Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Aditi Ambravan
|
Adlai E Stevenson AA
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Jesenia Parthasarathy
|
Adlai E Stevenson JP
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Laya Reddy
|
Adlai E Stevenson LR
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Maddie Wang
|
Adlai E Stevenson MW
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Natalie Garayeva
|
Adlai E Stevenson NG
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Ojasvi Saxena
|
Adlai E Stevenson OS
|
|
Adlai E Stevenson
|
IL/US
|
Udit Mehta
|
Adlai E Stevenson UM
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Cyrus Khorassani
|
American Heritage Boca/Delray CK
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Carina Wang
|
American Heritage Boca/Delray CW
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Elena Martinez
|
American Heritage Boca/Delray EM
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Kiran Spencer
|
American Heritage Boca/Delray KS
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Michel Kaiser
|
American Heritage Boca/Delray MK
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Madison Resnick
|
American Heritage Boca/Delray MR
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Sasha DiMare
|
American Heritage Boca/Delray SD
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Sean O'Leary
|
American Heritage Boca/Delray SO
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Aryan Ranjan
|
American Heritage Broward AR
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Christian Rodriguez
|
American Heritage Broward CR
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Rosa Wu
|
American Heritage Broward RW
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Umar Hussain
|
American Heritage Broward UH
|
|
AW Dreyfoos Arts
|
FL
|
Jayantha Kantamnneni
|
AW Dreyfoos Arts JK
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Mitsuki Jiang
|
Bellaire MJ
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Rachel Pontes
|
Bellaire RP
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Saumya Jhaveri
|
Bellaire SJ
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Thomas Lai
|
Bellaire TL
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Veer Juneja
|
Bellarmine VJ
|
|
Broad Run
|
VA/US
|
Ben Bressette
|
Broad Run BB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Angelena Bougiamas
|
Bronx Science AB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Alina Hassan
|
Bronx Science AH
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Arjun Mazumdar
|
Bronx Science AM
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Dinah Landsman
|
Bronx Science DL
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Ellington Fagan
|
Bronx Science EF
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Ramesh Perera-Olivo
|
Bronx Science RP
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Samantha Chklovskii
|
Bronx Science SC
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Sadie Karp
|
Bronx Science SK
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Steven Teh
|
Bronx Science ST
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Thomas Bakos
|
Bronx Science TB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Timothy Brett
|
Bronx Science TBr
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Taj Jethwani-Keyser
|
Bronx Science TJ
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Zubayer Mahbub
|
Bronx Science ZM
|
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Areg Hovhannisyan
|
Burbank Senior AH
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Francesca Tyberg
|
Campbell Hall FT
|
|
CR North
|
PA/US
|
Sarayu Cheemalapati
|
CR North SC
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Hayden Taillon
|
Davis Senior HT
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Emily Wong
|
Desert Vista EW
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Isaac Kan
|
Desert Vista IK
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Krishna Ramani
|
Desert Vista KR
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sita Sudhakar
|
Desert Vista SS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anya Ayyappan
|
Dougherty Valley AA
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Divya Mehrotra
|
Dougherty Valley DM
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Faiz Siddiqi
|
Dougherty Valley FS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mridul Prasad
|
Dougherty Valley MP
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rani Vakharia
|
Dougherty Valley RV
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rishika Vinnakota
|
Dougherty Valley RVi
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Samik Gupta
|
Dougherty Valley SG
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sahana Vivek
|
Dougherty Valley SV
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Kaushal Ramalingam
|
Dublin KR
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Maya Poghosyan
|
Dublin MP
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Pranav Garigipati
|
Dublin PG
|
|
Durham
|
NC/US
|
Asia Crowley
|
Durham AC
|
|
Durham
|
NC/US
|
Izzi Gershon
|
Durham IG
|
|
East Ridge
|
MN/US
|
Alexandra Smith
|
East Ridge AS
|
|
Eastview
|
MN/US
|
Elise Noonan
|
Eastview EN
|
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Sophie Reynolds
|
Episcopal Collegiate SR
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Harrison Horrell
|
Evanston Twp HH
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Gianluca Medigovic
|
Ft Lauderdale GM
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Luka Heidari
|
Glenbrook South LH
|
|
Granada Hills Charter
|
CA/US
|
Alisha Hassanali
|
Granada Hills Charter AH
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andrew Sun
|
Harker AS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nathan Ohana
|
Harker NO
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Abhi Chundru
|
Hawken AC
|
|
Helix Charter
|
CA/US
|
Lucas Osborn
|
Helix Charter LO
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Josh Gerber
|
Highland Park JG
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Liv Bush-Moline
|
Highland Park LB
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Advika Shah
|
Iowa City West AS
|
|
Jackson Hole
|
WY/US
|
Joshua Hansen
|
Jackson Hole JH
|
|
Jackson Hole
|
WY/US
|
William Aepli
|
Jackson Hole WA
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Aditya Chordiya
|
James Logan AC
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Tyler Luu
|
James Logan TL
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Abhinav Chellury
|
Jasper AC
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Amit Konda
|
Jasper AK
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Atharv Kulkarni
|
Jasper AKu
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Julia Duan
|
Jasper JD
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Justin Zhu
|
Jasper JZ
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Kaitlyn Hou
|
Jasper KH
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Phoena Lin
|
Jasper PL
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Patrick Lu
|
Jasper PLu
|
|
Jasper
|
TX/US
|
Raghav Ramki
|
Jasper RR
|
|
John F. Kennedy
|
CA/US
|
Joseph Maucieri
|
John F. Kennedy JM
|
|
John F. Kennedy
|
CA/US
|
Sean Allin
|
John F. Kennedy SA
|
|
John F. Kennedy
|
CA/US
|
Sara Faraj
|
John F. Kennedy SF
|
|
John Marshall
|
MN/US
|
Nicole Alexandru
|
John Marshall NA
|
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Ethan Wilkes
|
John Paul Stevens EW
|
|
Jupiter
|
FL/US
|
Reese Barrett
|
Jupiter RB
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Daniel Liu
|
Lake Highland Prep DL
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Khanh Dang
|
Lamar KD
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Abby Chan
|
Lincoln East AC
|
|
Lincoln
|
OR/US
|
Tara Subramaniam
|
Lincoln TS
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Brennen Beck
|
Little Rock Central BB
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Ruth Walters
|
Little Rock Central RW
|
|
Loyola
|
NY/US
|
Emma Anderson
|
Loyola EA
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Annabelle Zhang
|
Millburn AZ
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Florence Shen
|
Millburn FS
|
|
Millennium
|
NY/US
|
Hannah Heeger
|
Millennium HH
|
|
Mills
|
CA/US
|
Katelyn Chang
|
Mills KC
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Anvith Nagarjuna
|
Monte Vista AN
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Charles Gu
|
Monte Vista CG
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Joey Rubas
|
Naperville Central JR
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
Jonathan Wu
|
Naperville Central JW
|
|
Naperville Central
|
IL/US
|
William Tong
|
Naperville Central WT
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Gloria Baek
|
Naperville North GB
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Hemanshu Boppana
|
Naperville North HB
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Jihoon Jimmy Baek
|
Naperville North JB
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Jacob Cao
|
Naperville North JC
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Zachary Wu
|
Naperville North ZW
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Deeksha Rachupalli
|
North Allegheny DR
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Sydney O'Connell
|
Northland Christian SO
|
|
Loyola
|
NY/US
|
Olivia Pasquerella
|
Olivia Pasquerella
|
|
Overlake
|
WA/US
|
Ammar Ghouse
|
Overlake AG
|
|
Overlake
|
WA/US
|
Ruta Rajpathak
|
Overlake RR
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Nicolas Raffinengo
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches NR
|
|
Palo Alto
|
CA/US
|
Lucas Guan
|
Palo Alto LG
|
|
Pine View
|
FL/US
|
Ray Min
|
Pine View RM
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Apra Donthula
|
Plano East AD
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Jasmine Kaur
|
Poly Prep Country Day JK
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Kaitlyn Maher
|
Potomac KM
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Caitlin Gorin
|
Presentation CG
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Akaash Babu
|
Quarry Lane AB
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Audrey Kamena
|
Quarry Lane AK
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Adrian Baek
|
Redlands AB
|
|
Revere
|
OH/US
|
Drake Du
|
Revere DD
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Ashwin Sasane
|
Ridge AS
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Bharat Sanka
|
Ridge BS
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Reya Brahmbhatt
|
Ridge RB
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Shree Manivel
|
Ridge SM
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saanika Gupta
|
Saanika Gupta
|
|
Saline
|
MI/US
|
Sarah Yousif
|
Saline SY
|
|
Scottsdale Prep
|
AZ/US
|
Anish Verma
|
Scottsdale Prep AV
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Camila Alatorre
|
Seven Lakes CA
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Corina Aniceto
|
Seven Lakes CAn
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Natalie Pang
|
Seven Lakes NP
|
|
Shady Side
|
PA/US
|
Maya Leyzarovich
|
Shady Side ML
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Katy Lin
|
Southlake Carroll KL
|
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Matthew Lee
|
Spring Woods ML
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anish Beeram
|
St Mary's Hall AB
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Alex Zhang
|
Stratford AZ
|
|
Suncoast Comm
|
FL/US
|
Sophia Osborne
|
Suncoast Comm SO
|
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Sungjoo Yoon
|
Sungjoo Yoon
|
|
Sunnyslope
|
AZ/US
|
Ava Claus
|
Sunnyslope AC
|
|
Sunnyslope
|
AZ/US
|
Emma Claus
|
Sunnyslope EC
|
|
Sunnyslope
|
AZ/US
|
Ezri Tyler
|
Sunnyslope ET
|
|
Taipei American
|
TW
|
Douglas Lee
|
Taipei American DL
|
|
Taipei American
|
TW
|
Ethan Yang
|
Taipei American EY
|
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Keyton Lytle
|
THEO Christian KL
|
|
Thomas Edison EnergySmart Charter
|
NJ/US
|
Akshat Parthiban
|
Thomas Edison EnergySmart Charter AP
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Bharath Dileepkumar
|
Thomas Jefferson HSST BD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Esha Karlekar
|
Thomas Jefferson HSST EK
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Hasita Nalluri
|
Thomas Jefferson HSST HN
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Jay Siva
|
Thomas Jefferson HSST JS
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Liam Reaser
|
Thomas Jefferson HSST LR
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Nishad Manohar
|
Thomas Jefferson HSST NM
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Samanvitha Dammalapati
|
Thomas Jefferson HSST SD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Soham Gandhi
|
Thomas Jefferson HSST SG
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Vivikta Rao
|
Thomas Jefferson HSST VR
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
William Gutierrez
|
Thomas Jefferson HSST WG
|
|
Truman
|
MO/US
|
Shelbee Reeves
|
Truman SR
|
|
Tyler Legacy
|
TX/US
|
Olivia Orren
|
Tyler Legacy OO
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Neha Potla
|
Unionville NP
|
|
Village
|
TX/US
|
Alexander Ilacqua
|
Village AI
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Daniel Gardiner
|
W B Ray DG
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Genevieve Cox
|
W B Ray GC
|
|
Western
|
FL/US
|
Dalton Longstreth
|
Western DL
|
|
Western
|
FL/US
|
Gianna Colby
|
Western GC
|
|
Western
|
FL/US
|
Max Leach
|
Western ML
|
|
Western
|
FL/US
|
Perry Gilberd
|
Western PG
|
|
Wheeling
|
IL/US
|
Geneve Halfman
|
Wheeling GH
|
|
William Fremd
|
IL/US
|
Rhea Mukherjee
|
William Fremd RM
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Nandini Kanthi
|
William G. Enloe NK
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Vansh Gogoi
|
William G. Enloe VG
|
|