Cary Acad
|
NC/US
|
Sonia Shah
|
701
|
Cary Acad
|
NC/US
|
William Aarons
|
702
|
Chaparral Star
|
TX/US
|
Kimber Hageman
|
703
|
Chaparral Star
|
TX/US
|
Ammaar Siddiqui
|
704
|
Chaparral Star
|
TX/US
|
Marianna Herold
|
705
|
Chaparral Star
|
TX/US
|
Anica Nichols
|
706
|
Chaparral Star
|
TX/US
|
Jordyn Clayton
|
707
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Cory Wurtenberger
|
708
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Tristan Wertanzl
|
709
|
Dreyfoos School of the Arts Independent
|
FL
|
Michael Pincus
|
710
|
George Washington
|
CO/US
|
Quinn Canova
|
711
|
George Washington
|
CO/US
|
Jaeden Hemmingsen
|
712
|
Gwynedd Mercy
|
PA/US
|
Kathryn Tereshko
|
713
|
Gwynedd Mercy
|
PA/US
|
Sahiba Tandon
|
714
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Tomas Vallejo
|
715
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Charles Mshomba
|
716
|
La Salle
|
PA/US
|
Connor Mangan
|
717
|
La Salle
|
PA/US
|
Patrick Calhoun
|
718
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Amal Qureshi
|
719
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Chandini Toleti
|
720
|
McQuaid Jesuit
|
NY
|
Richard Aguirre
|
721
|
Metropolitan Expeditionary Learning
|
NY/US
|
Amanda Rivello
|
722
|
Monroe Township
|
NJ/US
|
Jeet Patel
|
723
|
Montville
|
NJ/US
|
Sarah Samdani
|
725
|
NSU
|
FL/US
|
Henry Hurowitz
|
726
|
NSU
|
FL/US
|
Madison Epstein
|
727
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Victoria Ren
|
729
|
Northview
|
GA/US
|
Kristin Hsu
|
730
|
Plano West
|
TX/US
|
Pranav Nathan
|
731
|
Plano West
|
TX/US
|
Jennifer Su
|
732
|
Plano West
|
TX/US
|
Emily Ren
|
733
|
Plano West
|
TX/US
|
Katia Benguesmia
|
734
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Livia Hermann
|
735
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Alba Uriarte
|
736
|
Regis
|
NY/US
|
Kevin Morrissy
|
737
|
Regis
|
NY/US
|
Eric Moss
|
738
|
Ridge
|
NJ/US
|
Rajvi Shah
|
739
|
Ridge
|
NJ/US
|
Pasha Saidi
|
740
|
Ridge
|
NJ/US
|
Daniel Zhang
|
741
|
Ridge
|
NJ/US
|
Libah Farooqi
|
742
|
Ridge
|
NJ/US
|
Caroline Lidz
|
743
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Marguerite Morgan
|
744
|
Saratoga
|
CA/US
|
Harshini Velchamy
|
745
|
St John's
|
TX/US
|
Zayn Malik
|
746
|
Strath Haven
|
PA/US
|
Supraja Sudarsan
|
747
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Thomas Chen
|
748
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Maisha Nabila
|
749
|
Summit
|
NJ/US
|
Charlotte Girouard
|
751
|
Summit
|
NJ/US
|
Ana Estupinan
|
752
|
Summit
|
NJ/US
|
Ethan Zucker
|
753
|
Summit
|
NJ/US
|
Ryan Colon
|
754
|
Potomac
|
VA/US
|
Katherine Rollins
|
755
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Prisha Bhadra
|
756
|
Thomas Edison Energy Smart Charter
|
NJ/US
|
Anika Parthiban
|
757
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Isha Shukla
|
758
|
Unionville
|
PA/US
|
Catherine Odom
|
759
|
Unionville
|
PA/US
|
Addison Liu
|
760
|
Unionville
|
PA/US
|
Isha Bellur
|
761
|
Unionville
|
PA/US
|
Brandon Tsai
|
762
|
Valley International Prep
|
CA/US
|
Dev Wernik
|
763
|
Whitmer
|
OH/US
|
Olivia Wetzel
|
764
|