Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Chris Xu
|
Acton-Boxborough CX
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Matthew Liu
|
Acton-Boxborough ML
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Michelle Pathrose
|
Acton-Boxborough MP
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Varun Harish
|
Acton-Boxborough VH
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Elizabeth (Hye In) Lee
|
Bergen County Academies EL
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Maria Savransky
|
Bergen County Academies MS
|
|
Blair
|
NJ/US
|
Arjun Chopra
|
Blair AC
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Alpha Barrie
|
Bronx HS Of Science AB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Annie (Yijing) Wang
|
Bronx HS Of Science AW
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Harper Learmonth
|
Bronx HS Of Science HL
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Howard Wang
|
Bronx HS Of Science HW
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Julian Bekong
|
Bronx HS Of Science JB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
William Freedman
|
Bronx HS Of Science WF
|
|
Buchholz
|
FL/US
|
Logan Neale
|
Buchholz LN
|
|
Buchholz
|
FL/US
|
Zach Cross
|
Buchholz ZC
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Luke Gastelu
|
Byram Hills LG
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Lindsey Perlman
|
Byram Hills LP
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Mark Fakler
|
Byram Hills MF
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Alexander Torrez
|
Catonsville AT
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Rayner Reinhardt
|
Catonsville RR
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Christian Borruso
|
Chaminade CB
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Charles Weiler
|
Chaminade CW
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Grant Allen
|
Chaminade GA
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Kyle Klugewicz
|
Chaminade KK
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Peter Vouthas
|
Chaminade PV
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Sean Lochner
|
Chaminade SL
|
|
CR North
|
PA/US
|
Angela Shen
|
CR North AS
|
|
CR North
|
PA/US
|
Jiewei Li
|
CR North JL
|
|
CR North
|
PA/US
|
Julia Walton
|
CR North JW
|
|
CR North
|
PA/US
|
Jasmine Zhang
|
CR North JZ
|
|
CR North
|
PA/US
|
Kylie McGrath
|
CR North KMc
|
|
CR North
|
PA/US
|
Stephen Daniels
|
CR North SD
|
|
CR North
|
PA/US
|
Veda Allam
|
CR North VA
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Angela Zhong
|
Cypress Woods AZ
|
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Nelson Lin
|
Freehold Township NL
|
|
Freehold Township
|
NJ/US
|
Shubhum Agarwal
|
Freehold Township SA
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Elijah Pitt
|
Ft Lauderdale EP
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Peyton Carpen
|
Ft Lauderdale PC
|
|
Ft Lauderdale
|
FL/US
|
Sherise Tracey
|
Ft Lauderdale ST
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Kaitlyn Hoxha
|
Half Hollow Hills HS East KH
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Megan Gole
|
Half Hollow Hills HS East MG
|
|
Half Hollow Hills HS East
|
NY/US
|
Sarah Rizvi
|
Half Hollow Hills HS East SR
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Anthony Kang
|
Harrison AK
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Eli Lapkin
|
Harrison EL
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ethan Voskoff
|
Harrison EV
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Giovanni Cutri
|
Harrison GC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Molly Ryan
|
Harrison MR
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Matt Wilson
|
Harrison MW
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Rebecca Anderson
|
Harrison RA
|
|
Hunter
|
NY/US
|
David Solecki
|
Hunter DS
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Michael Ning
|
Hunter MN
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Nicole Gladstein
|
Hunter NG
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Nate Kruger
|
Hunter NK
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Scott Klein
|
Hunter SK
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Andrea Reier
|
Lexington AR
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Derek Ying
|
Lexington DY
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Evan Li
|
Lexington EL
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jeong-Wan Choi
|
Lexington JC
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Janet Mariadoss
|
Lexington JM
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Reuben Erives
|
Lexington RE
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Adi Nikolova
|
McDowell AN
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Kirtan Patel
|
McDowell KP
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Shane Karnes
|
McDowell SK
|
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Drew Root
|
Medina Senior DR
|
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Hannah Kim
|
Medina Senior HK
|
|
Medina Senior
|
OH/US
|
Jaclyne Berger
|
Medina Senior JB
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Arthur Wayne
|
Millburn AW
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Aaron Pottinger
|
Montville AP
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Aditya Sharma
|
Montville AS
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Arnav Sinha
|
Montville ASi
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Dev Patel
|
Montville DP
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Jay Mulay
|
Montville JM
|
|
Montville
|
NJ/US
|
Nikhil Ganesh
|
Montville NG
|
|
Needham
|
MA/US
|
Sam Cogen
|
Needham SC
|
|
Needham
|
MA/US
|
Sasha Rieser
|
Needham SR
|
|
Needham
|
MA/US
|
Zachary Lu
|
Needham ZL
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Justin Kahn
|
Newtown JK
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Stephanie Cobb
|
Newtown SC
|
|
Newtown
|
CT/US
|
Shivani Mendiratta
|
Newtown SM
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Danny Zhang
|
Niskayuna DZ
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Shreyas Ramanujam
|
Niskayuna SR
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Akshana Dassanaike
|
North Allegheny Sr AD
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Elijah Duckworth
|
North Allegheny Sr ED
|
|
North Allegheny
|
PA/US
|
Joy Fu
|
North Allegheny Sr JF
|
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Carolyn Zou
|
Pennsbury CZ
|
|
Phillipsburg
|
NJ/US
|
Dylan Cline
|
Phillipsburg DC
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Daniel Shahab
|
Princeton DS
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Isabella Phillips
|
Princeton IP
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Vedansh Chauhan
|
Princeton VC
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Alan Liu
|
Ridge AL
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Andrew Goldberg
|
Roslyn AG
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Brandon Lee
|
Roslyn BL
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Ryan Kim
|
Roslyn RKi
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
William Borges
|
Roslyn WBo
|
|
Roslyn
|
NY/US
|
Yasin Badawy
|
Roslyn YB
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Curtis Chang
|
Scarsdale CC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Felicity Huang
|
Scarsdale FH
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Sanjana Bhatnagar
|
Scarsdale SB
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Shreya Barlinge
|
Scarsdale SBa
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Sally Ho
|
Scarsdale SH
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Vivian Guo
|
Scarsdale VG
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Wolf Cukier
|
Scarsdale WC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Will Musoff
|
Scarsdale WM
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Claire Liu
|
Stuyvesant CL
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Gallo Patel
|
Stuyvesant GP
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Sarai Pridgen
|
Stuyvesant SP
|
|
Suncoast Comm
|
FL/US
|
Sara Kessel
|
Suncoast Comm SK
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Jason Lan
|
Syosset JL
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Ronit Dhulia
|
Syosset RD
|
|
Syosset
|
NY/US
|
Saba Mehrzad
|
Syosset SM
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Avyuk Dixit
|
Thomas Jefferson HSST AD
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Muhurto Rahman
|
Thomas Jefferson HSST MR
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Prerak Thakkar
|
Thomas Jefferson HSST PT
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Rishabh Krishnan
|
Thomas Jefferson HSST RK
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Teja Buddhavarapu
|
Thomas Jefferson HSST TBu
|
|
Thomas Jefferson HSST
|
VA/US
|
Vikram Bala
|
Thomas Jefferson HSST VBa
|
|
Timber Creek
|
FL
|
Shane Yanes
|
Timber Creek SY
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Emmanuel Orbe
|
Timothy Christian EO
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Ethan Yu
|
Timothy Christian EY
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Joshua Matthew
|
Timothy Christian JM
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Pranay Tsappidi
|
Timothy Christian PT
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Steven George
|
Timothy Christian SG
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Stacey Tkachuk
|
Timothy Christian ST
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Wendy Zhao
|
Timothy Christian WZ
|
|
Timothy Christian
|
NJ/US
|
Zachary Lihn
|
Timothy Christian ZL
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Kevin Liao
|
Unionville KL
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Luke Ittyachen
|
Unionville LI
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Maxine Adams
|
Unionville MA
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Benjamin Waldman
|
Walt Whitman BW
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Asa Arnold
|
West Orange AA
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Antwon Haynes
|
West Orange AH
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Olivia Klepk
|
West Orange OK
|
|