Auburn Riverside Invitational and NIETOC Qualifier

2018 — Auburn, WA/US
Field in Novice Impromptu
49 entries
School Locale Entry Code
Auburn Mountainview HS WA/US Christine Ho AubMou Christine Ho
Auburn Mountainview HS WA/US Isabel Ho AubMou Isabel Ho
Auburn Riverside HS WA/US Morgan Putnam AubRiv Morgan Putnam
Auburn Riverside HS WA/US Nick Massie AubRiv Nick Massie
Auburn Riverside HS WA/US Rhi Walton AubRiv Rhi Walton
British Columbia Academy BC/CA Connor Zuniga Kim BriCol Connor Zuniga Kim
British Columbia Academy BC/CA Sean Lee BriCol Sean Lee
British Columbia Academy BC/CA Thomas Huang BriCol Thomas Huang
Capital HS WA/US Tealia Noviello Capita Tealia Noviello
Capital HS WA/US Tyler Zabolio Capita Tyler Zabolio
Eastlake High School WA/US Anna Linnenkamp Eastla Anna Linnenkamp
Eastlake High School WA/US Atul Rao Eastla Atul Rao
Eastlake High School WA/US Vaishnavi Vidyasagar Eastla Vaishnavi Vidyasagar
Eastlake High School WA/US Victor Moutafov Eastla Victor Moutafov
Eastside Catholic High School WA/US Bella Osseiran EasCat Bella Osseiran
Eastside Catholic High School WA/US Grace Hopkins EasCat Grace Hopkins
Eastside Catholic High School WA/US Megan Schriever EasCat Megan Schriever
Eastside Catholic High School WA/US Olivia Ivan EasCat Olivia Ivan
Gig Harbor WA/US Will Newberg GigHar Will Newberg
Interlake HS WA/US Aryeman Singh Interl Aryeman Singh
Interlake HS WA/US Hayun Bae Interl Hayun Bae
Interlake HS WA/US Nicole Yang Interl Nicole Yang
Interlake HS WA/US Nicole Zheng Interl Nicole Zheng
Interlake HS WA/US Priyanka Mukhara Interl Priyanka Mukhara
Interlake HS WA/US Ruoning Li Interl Ruoning Li
Interlake HS WA/US Sonal Aggarwal Interl Sonal Aggarwal
Kamiak High School WA/US David Baker Kamiak David Baker
Kamiak High School WA/US Joselin Mendoza Kamiak Joselin Mendoza
King's High School WA/US Scarlett Ren King's Scarlett Ren
King's High School WA/US Tiffany Tu King's Tiffany Tu
Mount Rainier HS WA/US Christopher Arredondo MouRai Christopher Arredondo
Mount Rainier HS WA/US William Eadie MouRai William Eadie
Mount Vernon High School WA/US Archer Otero MouVer Archer Otero
Mount Vernon High School WA/US Emily Ney MouVer Emily Ney
Newport HS WA/US Ayla Le Newpor Ayla Le
Newport HS WA/US Joshua Zhou Newpor Joshua Zhou
Olympia High School WA/US Harry Boo Olympi Harry Boo
Peninsula High School WA/US William Hardaway Penins William Hardaway
Puyallup High School WA/US Emma Dominquez Puyall Emma Dominquez
Roosevelt WA/US Eliana Green Roosev Eliana Green
Roosevelt WA/US Sophia Arons Roosev Sophia Arons
South Kitsap Speech and Debate Team WA/ Jesse LaCross-Lambert SouKit Jesse LaCross-Lambert
South Kitsap Speech and Debate Team WA/ Patrick Grogan SouKit Patrick Grogan
Tacoma Christian High School WA/US Savannah Guenzi TacChr Savannah Guenzi
Tesla STEM WA/US Parum Misri TesSTE Parum Misri
Tesla STEM WA/US Varun Wescott TesSTE Varun Wescott
Thomas Jefferson High School WA/US Jacob Norris ThoJef Jacob Norris
Todd Beamer High School WA/US Lillian Crawford TodBea Lillian Crawford
Yelm HS 12 WA/US Brendan Kortjohn YelHS Brendan Kortjohn