Northland Christian
|
TX/US
|
Austin Broussard
|
Austin Broussard
|
|
BandK Prep
|
TX/US
|
Kati Johnson
|
BanPre KJ
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Arnav Burudgunte
|
CarVan AB
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
James Collura
|
CleLak JC
|
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
DeAndra Robinson
|
CypFal DR
|
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Kathryn Alejandre
|
CypFal KA
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Mingrui Qian
|
CypRan MQ
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Michael Zhou
|
CypRan MZ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Archit Junnarkar
|
CypWoo AJ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Allison Kerstein
|
CypWoo AK
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Angela Zhong
|
CypWoo AZ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Fiorella Pulido
|
CypWoo FP
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Anika Miro Quesada
|
DucAca AM
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Sofia Varner
|
DucAca SV
|
|
DULLES HIGH SCHOOL
|
TX/US
|
Abhinav Sinha
|
DULHIG AS
|
|
DULLES HIGH SCHOOL
|
TX/US
|
Favian Sun
|
DULHIG FS
|
|
DULLES HIGH SCHOOL
|
TX/US
|
Joshua George
|
DULHIG JG
|
|
DULLES HIGH SCHOOL
|
TX/US
|
Neer Jain
|
DULHIG NJ
|
|
DULLES HIGH SCHOOL
|
TX/US
|
Tony Jha
|
DULHIG TJ
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Adit Goel
|
Elkins AG
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Emine Ciftci
|
Elkins EC
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Kedar Pandya
|
Elkins KP
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Praneel Jadav
|
Elkins PJ
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Ashley Benitez
|
GeoBus AB
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Adriel Martes
|
GeoBus AM
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Angeles Molina
|
GeoBus AMc
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Cal'Jane Jackson
|
GeoBus CJ
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Devanshi Baxi
|
GeoBus DB
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Elizabeth Ebong
|
GeoBus EE
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Munshif Adhianto
|
GeoBus MA
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Payton Oriakhi
|
GeoBus PO
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Summer White
|
GeoBus SW
|
|
George Bush
|
TX/US
|
Treyvon Green
|
GeoBus TG
|
|
George Ranch
|
TX/US
|
Mohammad Sheikh
|
GeoRan MS
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Aashir Sanjrani
|
Hebron AS
|
|
Hebron
|
TX/US
|
Philip Ng
|
Hebron PN
|
|
Heights
|
TX/US
|
Sebastian Arreola
|
Height SA
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Andrew Qin
|
HouMem AQ
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Daniel Xu
|
HouMem DX
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Julia Meraji
|
HouMem JM
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Joshua Sucec
|
HouMem JS
|
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Ann Popovici
|
KatTay AP
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Hannah Shi
|
Kinkai HS
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Shreya Mehta
|
Kinkai SM
|
|
Melissa
|
TX/US
|
Drew Richardson
|
Meliss DR
|
|
Melissa
|
TX/US
|
Hallie Crain
|
Meliss HC
|
|
Monsignor Kelly Catholic
|
TX/US
|
Parsa Safa
|
MonKel PS
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Devin Hernandez
|
Montgo DH
|
|
Montgomery
|
TX/US
|
Grayson Constantine
|
Montgo GC
|
|
Navasota H. S
|
TX/US
|
Christopher Fischer
|
NavH. CF
|
|
Navasota H. S
|
TX/US
|
John Cosino
|
NavH. JC
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Jack Quisenberry
|
NorChr JQ
|
|
Pinnacle
|
AZ/US
|
Kristen Arnold
|
Pinnac KA
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Alecxander Antonakakis
|
Prospe AA
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Isabelle Petros
|
Prospe IP
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Jai Ravipati
|
Prospe JR
|
|
Prosper
|
TX/US
|
Kaleb Simes
|
Prospe KS
|
|
Reagan
|
TX/US
|
Zaarah Azad
|
Reagan ZA
|
|
Robert Vela
|
TX/US
|
Alyssa Trejo
|
RobVel AT
|
|
Robert Vela
|
TX/US
|
Valerie Correa
|
RobVel VC
|
|
Robert Vela
|
TX/US
|
Valeria D'Lorm
|
RobVel VD
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Chengxi Gang
|
SevLak CG
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Manu Ramineni
|
SevLak MR
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Rohan Rao
|
SevLak RR
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Varun Naik
|
SevLak VN
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Gautam Iyer
|
SouCar GI
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samir Mohsin
|
SouCar SM
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Tarun Ratnasabapathy
|
SouCar TR
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aidan Atkins
|
StrJes AA
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Arun Mehra
|
StrJes AM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aneel Mehra
|
StrJes AMe
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Brendan Barrett
|
StrJes BB
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
StrJes BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Cameron Raschke
|
StrJes CR
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
StrJes DH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
StrJes DL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
StrJes JG
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Herrera
|
StrJes JH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Justin Hoang
|
StrJes JHo
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jack Marsh
|
StrJes JM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joshua Porter
|
StrJes JP
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jett Poskey
|
StrJes JPo
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nathaniel Fernandes
|
StrJes NF
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nicholas Goodman
|
StrJes NG
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
StrJes VC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Liu
|
StrJes VL
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Wyatt Hatfield
|
StrJes WH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
StrJes ZD
|
|
Union
|
OK/US
|
Tyler Rossow
|
Union TR
|
|
Village
|
TX/US
|
Adnan Fatakdawala
|
Villag AF
|
|
Village
|
TX/US
|
Aditya Iyer
|
Villag AI
|
|
Village
|
TX/US
|
Aman Kumar
|
Villag AK
|
|
Village
|
TX/US
|
Aryan Parikh
|
Villag AP
|
|