK
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Maria Savransky
|
Bergen County Academies MS
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Linus Epstein
|
Brentwood LE
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Nicolas Kim
|
Bronx Science NK
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
William Freedman
|
Bronx Science WF
|
|
Carter
|
CA/US
|
Katelyn Miller
|
Carter KM
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Siya Sangani
|
Coppell SS
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Vishal Sivamani
|
Coppell VS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Savit Bhat
|
Dougherty Valley SB
|
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
James Piazza
|
Dowling Catholic JP
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Abhinav Sinha
|
Dulles AS
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Sarah Zheng
|
Dulles SZ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Tommy Yu
|
Dulles TY
|
|
Edina
|
MN/US
|
Leo Hickey
|
Edina LH
|
|
Garland
|
TX/US
|
Leah Yeshitila
|
Garland LY
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Bethany de la Torre
|
Grapevine BDe
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Nicolas Martinez
|
Grapevine NM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andy Lee
|
Harker AL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deven Shah
|
Harker DS
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ali Ahmad
|
Harrison AA
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Giovanni Cutri
|
Harrison GC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Molly Ryan
|
Harrison MR
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Sonali Nicola
|
Harrison SN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Gong
|
Harvard-Westlake AG
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
George Zhang
|
Harvard-Westlake GZ
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Paul
|
Harvard-Westlake MP
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Olivia Feldman
|
Harvard-Westlake OF
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Daniel Kim
|
Hebron DK
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Nicholas Scheufler
|
Hebron NS
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Nicholas Davillier
|
Holy Cross ND
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Tahj Johnson
|
Holy Cross TJ
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Beatrice Culligan
|
Immaculate Heart BC
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Jane Lichtman
|
Immaculate Heart JL
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
M.C. (Mengcheng) Guo
|
Iowa City West MG
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Anakha Ganesh
|
James Logan AG
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Atifah Shaikh
|
James Logan AS
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Kacee Wells
|
Kacee Wells
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Eva Wolfe
|
Kinkaid EW
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Aseel Rawashdeh
|
L C Anderson AR
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Brett Cryan
|
L C Anderson BC
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Abby Morris
|
Lake Highland Prep AM
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Arjun Verma
|
Lake Highland Prep AV
|
|
Legacy Christian
|
TX/US
|
Breigh Plat
|
Legacy Christian BP
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Derek Ying
|
Lexington DY
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jeong-Wan Choi
|
Lexington JC
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Laila Meredith
|
Little Rock Central LM
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Anya Karumanchi
|
Marlborough AK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Emma Yanai
|
Marlborough EY
|
|
Edina
|
MN/US
|
Matthew Kumar-Montei
|
Matthew Kumar-Montei
|
|
McMillen
|
TX/US
|
Aadit Walia
|
McMillen AW
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anshul Gulati
|
McNeil AG
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Adrita RayChaudhuri
|
McNeil AR
|
|
Melissa
|
TX/US
|
Anna Gressett
|
Melissa AG
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Caroline Siebert
|
New Trier CS
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Izaak Van Til
|
New Trier IV
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Sanaa Jennings
|
Newark Science SJ
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Victoria Ajayi
|
Newark Science VA
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Lilly Broussard
|
Northland Christian LB
|
|
Northview
|
GA/US
|
Sreyaash Das
|
Northview SD
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Jayvyn Dacas
|
Pembroke Pines Charter JD
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Rhys Moon
|
Peninsula RM
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nathan Gong
|
Plano East NG
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nevin Gera
|
Plano East NGe
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Dylan Jones
|
Plano West DJ
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Janvi Garg
|
Plano West JG
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Mackenzie Davis
|
Quarry Lane MD
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Meera Sehgal
|
Quarry Lane MS
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Mizla Shrestha
|
Reagan MS
|
|
Roeper
|
MI/US
|
Rosalyn Li
|
Roeper RL
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arnav Garg
|
Saratoga AGa
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
Stanford Online
|
CA/US
|
Mahir Bansal
|
Stanford Online MB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
Strake Jesuit DH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jesuit JX
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Atin Pothiraj
|
Thomas Jefferson HSST AP
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Teja Buddhavarapu
|
Thomas Jefferson HSST TB
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Kishan Kalaria
|
Trinity Valley KK
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Devin Jiang
|
Unionville DJ
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jalyn Wu
|
West Des Moines Valley JW
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kauai Cua
|
West Des Moines Valley KC
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Amrita Krishna
|
West HS SLC AK
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Anastasia Keeler
|
Westlake AK
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anoop Rachakonda
|
Westwood AR
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwood PM
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Lulu Whitson
|
Woodlands LW
|
|