Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Soham Gandhi
|
AK 1001
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Jacob Bowen-Glazeroff
|
AK 1002
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Liam Reaser
|
AK 1003
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Samanvitha Dammalapati
|
AK 1004
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Aarya Kumar
|
AK 1005
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Patrick Bai
|
AK 1007
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Isha Satapathy
|
AK 1008
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Umar Hussain
|
AN 1000
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Christian Rodriguez
|
AN 1001
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Michelle Kugel
|
AN 1002
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Rosa Wu
|
AN 1004
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Mudit Marwaha
|
AN 1005
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Angelina Wu
|
AN 1006
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Jack Gonzalez
|
AN 1007
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Brice Witt
|
AW 1000
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Vaisakh Karuvath
|
AW 1001
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Katy Lin
|
BG 1000
|
|
Durham
|
NC/US
|
Izzi Gershon
|
BH 1000
|
|
Durham
|
NC/US
|
Asia Crowley
|
BH 1001
|
|
Durham
|
NC/US
|
Mayah Ding
|
BH 1002
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Joey Huang
|
BL 1000
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Shree Manivel
|
BL 1001
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Michael Moschello
|
BL 1002
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Bharat Sanka
|
BL 1003
|
|
Asheville
|
NC/US
|
Harini Kumar
|
BP 1000
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Noah Sastoque
|
BT 1000
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Justin Marimon
|
BT 1001
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Rhea Maniar
|
BW 1002
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Justin Kim
|
BW 1003
|
|
Western
|
FL/US
|
Alexis Lass
|
BX 1000
|
|
Western
|
FL/US
|
Perry Gilberd
|
BX 1001
|
|
Western
|
FL/US
|
Bruno Parra
|
BX 1002
|
|
Western
|
FL/US
|
Jordan Applebaum
|
BX 1003
|
|
Western
|
FL/US
|
Max Leach
|
BX 1004
|
|
Western
|
FL/US
|
Gianna Colby
|
BX 1005
|
|
Western
|
FL/US
|
Esha Jain
|
BX 1006
|
|
Western
|
FL/US
|
Reece Chibnick
|
BX 1007
|
|
Western
|
FL/US
|
Cristian Carillo
|
BX 1008
|
|
Western
|
FL/US
|
Moosa Naeem
|
BX 1009
|
|
Western
|
FL/US
|
Anas Jaber
|
BX 1010
|
|
Stoneman Douglas
|
FL/US
|
Jada Lemy
|
CA 1000
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Ryan Hauwiller
|
CC 1001
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Devin Scholl
|
CC 1002
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Grayson Hayek
|
CC 1003
|
|
Gulf Breeze Dolphin
|
FL/US
|
Ben Olson
|
CC 1004
|
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Steven Dimitrakakis
|
CD 1000
|
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Rhea Thakkar
|
CD 1001
|
|
Pine View
|
FL/US
|
Ray Min
|
CG 1000
|
|
Pine View
|
FL/US
|
Krystal Tran
|
CG 1001
|
|
Nova
|
FL/US
|
Susan Rossano
|
CN 1000
|
|
Nova
|
FL/US
|
Sarah Sattar
|
CN 1001
|
|
Nova
|
FL/US
|
Makai Henry
|
CN 1002
|
|
Belen Jesuit Prep
|
FL/US
|
Nicolas Abreu
|
CP 1000
|
|
Belen Jesuit Prep
|
FL/US
|
Maxton Torres
|
CP 1001
|
|
Belen Jesuit Prep
|
FL/US
|
Carlos Perez
|
CP 1002
|
|
Belen Jesuit Prep
|
FL/US
|
Jacob Caudle
|
CP 1003
|
|
Munster
|
IN
|
Cynthia Chockalingam
|
CS 1000
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Monaghan
|
DE 1000
|
|
Harker
|
CA/US
|
April Sun
|
DE 1001
|
|
H D Jacobs
|
IL/US
|
Katie McAuliffe
|
DG 1001
|
|
H D Jacobs
|
IL/US
|
Melanie Soheil
|
DG 1002
|
|
H D Jacobs
|
IL/US
|
Bobby Puente
|
DG 1003
|
|
H D Jacobs
|
IL/US
|
Logan Ivey
|
DG 1004
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Adith Gangalakunta
|
EB 1002
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Akaash Babu
|
EC 1000
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Jasmine Morales
|
EG 1000
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Reva Adi
|
EG 1001
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Rasika Sriram
|
EG 1002
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Rebecca Gomez
|
EG 1003
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Vrinda Gupta
|
EG 1004
|
|
Jupiter
|
FL/US
|
Patrick Conrad
|
EJ 1001
|
|
Jupiter
|
FL/US
|
Reese Barrett
|
EJ 1002
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Sahil Khan
|
EM 1000
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Isaac Kan
|
EM 1002
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Matthew Fleischer
|
ER 1000
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Alex Wernick
|
ER 1001
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Laurali Firestone
|
ER 1003
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Alexandra Dill
|
ER 1004
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Charles Barrowclough
|
ER 1005
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Shane Berhoff
|
ER 1006
|
|
Martin County
|
FL/US
|
Samuel Ward
|
ER 1007
|
|
Olathe Northwest
|
KS/US
|
Eleanor Willson
|
ES 1000
|
|
Olathe Northwest
|
KS/US
|
Savannah Legler
|
ES 1001
|
|
Olathe Northwest
|
KS/US
|
Aashna Jaiswal
|
ES 1002
|
|
Olathe Northwest
|
KS/US
|
Daniel McCubbins
|
ES 1003
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Veer Juneja
|
EW 1000
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Jason Cappelloni
|
EW 1001
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Jihoon Jimmy Baek
|
EX 1000
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Jacob Cao
|
EX 1001
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Zachary Wu
|
EX 1002
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Gloria Baek
|
EX 1003
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Mustafa Siddique
|
EX 1004
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Yaxuan Li
|
EX 1006
|
|
Naperville North
|
IL/US
|
Karen Ann Subin
|
EX 1007
|
|
Advanced Technologies
|
NV/US
|
Yee Tay
|
FD 1001
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Zan Hager
|
FJ 1000
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Jay Sagrolikar
|
FJ 1002
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Angelika Wang
|
FJ 1003
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Owen Taffar
|
FJ 1004
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Benjamin Coley
|
FJ 1005
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Salim Alvi
|
FJ 1006
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Alexander Moore
|
FJ 1007
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Justin Gonzalez
|
GB 1000
|
|
Northeast
|
FL/US
|
Kylie Grimm
|
GF 1000
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Brennen Beck
|
GJ 1000
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Ruth Walters
|
GJ 1001
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Jamil Jackson
|
GJ 1002
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Jonathan Bogen
|
GK 1000
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Elena Martinez
|
GK 1001
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Cyrus Khorassani
|
GK 1002
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Sasha DiMare
|
GK 1003
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Madison Resnick
|
GK 1004
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Michel Kaiser
|
GK 1005
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Carina Wang
|
GK 1006
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Sean O'Leary
|
GK 1007
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Kiran Spencer
|
GK 1008
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Maya Mohanty
|
GK 1009
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Sarah Brophy
|
GY 1000
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Siddarth Rama
|
GY 1001
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jorge Altuna
|
GY 1002
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Nicholas Cardenas
|
GY 1004
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ryan Cameron
|
GY 1006
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Olivia Eads
|
HA 1001
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Sophie Brown
|
HC 1000
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Harrison Horrell
|
HC 1001
|
|
University HS, Irvine
|
CA/US
|
Ruijia Wang
|
HH 1000
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Melodie Barrau
|
HY 1000
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Christian Chantayan
|
HY 1001
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Sheevam Patel
|
HY 1002
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Jayantha Kantamneni
|
HY 1003
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Charlie Blackwell
|
HY 1004
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Vansh Gogoi
|
HZ 1000
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Nandini Kanthi
|
HZ 1001
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Ellen Zeng
|
HZ 1002
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Miya Okuda
|
IA 1000
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Daniel Liu
|
IA 1003
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Gabriella Crupi
|
IA 1004
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Faiz Siddiqi
|
IC 1000
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mridul Prasad
|
IC 1002
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sahana Vivek
|
IC 1003
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anya Ayyappan
|
IC 1004
|
|
Hillsborough
|
FL/US
|
Eric Xie
|
IE 1000
|
|
Hillsborough
|
FL/US
|
Sanjan Gadde
|
IE 1001
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Camille Trawick
|
IH 1001
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Sarah Weiss
|
IH 1002
|
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Danial Syed
|
IL 1000
|
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Ajibula Yerokun
|
IL 1002
|
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Joshua Romero
|
IL 1003
|
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Sheila Nguyen
|
IL 1004
|
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Al Nahlyan
|
IL 1005
|
|
FAU
|
FL/US
|
Michael Evrard-Vescio
|
JC 1000
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Camila Alatorre
|
JN 1000
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Corina Aniceto
|
JN 1001
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Daniel Gardiner
|
KW 1001
|
|
Cardinal Newman
|
FL
|
Bridget O'Neill
|
LH 1001
|
|
Apopka
|
FL/US
|
Lindsey Grover
|
Lindsey Grover
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Elijah Kleinman
|
MK 1000
|
|
Bolles
|
FL/US
|
Tyler Schimpff
|
ML 1000
|
|
Bolles
|
FL/US
|
Nilesh Patel
|
ML 1001
|
|
Bolles
|
FL/US
|
Caylee Padgett
|
ML 1002
|
|
Bolles
|
FL/US
|
Cameron Gratz
|
ML 1003
|
|
Bolles
|
FL/US
|
SU ERTEKIN- TANER
|
ML 1004
|
|
Timpanogos
|
UT/US
|
Isaac Nuttall
|
MX 1000
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Kaushal Ramalingam
|
NA 1000
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Prapthi Sirrkay
|
NR 1000
|
|
Eagan
|
MN/US
|
John Novack
|
NR 1001
|
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Ethan Wilkes
|
NY 1000
|
|
Bishop Moore Catholic
|
FL/US
|
Griffin Moricle
|
OB 1000
|
|
South Plantation
|
FL/US
|
Nadia Parsotan
|
OZ 1000
|
|
South Plantation
|
FL/US
|
Joshua Knight
|
OZ 1001
|
|
South Plantation
|
FL/US
|
Elliott Wilcox
|
OZ 1002
|
|
South Plantation
|
FL/US
|
Ian Alejandro
|
OZ 1003
|
|
Boca Raton
|
FL/US
|
Audrey Heckerthorne
|
PA 1000
|
|
Boca Raton
|
FL/US
|
Ben Gruen
|
PA 1001
|
|
Boca Raton
|
FL/US
|
Sam Baugh
|
PA 1002
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Gianluca Medigovic
|
PE 1000
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Ian Parry
|
PE 1001
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Zack Zimmerman
|
PE 1002
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saanika Gupta
|
Saanika Gupta
|
|