American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Abigail Canalejo
|
Abigail Canalejo
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Adam Stone
|
Adam Stone
|
|
LaRue County
|
KY/US
|
Addie Ann Cundiff
|
Addie Ann Cundiff
|
|
Democracy Prep Endurance
|
NY/US
|
Adrian Tejada
|
Adrian Tejada
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Alexis Delgado Padilla
|
Alexis Delgado Padilla
|
|
Miramar
|
FL/US
|
Alyssa Grant
|
Alyssa Grant
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Amelie Heying
|
Amelie Heying
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Andrea Gonzalez
|
Andrea Gonzalez
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Anouk Yeh
|
Anouk Yeh
|
|
Rowan County
|
KY/US
|
Ansley Perryman
|
Ansley Perryman
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Beatriz Amorim
|
Beatriz Amorim
|
|
Brentwood
|
MO/US
|
Benjamin Haug
|
Benjamin Haug
|
|
Bardstown
|
KY/US
|
Carlisle Hall
|
Carlisle Hall
|
|
Bowling Green
|
KY/US
|
Cassidy Pfefferkorn
|
Cassidy Pfefferkorn
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Ceceilia Voss
|
Ceceilia Voss
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Chloe Wayne
|
Chloe Wayne
|
|
Bowling Green
|
KY/US
|
Christian Butterfield
|
Christian Butterfield
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Deja Thomas
|
Deja Thomas
|
|
Chesterton
|
IN/US
|
Dylan Leavitt
|
Dylan Leavitt
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Eliza Gunter
|
Eliza Gunter
|
|
Alief Early
|
TX/US
|
Elizabeth Lopez-Aguilar
|
Elizabeth Lopez-Aguilar
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Elizabeth Zeng
|
Elizabeth Zeng
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Gabrielle Platon
|
Gabrielle Platon
|
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Gillian Marren
|
Gillian Marren
|
|
Rowan County
|
KY/US
|
Grace Welte
|
Grace Welte
|
|
Fullerton Union
|
CA/US
|
Hana Kim
|
Hana Kim
|
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Isabelle Azmoodeh
|
Isabelle Azmoodeh
|
|
Bethlehem
|
KY/US
|
Jack Neel
|
Jack Neel
|
|
Livingston
|
NJ/US
|
Jaina Jallow
|
Jaina Jallow
|
|
Ravenwood
|
TN/US
|
Jirayu Paueksakon
|
Jirayu Paueksakon
|
|
Whitmer
|
OH/US
|
Jordyn Taylor
|
Jordyn Taylor
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Joshua Timmons
|
Joshua Timmons
|
|
Clark
|
TX/US
|
Kate Tucker
|
Kate Tucker
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Keilly Andraca
|
Keilly Andraca
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Kianna Groves
|
Kianna Groves
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Kirill Pernatiy
|
Kirill Pernatiy
|
|
Beaver
|
UT/US
|
Kya Christiansen
|
Kya Christiansen
|
|
Archer School for Girls
|
CA/US
|
Kylie Chryss-Connell
|
Kylie Chryss-Connell
|
|
Chesterton
|
IN/US
|
Lillian Roberts
|
Lillian Roberts
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Liza Rotty
|
Liza Rotty
|
|
McQuaid Jesuit
|
NY
|
logan brown
|
logan brown
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Maria Michaelson
|
Maria Michaelson
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Maria Papera
|
Maria Papera
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Michelle Jin
|
Michelle Jin
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Mobina Riazi
|
Mobina Riazi
|
|
Ravenwood
|
TN/US
|
Natalie Porter
|
Natalie Porter
|
|
Democracy Prep Harlem
|
NY/US
|
Nicholas Piniero
|
Nicholas Piniero
|
|
Wauseon
|
OH
|
Noah Harman
|
Noah Harman
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Paul Caruso
|
Paul Caruso
|
|
McQuaid Jesuit
|
NY
|
Payton Petkus
|
Payton Petkus
|
|
J. Frank Dobie
|
TX/US
|
Reginald Jefferson
|
Reginald Jefferson
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Sathya Gopinath
|
Sathya Gopinath
|
|
Miramar
|
FL/US
|
Sophia Williams
|
Sophia Williams
|
|
LaRue County
|
KY/US
|
Stefani Giles
|
Stefani Giles
|
|
Wooster
|
OH/US
|
Stuart Courson
|
Stuart Courson
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Sydney Estrin
|
Sydney Estrin
|
|
Bardstown
|
KY/US
|
Trey Crouch
|
Trey Crouch
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Vivek Shah
|
Vivek Shah
|
|
Manville
|
NJ/US
|
Yiraldo Campos
|
Yiraldo Campos
|
|