Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Bellerina Hu
|
Acton-Boxborough BH
|
|
|
Advanced Technologies Acad
|
NV/US
|
Jonah Gentleman
|
Advanced Technologies Acad JG
|
|
|
Appleton North
|
WI/US
|
Mihir Uberoi
|
Appleton North MU
|
|
|
Aragon Independent
|
CA/US
|
Zayne Abraham
|
Aragon Independent ZA
|
|
|
BASIS Mesa
|
AZ/US
|
Sydney Scheller
|
BASIS Mesa SS
|
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Andrew Kim
|
Bergen County Academies AK
|
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Maria Savransky
|
Bergen County Academies MS
|
|
|
Bishop's
|
CA/US
|
Advay Chandra
|
Bishop's AC
|
|
|
Bishop's
|
CA/US
|
Shea Rueda
|
Bishop's SR
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
John Chung
|
Brentwood JC
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jessica Korobkin
|
Brentwood JK
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Mika McCaffrey
|
Brentwood MM
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Rahul Yates
|
Brentwood RY
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Samantha Ho
|
Brentwood SH
|
|
|
Brookstone
|
CA/US
|
Krish Parikh
|
Brookstone KP
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Andrew Kang
|
Carmel Valley Independent AK
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Elaine Dong
|
Carmel Valley Independent ED
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Eric Park
|
Carmel Valley Independent EP
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Katie Wang
|
Carmel Valley Independent KW
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Max Norman
|
Carmel Valley Independent MN
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Sarah Zhou
|
Carmel Valley Independent SZ
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Jeffrey Qi
|
Carnegie Vanguard JQ
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Siddhartha Rana
|
Carnegie Vanguard SR
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Tanish Madan
|
Carnegie Vanguard TM
|
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Alexander Torrez
|
Catonsville AT
|
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Nate Frenkel
|
Catonsville NF
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Chloe Self
|
Chloe Self
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Gordon Krauss
|
Claremont GK
|
|
|
Crystal Springs Uplands
|
CA/US
|
Alina Chen
|
Crystal Springs Uplands AC
|
|
|
Diamond Bar HS Independent
|
CA/US
|
Nathan Chu
|
Diamond Bar HS Independent NC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aditya Madaraju
|
Dougherty Valley AM
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Dhruv Channa
|
Dougherty Valley DC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Krish Kapoor
|
Dougherty Valley KKa
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Neda Bahrani
|
Dougherty Valley NB
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Savit Bhat
|
Dougherty Valley SB
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sanyu Kumaran
|
Dougherty Valley SKu
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sohum Tiwary
|
Dougherty Valley ST
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tarpan Mishra
|
Dougherty Valley TM
|
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Anthony Li
|
Dublin AL
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nathaniel John
|
Dulles NJ
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Raaiqa Zahid
|
Dulles RZ
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Tommy Yu
|
Dulles TY
|
|
|
Dutchtown
|
LA/US
|
Harun Vemulapalli
|
Dutchtown HV
|
|
|
Eastside Independent
|
WA/US
|
Margaret Li
|
Eastside Independent ML
|
|
|
Evergreen Valley Independent
|
CA/US
|
Lalithsai Posam
|
Evergreen Valley Independent LP
|
|
|
Evergreen Valley Independent
|
CA/US
|
Rikin Ladwa
|
Evergreen Valley Independent RL
|
|
|
Evergreen Valley Independent
|
CA/US
|
Saurish Srivastava
|
Evergreen Valley Independent SS
|
|
|
Fairfax Independent
|
VA/US
|
James White
|
Fairfax Independent JW
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Aaron Lee
|
Flintridge Prep AL
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Thomas Vandenburg
|
Flintridge Prep TV
|
|
|
Fremont Independent
|
CA/US
|
Kavin Goyal
|
Fremont Independent KG
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ali Ahmad
|
Harrison AA
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Giovanni Cutri
|
Harrison GC
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Rebecca Anderson
|
Harrison RA
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Gong
|
Harvard-Westlake AG
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Wesel
|
Harvard-Westlake AW
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Claire Conner
|
Harvard-Westlake CC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
George Zhang
|
Harvard-Westlake GZ
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Iris Chen
|
Harvard-Westlake IC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Julia Im
|
Harvard-Westlake JI
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Joie Zhang
|
Harvard-Westlake JZ
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Matthew Paul
|
Harvard-Westlake MP
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Olivia Feldman
|
Harvard-Westlake OF
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
|
Hopkins
|
CA/US
|
Saranya Singh
|
Hopkins SS
|
|
|
Hunter College Independent
|
NY/US
|
Maximilian Dittgen
|
Hunter College Independent MD
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Beatrice Culligan
|
Immaculate Heart BC
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Jane Lichtman
|
Immaculate Heart JL
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Lucia Botham
|
Immaculate Heart LB
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Shelby O'Connell
|
Immaculate Heart SO
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Zofia Barr
|
Immaculate Heart ZB
|
|
|
Independent Ayala
|
CA/US
|
Adam Mimou
|
Independent Ayala AM
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Anakha Ganesh
|
James Logan AG
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Atifah Shaikh
|
James Logan AS
|
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Cherry Lam
|
James Logan CL
|
|
|
Kennedy (Independent)
|
CA/US
|
Keshav Rastogi
|
Kennedy (Independent) KR
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Ari Karchmer
|
L C Anderson AK
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Aseel Rawashdeh
|
L C Anderson AR
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Brett Cryan
|
L C Anderson BC
|
|
|
La Cueva
|
NM/US
|
Luke Xue
|
La Cueva LX
|
|
|
Lake Oswego Senior
|
OR/US
|
Lauren Zhang
|
Lake Oswego Senior LZ
|
|
|
LHS Colorado
|
CO/US
|
Charlotte Combe
|
LHS Colorado CC
|
|
|
Live Oak
|
CA/US
|
Ritvik Sriram
|
Live Oak RS
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Ben Freda-Eskenazi
|
Los Altos BF
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aakash Gupta
|
Lynbrook AGu
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Ayush Mishra
|
Lynbrook AM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Keshav Dandu
|
Lynbrook KD
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Siddharth Chattoraj
|
Lynbrook SC
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Sidarth Kannan
|
Lynbrook SKa
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shreeram Modi
|
Lynbrook SM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Soohyuk Yoon
|
Lynbrook SYo
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Yash Mishra
|
Lynbrook YM
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Anya Karumanchi
|
Marlborough AK
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Ela Desai
|
Marlborough ED
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Eva Rodriguez
|
Marlborough ER
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Emma Yanai
|
Marlborough EY
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julianne Hannon
|
Marlborough JH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Jocelyn Shek
|
Marlborough JS
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Macy Lerner
|
Marlborough ML
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Disha Yadav
|
Milpitas DY
|
|
|
Murphy Independent
|
TX/US
|
Aadit Walia
|
Murphy Independent AW
|
|
|
Nashua HS South
|
NH/US
|
Enya Gu
|
Nashua HS South EG
|
|
|
Needham
|
MA/US
|
Vijay Fisch
|
Needham VF
|
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Elijah Duckworth
|
North Allegheny ED
|
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Rajat Reddy
|
North Allegheny RR
|
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
Daniel Nam
|
Northern Valley HS Independent DN
|
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
Jing Li
|
Northern Valley HS Independent JL
|
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
James Song
|
Northern Valley HS Independent JS
|
|
|
Northwood HS Independent
|
CA/US
|
Nihar Abhyankar
|
Northwood HS Independent NA
|
|
|
Orange Lutheran
|
CA/US
|
Aaron Zhang
|
Orange Lutheran AZ
|
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Viren Mehta
|
Oxford VM
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Astrid Villarroel
|
Pembroke Pines Charter AV
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Jayvyn Dacas
|
Pembroke Pines Charter JD
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Christopher Chiu
|
Peninsula CC
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Henry Chung
|
Peninsula HC
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jacob Namgung
|
Peninsula JN
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Rhys Moon
|
Peninsula RM
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Saul Munn
|
Peninsula SM
|
|
|
Plano Independent
|
TX/US
|
Nathan Gong
|
Plano Independent NG
|
|
|
Portola Bulldogs
|
CA/US
|
Amitoj Singh
|
Portola Bulldogs AS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Harshini Manian
|
Presentation HM
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Isha Chadalavada
|
Presentation IC
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Monica Schneck
|
Presentation MS
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Niha Bozza
|
Presentation NB
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikita Raman
|
Presentation NR
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Reva Dalmia
|
Presentation RD
|
|
|
Princeton Speech and Debate (Independent)
|
ME/US
|
Daniel Rohacs
|
Princeton Speech and Debate (Independent) DR
|
|
|
Princeton Speech and Debate (Independent)
|
ME/US
|
Junkai Gong
|
Princeton Speech and Debate (Independent) JG
|
|
|
Princeton Speech and Debate (Independent)
|
ME/US
|
Nivan Dhamija
|
Princeton Speech and Debate (Independent) ND
|
|
|
Princeton Speech and Debate (Independent)
|
ME/US
|
Rohit Lakshman
|
Princeton Speech and Debate (Independent) RL
|
|
|
Princeton Speech and Debate (Independent)
|
ME/US
|
Tanish Kothari
|
Princeton Speech and Debate (Independent) TK
|
|
|
Proof Independent
|
CA/US
|
Dhruv Raghavan
|
Proof Independent DR
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Meera Sehgal
|
Quarry Lane MS
|
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Jonathan Jeong
|
Rancho Bernardo JJ
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Riley Rees
|
Riley Rees
|
|
|
Sage Independent
|
CA/US
|
Ali Ansari
|
Sage Independent AA
|
|
|
Sage
|
CA/US
|
Max Perin
|
Sage MP
|
|
|
San Marino
|
CA
|
Mark MacDermott
|
San Marino MM
|
|
|
San Mateo Independent
|
CA/US
|
Yesh Rao
|
San Mateo Independent YR
|
|
|
Saratoga Independent
|
CA/US
|
Arnav Garg
|
Saratoga Independent AG
|
|
|
Sequoia
|
CA/US
|
Alyssa Sawyer
|
Sequoia AS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley Independent
|
CA/US
|
Shreyas Kaps
|
Shreyas Kaps
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Cobin Szymanski
|
St Michael Albertville CS
|
|
|
Stanford Online
|
CA/US
|
Mahir Bansal
|
Stanford Online MB
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Diego Arcos
|
Strake Jesuit DA
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
Strake Jesuit DH
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
Strake Jesuit DL
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
JD Kollar
|
Strake Jesuit JK
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jesuit JX
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Jesuit KS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vratin Mankidy
|
Strake Jesuit VM
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
|
Thomas Horace Rogers Independent
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Thomas Horace Rogers Independent JW
|
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Jungwoo Seo
|
Torrey Pines JS
|
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Devin Jiang
|
Unionville DJ
|
|
|
Walker Haber
|
SD/US
|
Catherine Liu
|
Walker Haber CL
|
|
|
Walker Haber
|
SD/US
|
Walker Haber
|
Walker Haber WH
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Alyssa Ashmore
|
West Des Moines Valley AA
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Michael Meng
|
West Des Moines Valley MM
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Ria Tomar
|
West Des Moines Valley RT
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Shreya Joshi
|
West Des Moines Valley SJ
|
|
|
Woodlands Independent
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
Woodlands Independent NW
|
|
|
Young Genius, Bay Area
|
CA/US
|
Drishti Sethia
|
Young Genius, Bay Area DS
|
|
|