Albuquerque
|
NM/US
|
Naima Pyarali
|
Albuquerque NP
|
|
|
Alief Taylor
|
TX
|
Sefiat Ologundudu
|
Alief Taylor SO
|
|
|
American
|
CA/US
|
Arnav Gaddam
|
American AG
|
|
|
American
|
CA/US
|
Krish Parikh
|
American KP
|
|
|
American
|
CA/US
|
Meryl Mathew
|
American MM
|
|
|
American
|
CA/US
|
Pranav Putta
|
American PP
|
|
|
American
|
CA/US
|
Shreeya Garg
|
American SG
|
|
|
American
|
CA/US
|
Sanat Samal
|
American SS
|
|
|
American
|
CA/US
|
Trisha Konkimalla
|
American TK
|
|
|
American
|
CA/US
|
Urvi Bhuwania
|
American UB
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Arin Magesh
|
Athens AM
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Ben Freda-Eskenazi
|
Athens BF
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Dhruv Raghavan
|
Athens DR
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Gordy Sun
|
Athens GS
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Noab Babel
|
Athens NB
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Rohit Dayanand
|
Athens RD
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Victoria Adint
|
Athens VA
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Veda Yama
|
Athens VY
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Yesh Rao
|
Athens YR
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Zayne Abraham
|
Athens ZA
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Zaee Shah
|
Athens ZS
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Anish Awasthi
|
BASIS Independent Silicon Valley AA
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Aashvi Jain
|
BASIS Independent Silicon Valley AJ
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Kedaar Rentachintala
|
BASIS Independent Silicon Valley KR
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Kousthubh Veturi
|
BASIS Independent Silicon Valley KV
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Shyla Awasthi
|
BASIS Independent Silicon Valley SA
|
|
|
Beaver
|
UT/US
|
Joshua Christiansen
|
Beaver JC
|
|
|
Chaparral
|
AZ/US
|
Abhishek Jaiswal
|
Chaparral AJ
|
|
|
Chaparral
|
AZ/US
|
Nate Leahy
|
Chaparral NL
|
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Yvonne Cheng
|
Cherry Creek YC
|
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Farzaan Sipra
|
Clovis North FS
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Eduardo Viera
|
Cypress Bay EV
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Mohamad Zalikha
|
Cypress Bay MZ
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Nour Sebaei
|
Cypress Bay NS
|
|
|
Davis Senior
|
CA/US
|
Andrew Xu
|
Davis Senior AX
|
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Aubrey Amon
|
East Mountain AA
|
|
|
Ferris
|
WA/US
|
Anna Armstrong
|
Ferris AA
|
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Thomas Vandenburg
|
Flintridge Prep TV
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Advika Arya
|
Golden State AA
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aditya Anand
|
Golden State AAn
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anuj Balakrishnan
|
Golden State AB
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Achyut Badri
|
Golden State ABa
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Anirudh Kannan
|
Golden State AK
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Albert Luo
|
Golden State AL
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Avinash Sri-Kumeran
|
Golden State AS
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Ayati Vyas
|
Golden State AV
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Bharat Sharma
|
Golden State BS
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Divya Ponnuvelu
|
Golden State DP
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Harry Xu
|
Golden State HX
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Jocelyn Tan
|
Golden State JT
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Kriti Gaur
|
Golden State KG
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Michelle Nguyen
|
Golden State MN
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Palash Agrawal
|
Golden State PA
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Prisha Jain
|
Golden State PJ
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Ronith Vinod Chikkaballapur
|
Golden State RC
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rhea Cherukuri
|
Golden State RCh
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rushil Dileep
|
Golden State RD
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rhea Sarkar
|
Golden State RS
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Shree Jay
|
Golden State SJ
|
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sophia Zhang
|
Golden State SZ
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Alan Ortega
|
Greenfield AO
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Alec Pajas
|
Greenfield AP
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Denzel Isidro
|
Greenfield DI
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Daniel Morales
|
Greenfield DM
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Gabriel Cante
|
Greenfield GC
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Jennifer Cenobio
|
Greenfield JC
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Jorge Rojas
|
Greenfield JR
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Maya Avalos
|
Greenfield MA
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Mariana De Jesus
|
Greenfield MD
|
|
|
Greenfield
|
CA/US
|
Roldan Cruz
|
Greenfield RC
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Annmaria Antony
|
Harker AA
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arjun Moogimane
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aarush Vailaya
|
Harker AV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Angelina Yuzifovich
|
Harker AY
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Desiree Luo
|
Harker DL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Stefan Maxim
|
Harker SM
|
|
|
Honor
|
CA/US
|
Daniel Lee
|
Honor DL
|
|
|
Honor
|
CA/US
|
Joseph Kim
|
Honor JK
|
|
|
Honor
|
CA/US
|
Viren Mehta
|
Honor VM
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Anushq Bamorya
|
Interlake AB
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Ellie Liu
|
Interlake EL
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Hayun Bae
|
Interlake HB
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Sarah Desai
|
Interlake SD
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Peyton Johnson
|
Isidore Newman PJ
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Gavin Kesler
|
La Costa Canyon GK
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Isobel Ramos
|
La Costa Canyon IR
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jai Arcot
|
La Costa Canyon JA
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Julia Denton
|
La Costa Canyon JD
|
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jeremy Wilkins
|
La Costa Canyon JW
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aakash Gupta
|
Lynbrook AG
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aaryan Kainth
|
Lynbrook AK
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Mayank Hothur
|
Lynbrook MH
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Venus Dhanda
|
Lynbrook VD
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Diya Jain
|
Magnet DJ
|
|
|
Magnet
|
CA/US
|
Gina Lee
|
Magnet GL
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Natalie Chen
|
Milpitas NC
|
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Tanvi Singh
|
Milpitas TS
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Aayaan Sood
|
Mira Loma AS
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Raghava Kodavatikanti
|
Mira Loma RK
|
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Triny Ravindran
|
Mira Loma TR
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Arushi Agarwal
|
Mission San Jose AA
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Joanne Park
|
Mission San Jose JP
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Trisha Bhima
|
Mission San Jose TB
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Vindhya Shigehalli
|
Mission San Jose VS
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Annabelle Kim
|
ModernBrain AK
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Lilly Stobo
|
ModernBrain LS
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Max Fan
|
ModernBrain MF
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Ryan Aminloo
|
ModernBrain RA
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Sally Cheng
|
ModernBrain SC
|
|
|
ModernBrain
|
CA/US
|
Zhian Xu
|
ModernBrain ZX
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Amran Hudda
|
Monte Vista AH
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Aarnav Verma
|
Monte Vista AV
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Kevin Ouyang
|
Monte Vista KO
|
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Samira Sinha
|
Monte Vista SS
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Amanda Brown
|
Northland Christian AB
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Karen Luo
|
Northwood KL
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Andy Wu
|
Nova 42 AW
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Calyx Prohias
|
Nova 42 CP
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Max Ma
|
Nova 42 MM
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Naree Kim
|
Nova 42 NK
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Paul Kang
|
Nova 42 PK
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Paige Tang
|
Nova 42 PT
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Sanjana Fernando
|
Nova 42 SF
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Sebastian Juarez
|
Nova 42 SJ
|
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Timothy Chong
|
Nova 42 TC
|
|
|
Oak Grove
|
CA/US
|
Angel Armenta
|
Oak Grove AA
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Ali Rastbaf
|
Oakwood AlRa
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Annie Rickard
|
Oakwood AR
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Ellis Richardson
|
Oakwood ER
|
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Tanner Nguyen
|
Oakwood TN
|
|
|
Philharmonic
|
CA/US
|
Jeffrey Liu
|
Philharmonic JL
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Jia Gill
|
Presentation JG
|
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikita Raman
|
Presentation NR
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Timothy Schoonover
|
Quarry Lane TS
|
|
|
Rocky Mountain
|
CO/US
|
Sam Rowden
|
Rocky Mountain SR
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Mark MacDermott
|
San Marino MM
|
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Nathan Leung
|
San Marino NL
|
|
|
Sanger
|
CA/US
|
Alex Perez
|
Sanger AP
|
|
|
Athens
|
CA/US
|
Shreyas Kaps
|
Shreyas Kaps
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Kushal Chatterjee
|
St Francis KC
|
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Ronit Jain
|
St Francis RJ
|
|
|
Torrey Pines
|
CA/US
|
Tina Solki
|
Torrey Pines TS
|
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Gabriella Cantu
|
Winston Churchill GC
|
|
|