Har-Ber
|
AR/US
|
Anthonie Alvarez
|
AB Anthonie Alvarez
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Brayan Martinez
|
AB Brayan Martinez
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Briley Thomas
|
AB Briley Thomas
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Chris Ramos
|
AB Chris Ramos
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Elvis Flores
|
AB Elvis Flores
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Fernanda Sanchez
|
AB Fernanda Sanchez
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Isabella Guzman
|
AB Isabella Guzman
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Isabelle Cenobio
|
AB Isabelle Cenobio
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Jose Castillo
|
AB Jose Castillo
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Joy Mea
|
AB Joy Mea
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Lawson Coble
|
AB Lawson Coble
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Philip Ryan
|
AB Philip Ryan
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Trenton Maples
|
AB Trenton Maples
|
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Brigeyda Garcia
|
AC Brigeyda Garcia
|
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Jaci Sabatini
|
AC Jaci Sabatini
|
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Lauren Milam
|
AC Lauren Milam
|
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Nirel Trevino
|
AC Nirel Trevino
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Ethan Helm
|
AE Ethan Helm
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Karsten Gjeruldsen
|
AE Karsten Gjeruldsen
|
|
Bentonville
|
AR/US
|
Malaika John
|
AE Malaika John
|
|
Springdale
|
AR/US
|
Alerah Andre
|
AG Alerah Andre
|
|
Springdale
|
AR/US
|
Ashton Johnson
|
AG Ashton Johnson
|
|
Springdale
|
AR/US
|
Ethan Vanness
|
AG Ethan Vanness
|
|
Springdale
|
AR/US
|
Michael Bates
|
AG Michael Bates
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Ashley Garcia
|
AK Ashley Garcia
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
James Edgar
|
AK James Edgar
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Jasmine Howard
|
AK Jasmine Howard
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Kaitlyn Smart
|
AK Kaitlyn Smart
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Mace Fergusen
|
AK Mace Fergusen
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Madison Young
|
AK Madison Young
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Max Dunn
|
AK Max Dunn
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Misha Bondarenko
|
AK Misha Bondarenko
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Rayan Shuja
|
AK Rayan Shuja
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Roxana Loueza
|
AK Roxana Loueza
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Trey Pope
|
AK Trey Pope
|
|
Russellville HS Forensics
|
AR
|
Xandria Holly
|
AK Xandria Holly
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Abbey Draper
|
AN Abbey Draper
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Alyssa Phillips
|
AN Alyssa Phillips
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Andrew Griebel
|
AN Andrew Griebel
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Anh Pham
|
AN Anh Pham
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Dylan Velasco
|
AN Dylan Velasco
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Jacob Vandett
|
AN Jacob Vandett
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Noah Radke
|
AN Noah Radke
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Peyten Davis
|
AN Peyten Davis
|
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Wilson Loibner
|
AN Wilson Loibner
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Dayne Corbin
|
AR Dayne Corbin
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Kyle English
|
AR Kyle English
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Landon Weaver
|
AR Landon Weaver
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Lex Rhoades
|
AR Lex Rhoades
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Michael Finkenbinder
|
AR Michael Finkenbinder
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Ryan Knight
|
AR Ryan Knight
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Talley Hardman
|
AR Talley Hardman
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Vivian Yarbrough
|
AR Vivian Yarbrough
|
|
Dardanelle
|
AR
|
Wendy Lomeli
|
AR Wendy Lomeli
|
|