Battle Ground
|
TN/US
|
Ben Boger
|
AF Ben Boger
|
|
Battle Ground
|
TN/US
|
Sydney Carroll
|
AF Sydney Carroll
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Andrew DiStefano
|
AN Andrew DiStefano
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Wenshi Chen
|
AN Wenshi Chen
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Stormie King
|
AW Stormie King
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Surina Kishinchandani
|
BG Surina Kishinchandani
|
|
Durham
|
NC/US
|
Aamer Husain
|
BH Aamer Husain
|
|
Durham
|
NC/US
|
Mukta Dharmapurikar
|
BH Mukta Dharmapurikar
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Humphrey Chen
|
BL Humphrey Chen
|
|
Asheville
|
NC/US
|
Fiona Austin
|
BP Fiona Austin
|
|
Asheville
|
NC/US
|
Victoria Greever
|
BP Victoria Greever
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Gabriel Steinberg
|
BW Gabriel Steinberg
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Heather Branaman
|
BW Heather Branaman
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Isha Shukla
|
BW Isha Shukla
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Lillian Nguyen
|
BW Lillian Nguyen
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Reese Taylor
|
BW Reese Taylor
|
|
Western
|
FL/US
|
Ella Glassman
|
BX Ella Glassman
|
|
Western
|
FL/US
|
Rebecca Harkins
|
BX Rebecca Harkins
|
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Andrew Dimitrakakis
|
CD Andrew Dimitrakakis
|
|
Nova
|
FL/US
|
Dylan Vidal
|
CN Dylan Vidal
|
|
Nova
|
FL/US
|
Emma Relyea
|
CN Emma Relyea
|
|
Nova
|
FL/US
|
Katrina Oro
|
CN Katrina Oro
|
|
Nova
|
FL/US
|
Nicholas Blauz
|
CN Nicholas Blauz
|
|
Harker
|
CA/US
|
Om Tandon
|
DE Om Tandon
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sara Bhowmick
|
DE Sara Bhowmick
|
|
NSU
|
FL/US
|
Alex Silver
|
DN Alex Silver
|
|
NSU
|
FL/US
|
Alexis Ellman
|
DN Alexis Ellman
|
|
NSU
|
FL/US
|
Ella Marshall
|
DN Ella Marshall
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Ariella Golden
|
EM Ariella Golden
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Miranda Daye
|
EM Miranda Daye
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Owen Botkin
|
EW Owen Botkin
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Sahil Saoji
|
EW Sahil Saoji
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Shubh Gupta
|
FB Shubh Gupta
|
|
Advanced Technologies
|
NV/US
|
Kristal Walker
|
FD Kristal Walker
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Bayla Sheshadri
|
FJ Bayla Sheshadri
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Katherine He
|
FJ Katherine He
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Sophia Liu
|
FJ Sophia Liu
|
|
Northeast
|
FL/US
|
Gabby Laperna
|
GF Gabby Laperna
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Rebeca Lopez-Anzures
|
GK Rebeca Lopez-Anzures
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Adam Stone
|
GR Adam Stone
|
|
Brentwood
|
TN
|
Jackson Hoppe
|
GT Jackson Hoppe
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Ben Stone
|
GY Ben Stone
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Camille Esin
|
GY Camille Esin
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gauri Manjunath
|
GY Gauri Manjunath
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jenesis Williams
|
GY Jenesis Williams
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kai Amarante
|
GY Kai Amarante
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Natalie Roots-Nowakowski
|
HA Natalie Roots-Nowakowski
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Patrick Hullman
|
HA Patrick Hullman
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Finn Hilty
|
HB Finn Hilty
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Kailey Sieja
|
HB Kailey Sieja
|
|
George Washington
|
CO/US
|
Sophia Azam
|
HB Sophia Azam
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Michael Burrell
|
HC Michael Burrell
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Andrea Gonzalez
|
HS Andrea Gonzalez
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Deja Thomas
|
HS Deja Thomas
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Maryam Badr
|
HS Maryam Badr
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Katerina Ortega
|
HX Katerina Ortega
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Mason Signorello
|
HX Mason Signorello
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Mather Davidson
|
HX Mather Davidson
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Faith Parkinson
|
HY Faith Parkinson
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Kate Wagner
|
HY Kate Wagner
|
|
Dreyfoos Arts
|
FL
|
Katherine Oung
|
HY Katherine Oung
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Aniket Naravane
|
IH Aniket Naravane
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Cameron Chassen
|
IM Cameron Chassen
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Daniella Magbanua
|
IM Daniella Magbanua
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Ella Tillinghast
|
IM Ella Tillinghast
|
|
Sequoyah
|
GA/US
|
Logan Soos
|
IP Logan Soos
|
|
Harker
|
CA/US
|
Iris Fu
|
Iris Fu
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
J.R. Cobb
|
J.R. Cobb
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Tanmya Tripathi
|
KA Tanmya Tripathi
|
|
Providence
|
NC/US
|
Sydney Zolotorofe
|
KC Sydney Zolotorofe
|
|
Leland
|
CA/US
|
Noora Soroushnejad
|
KH Noora Soroushnejad
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Evan Hsiang
|
KW Evan Hsiang
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Windsor Bissell
|
KW Windsor Bissell
|
|
West Springfield
|
VA/US
|
Samantha Korff
|
MA Samantha Korff
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Alanna Howlett
|
MK Alanna Howlett
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Carter Hull
|
MK Carter Hull
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Lara Borges
|
MK Lara Borges
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Zoe Vardys
|
MK Zoe Vardys
|
|
Thomas Edison EnergySmart Charter
|
NJ/US
|
Anika Parthiban
|
MY Anika Parthiban
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Audrey Fisher
|
NW Audrey Fisher
|
|
Bardstown
|
KY/US
|
Ying Lin
|
OM Ying Lin
|
|
Collierville
|
TN
|
Hannah Summerville
|
PP Hannah Summerville
|
|
Collierville
|
TN
|
Tyler Fowler
|
PP Tyler Fowler
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Abby Bunch
|
QE Abby Bunch
|
|