Copper Classic

2019 — UT/US
Field in Open LD
73 entries
School Locale Entry Code
Alta HS UT/US Emily Erickson Alta EE
Bonneville UT/US Jordan Langston Bonneville JL
Bonneville UT/US Krimson Anderson Bonneville KA
Bonneville UT/US Makenzie Boatright Bonneville MB
Copper Hills HS UT/US Anastacia Tennant Copper Hills AT
Copper Hills HS UT/US Colton Silimon Copper Hills CS
Davis HS UT/US Bryn Montierth Davis BM
Davis HS UT/US Jackson Ridges Davis JR
Davis HS UT/US Jake Sims Davis JS
Davis HS UT/US Steven Clift Davis SC
Davis HS UT/US Sugar Santillan Davis SS
East HS UT/US Avery Gonzales-Fleming East AG
East HS UT/US Abby Pater East AP
East HS UT/US Charles Adair East CA
East HS UT/US Mya Johnson East MJ
East HS UT/US Sami Haddadin East SH
Green Canyon High School UT/ Brooklyn Weight Green Canyon BW
Green Canyon High School UT/ Jacob Morrill Green Canyon JM
Green Canyon High School UT/ Patrick Matthews Green Canyon PM
Green Canyon High School UT/ Rebecca Ivans Green Canyon RI
Green Canyon High School UT/ Ryan White Green Canyon RW
Green Canyon High School UT/ Sammy Boyce Green Canyon SB
Hillcrest HS UT/US Anna Hsu Hillcrest AH
Hillcrest HS UT/US Danju Liu Hillcrest DL
Hillcrest HS UT/US Ryan Chen Hillcrest RC
Hillcrest HS UT/US Rushmeen Tariq Hillcrest RT
Hunter High School UT/US Abbigial Russell Hunter AR
Hunter High School UT/US Diana Tran Hunter DT
Hunter High School UT/US Kaia Baron Hunter KB
Hunter High School UT/US Rejoice Potja Hunter RP
Logan HS UT/US Ashton Xu Logan AX
Logan HS UT/US Gwyn Sturgeon Logan GS
Logan HS UT/US Krystan Morrison Logan KM
Logan HS UT/US Wesley Carter Logan WC
Mountain Crest HS UT/US Allison Cook Mountain Crest AC
Northridge High School UT/US Kayley Drew Northridge KD
Park City UT/US Aidin O'Brien Park City AO
Park City UT/US Carly McAleer Park City CM
Park City UT/US Emma Stockwell Park City ES
Park City UT/US Isabella Bartmess Park City IB
Park City UT/US Joe Minson Park City JM
Park City UT/US Lindsay Miller Park City LM
Ridgeline HS UT/US Alexis Garvin Ridgeline AG
Ridgeline HS UT/US Caitlin Ricks Ridgeline CR
Ridgeline HS UT/US Elyse Davenport Ridgeline ED
Ridgeline HS UT/US Jordan Whitaker Ridgeline JW
Rowland Hall UT/US Calvin Barbanell Rowland Hall CB
Rowland Hall UT/US Leonie Anderson Rowland Hall LA
Roy High School UT/US Kylee Havey Roy KH
SLC West HS UT/US Akila Chalapathi SLC West AC
SLC West HS UT/US Anoushka Kharkar SLC West AK
SLC West HS UT/US Hannah Yang SLC West HY
SLC West HS UT/US Henry Zheng SLC West HZ
SLC West HS UT/US Jane Galian SLC West JG
SLC West HS UT/US Lizzie Peterson SLC West LP
Salem Hills HS UT/US Brennan Beddoes Salem Hills BB
Salem Hills HS UT/US Jared Sly Salem Hills JS
Salem Hills HS UT/US Justice Tate Salem Hills JT
Skyline UT/US Mingjing Huang Skyline MH
Skyridge HS UT/US Jaron Heaps Skyridge JH
Summit Academy HS UT/US Abby Wroten Summit AW
Summit Academy HS UT/US Omar Khan Summit OK
Timpview HS UT/US Haein Jeon Timpview HJ
Timpview HS UT/US Jackson Bentley-Dyches Timpview JB
Timpview HS UT/US Macey Gwynn Timpview MG
Tooele HS UT/US Atlantis Moses Tooele AM
Tooele HS UT/US Brendan Wilcox Tooele BW
Tooele HS UT/US Carter Bohman Tooele CB
Tooele HS UT/US Cameo Knight Tooele CK
Waterford School UT/US Gabe Ransom Waterford GR
Woods Cross HS UT/US Cameron Marx Woods Cross CM
Woods Cross HS UT/US Jenny Carpenter Woods Cross JC
Woods Cross HS UT/US Zachary Kellam Woods Cross ZK