Apple Valley
|
MN/US
|
Dawit Gebremaryam
|
Apple Valley DG
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
John Schwartz
|
Apple Valley JS
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Morgen Allen
|
Apple Valley MA
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Nora Bolsoni
|
Apple Valley NB
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Rogelio Lopez
|
Apple Valley RL
|
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Sophia Mast
|
Appleton East SM
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Isabella Mason
|
Cypress Bay IM
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ashley Chen
|
Eagan AC
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Arush Iyer
|
Eagan AI
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ankitha Kumar
|
Eagan AK
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Julia Schowalter
|
Eagan JS
|
|
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Akshitha Ginuga
|
Eden Prairie AG
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Jade Jang
|
Edgemont JJ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ananth Veluvali
|
Edina AV
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Leo Hickey
|
Edina LH
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Anna Lou Marty
|
Evanston Twp AM
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Callie Stolar
|
Evanston Twp CS
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Gabe Karsh
|
Evanston Twp GK
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Henry Eberhart
|
Evanston Twp HE
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Quinn Hughes
|
Evanston Twp QH
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Sabrina Barnes
|
Evanston Twp SB
|
|
|
Fargo Shanley
|
ND/US
|
Jacob Dosch
|
Fargo Shanley JD
|
|
|
Gayle
|
VA/US
|
Sebastian Rao
|
Gayle SR
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Arush Adabala
|
Greenhill AA
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anais Zhang
|
Greenhill AZ
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenhill KD
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Alexandria Porter
|
Homewood-Flossmoor AP
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Evelyn Middleton
|
Homewood-Flossmoor EM
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Hailey Lunceford
|
Homewood-Flossmoor HL
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Justen Pippens
|
Homewood-Flossmoor JP
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Andrew Shaw
|
Interlake AS
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
M.C. (Mengcheng) Guo
|
Iowa City West MG
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Kacee Wells
|
Kacee Wells
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Krithik Seela
|
Lake Highland Prep KS
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Meghana Srinivasa
|
Lake Highland Prep MS
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Josiah Thompson
|
Lakeville JT
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Kristin Neary
|
Lakeville KN
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Logan Stenzel
|
Lakeville LS
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Archit Kumar
|
Lexington AK
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Ava Kam
|
Lexington AKa
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Christian Han
|
Lexington CH
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Christina Li
|
Lexington CL
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jeong-Wan Choi
|
Lexington JC
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Robin Pan
|
Lexington RP
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Elena Belashchenko
|
Lincoln East EB
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Lily Zeleny
|
Lincoln East LZ
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Pratham Soni
|
Lincoln East PS
|
|
|
Lincoln
|
NE/US
|
Isza Strong
|
Lincoln IS
|
|
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Azza Elhaj
|
Lincoln North Star AE
|
|
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Mary Kate Boyle
|
Lincoln North Star MB
|
|
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Amber Tannehill
|
Lincoln Southeast AT
|
|
|
Live Oak
|
CA/US
|
Ritvik Sriram
|
Live Oak RS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Matthew Kumar-Montei
|
Matthew Kumar-Montei
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Abdulkhani Abdi
|
Minnetonka AA
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Ahlaam Abdulwali
|
Minnetonka AAb
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Aleen Jude
|
Minnetonka AJ
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Chaehyun Lee
|
Minnetonka CL
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Molly Welch
|
Minnetonka MW
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Nolan Trinh
|
Minnetonka NT
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Priscilla Bunday
|
Minnetonka PB
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Saloni Somia
|
Minnetonka SS
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Steven Wang
|
Minnetonka SW
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Peter Zhang
|
Montgomery Blair PZ
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Caroline Siebert
|
New Trier CS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Izaak Van Til
|
New Trier IV
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Thomas Serrino
|
New Trier TS
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Simone Braithwaite
|
Newark Science SB
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Temitope Ogundare
|
Newark Science TO
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Victoria Ajayi
|
Newark Science VA
|
|
|
Okoboji
|
IA/US
|
TJ Ascherl
|
Okoboji TA
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Henry Chung
|
Peninsula HC
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jacob Namgung
|
Peninsula JN
|
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Gabrielle Perry
|
Poly Prep Country Day GP
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Alexander Owens
|
Rosemount AO
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Cierra Phillips
|
Rosemount CP
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Laila Campeau
|
Rosemount LC
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Bohan Ma
|
Scarsdale BM
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Curtis Chang
|
Scarsdale CC
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Caroline Shi
|
Scarsdale CS
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Daniel Zhang
|
Scarsdale DZ
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Karen Lee
|
Scarsdale KL
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Vivian Guo
|
Scarsdale VG
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Wolf Cukier
|
Scarsdale WC
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zachary Siegel
|
Scarsdale ZS
|
|
|
Seriös
|
WA/US
|
Alexander Batt
|
Seriös AB
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Areej Nazir
|
Sioux Falls Lincoln AN
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Rachel Overstreet
|
Sioux Falls Lincoln RO
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Ryan Davis
|
St Michael Albertville RD
|
|
|
St Louis Park
|
MN/US
|
Julian Rohweder
|
St. Louis Park JR
|
|
|
St.Petersburg
|
FL/US
|
Jack McKyton
|
St.Petersburg JM
|
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
William Lee
|
Strath Haven WL
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Gallo Patel
|
Stuyvesant GP
|
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Taj Louree Robinson
|
Taj Louree Robinson
|
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Jason Han
|
Vestavia Hills JH
|
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Ryan Conn
|
Vestavia Hills RC
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Benjamin Waldman
|
Walt Whitman BW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Alyssa Ashmore
|
West Des Moines Valley AA
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Animesh Joshi
|
West Des Moines Valley AJ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Claire Gilbert
|
West Des Moines Valley CG
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Isabella Nadel
|
West Des Moines Valley IN
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jalyn Wu
|
West Des Moines Valley JW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kauai Cua
|
West Des Moines Valley KC
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lauren Gilbert
|
West Des Moines Valley LG
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Mia Dukle
|
West Des Moines Valley MD
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Risha Shetye
|
West Des Moines Valley RS
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Samuel Gibson
|
West Des Moines Valley SG
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Thomas Knudsen
|
West Des Moines Valley TK
|
|
|