Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Bellerina Hu
|
Acton-Boxborough BH
|
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Sophie Pearo
|
Acton-Boxborough SP
|
|
|
Advanced Technologies
|
NV/US
|
Devaansh Singh
|
Advanced Technologies DS
|
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Nadaroopa Saraswathi-Mohan
|
American Heritage Boca/Delray NS
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Emilin Mathew
|
American Heritage Plantation EM
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Jordan Antevy
|
American Heritage Plantation JA
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Mary Abi-Karam
|
American Heritage Plantation MA
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Mason Cheng
|
American Heritage Plantation MC
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Nicholas Randazzo
|
American Heritage Plantation NR
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Prateek Gupta
|
American Heritage Plantation PG
|
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Spencer Swickle
|
American Heritage Plantation SS
|
|
|
American
|
CA/US
|
Kavin Goyal
|
American KG
|
|
|
Apopka
|
FL/US
|
Braden Turner
|
Apopka BT
|
|
|
Apopka
|
FL/US
|
Skyla Abramson
|
Apopka SA
|
|
|
Appleton North
|
WI/US
|
Mihir Uberoi
|
Appleton North MU
|
|
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Gabriel Schuhl
|
Ardrey Kell GS
|
|
|
Ardrey Kell
|
NC/US
|
Sanjana Raj
|
Ardrey Kell SR
|
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Isabella Jenkins
|
Bentonville IJ
|
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Andrew Kim
|
Bergen County Academies AK
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Alex Dumas
|
Cardinal Gibbons AD
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Roberto Sosa
|
Cardinal Gibbons RS
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Zach Dumas
|
Cardinal Gibbons ZD
|
|
|
Carmel Valley
|
CA/US
|
Max Norman
|
Carmel Valley MN
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Siddhartha Rana
|
Carnegie Vanguard SR
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Tanish Madan
|
Carnegie Vanguard TM
|
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Casey Powell
|
Cary Acad CP
|
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Natasha Sachar
|
Cary Acad NS
|
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Sarah Picciola
|
Charlotte Latin SP
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Alan Munschy
|
Christopher Columbus AM
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Lucas Hurley
|
Christopher Columbus LH
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Nicholas Gonzalez
|
Christopher Columbus NG
|
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Phillip Castro
|
Christopher Columbus PC
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Gordon Krauss
|
Claremont GK
|
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Nathan Reed
|
Cooper City NR
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Eduardo Viera
|
Cypress Bay EV
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Grace Baek
|
Cypress Bay GB
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Mohamad Zalikha
|
Cypress Bay MZ
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Pranav Sattaraju
|
Cypress Bay PS
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Aadesh Anchailya
|
Durham AA
|
|
|
Durham
|
NC/US
|
Omar Pasha
|
Durham OP
|
|
|
Dutchtown
|
LA/US
|
Harun Vemulapalli
|
Dutchtown HV
|
|
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Avik Garg
|
Eden Prairie AG
|
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Elaine Liu
|
Elaine Liu
|
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Ayush Manoj
|
Elkins AM
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Gabe Karsh
|
Evanston Twp GK
|
|
|
Everglades
|
FL/US
|
Lee Marshall
|
Everglades LM
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Thomas Vandenburg
|
Flintridge Prep TV
|
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Fabrice Etienne
|
Ft Lauderdale FE
|
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Hollyn Will
|
Gulf Breeze Dolphin HW
|
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Keilani Flores
|
Gulf Breeze Dolphin KF
|
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Wyatt Lewis
|
Gulf Breeze Dolphin WL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Annmaria Antony
|
Harker AA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ansh Sheth
|
Harker AS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deven Shah
|
Harker DS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deeya Viradia
|
Harker DV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Panav Gogte
|
Harker PG
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ali Ahmad
|
Harrison AA
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Rebecca Anderson
|
Harrison RA
|
|
|
Hillsborough
|
FL/US
|
Aahan Dwivedi
|
Hillsborough AD
|
|
|
Holy Trinity Episcopal
|
FL/US
|
Braxton LaNois
|
Holy Trinity Episcopal BL
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Alexandria Porter
|
Homewood-Flossmoor AP
|
|
|
Independence
|
TX/US
|
Ayan Khan
|
Independence AK
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Aviva Fraer
|
Iowa City West AF
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Heidi Du
|
Iowa City West HD
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Jayden Shin
|
Iowa City West JS
|
|
|
Sequoyah
|
GA/US
|
Joshua StPeter
|
Joshua StPeter
|
|
|
King
|
FL/US
|
Aarush Tripathi
|
King AT
|
|
|
King
|
FL/US
|
Balaji Iyer
|
King BI
|
|
|
King
|
FL/US
|
Chan Park
|
King CP
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Krithik Seela
|
Lake Highland Prep KS
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Mayah Singh
|
Lake Highland Prep MS
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Prateek Seela
|
Lake Highland Prep PSe
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Yash Agrawal
|
Lake Highland Prep YA
|
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Aribah Hussain
|
Lake Travis AH
|
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Saher Raza
|
Lake Travis SR
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Archit Kumar
|
Lexington AK
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Austin Li
|
Lexington AL
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Brett Fortier
|
Lexington BF
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Filip Vrancic
|
Lexington FV
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Vikrant Maan
|
Lexington VM
|
|
|
Lincoln Park
|
FL/US
|
Aaron Address
|
Lincoln Park AA
|
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Phoenix Pittman
|
Lindale PP
|
|
|
Mount Vernon
|
WA/US
|
Ausha Curry
|
Mount Vernon AC
|
|
|
Niceville
|
FL/US
|
Andrew Christy
|
Niceville AC
|
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Nikita Tanguturi
|
Nikita Tanguturi
|
|
|
Northeast
|
FL/US
|
Shamaria Lewis
|
Northeast SLe
|
|
|
Northview
|
GA/US
|
Sreyaash Das
|
Northview SD
|
|
|
NSU
|
FL/US
|
Sebastian Frazier
|
NSU SF
|
|
|
Olympia
|
FL/US
|
Omar Elsakhawy
|
Olympia OE
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Astrid Villarroel
|
Pembroke Pines Charter AV
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Brady Garrison
|
Pembroke Pines Charter BG
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Jayvyn Dacas
|
Pembroke Pines Charter JDa
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Rian Freeman
|
Pembroke Pines Charter RF
|
|
|
Pingry
|
NJ/US
|
Julia Fu
|
Pingry JF
|
|
|
Roeper
|
MI/US
|
Rosalyn Li
|
Roeper RL
|
|
|
Sage
|
CA/US
|
Max Perin
|
Sage MP
|
|
|
San Mateo
|
CA/US
|
Yesh Rao
|
San Mateo YR
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Bryan Shi
|
Scarsdale BS
|
|
|
Sequoyah
|
GA/US
|
Chansey Agler
|
Sequoyah CA
|
|
|
Shady Side
|
PA/US
|
Nichole Poltinnikov
|
Shady Side NP
|
|
|
South Plantation
|
FL/US
|
Noshin Khan
|
South Plantation NK
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Cristina Capriglione
|
Southlake Carroll CC
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Enya Pinjani
|
Southlake Carroll EP
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samhith Dharani
|
Southlake Carroll SD
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Cobin Szymanski
|
St Michael Albertville CS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Diego Arcos
|
Strake Jesuit DA
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jesuit JX
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vratin Mankidy
|
Strake Jesuit VM
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Ava Manaker
|
Strath Haven AM
|
|
|
Suncoast Comm
|
FL/US
|
Jerry Bard
|
Suncoast Comm JB
|
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Medha Patel
|
Unionville MP
|
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Phillis Wan
|
Unionville PW
|
|
|
University
|
OH/US
|
Aetan Parmar
|
University AP
|
|
|
University
|
OH/US
|
Michael Faeges
|
University MF
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Michael Meng
|
West Des Moines Valley MM
|
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Allison Aldridge
|
Woodlands AA
|
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Lulu Whitson
|
Woodlands LW
|
|
|