Aberdeen Central
|
SD/US
|
Hunter Ringgenberg
|
Aberdeen Central HR
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Brandon Schellhaass
|
Apple Valley BS
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
John Schwartz
|
Apple Valley JS
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Morgen Allen
|
Apple Valley MA
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Nora Bolsoni
|
Apple Valley NB
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Serena Abraham
|
Apple Valley SA
|
|
|
Apple Valley
|
MN/US
|
Tai Henrichs
|
Apple Valley TH
|
|
|
Appleton East
|
WI/US
|
Matthew Moorhead
|
Appleton East MM
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Catherine Wang
|
Canyon Crest Independent CW
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Jacob Spiegelman
|
Canyon Crest Independent JS
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Jason Yang
|
Canyon Crest Independent JY
|
|
|
Canyon Crest Independent
|
CA/US
|
Samuel Xiong
|
Canyon Crest Independent SX
|
|
|
Chaska
|
MN/US
|
Daylon Prochaska
|
Chaska DP
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Haziq Latif-Jangda
|
Cypress Bay HL
|
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Isabella Mason
|
Cypress Bay IM
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Aadarsh Akula
|
Eagan AA
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ashley Chen
|
Eagan AC
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Arush Iyer
|
Eagan AI
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ankitha Kumar
|
Eagan AK
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Aarushi Sen
|
Eagan AS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Bianca Turman
|
Eagan BT
|
|
|
Eastlake
|
WA/US
|
Jenna Yuan
|
Eastlake JY
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Anuj Jain
|
Edgemont AJ
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Helena Lew-Kiedrowska
|
Edgemont HL
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Jade Jang
|
Edgemont JJ
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Riya Ganpati
|
Edgemont RG
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Atman Jahagirdar
|
Edina AJ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ellen Mi
|
Edina EM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Kathleen Scoggin
|
Edina KS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Leo Hickey
|
Edina LH
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Mark Kivimaki
|
Edina MK
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Matthew Ruppert
|
Edina MR
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Rahil Modi
|
Edina RM
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Sandra Chen
|
Edina SC
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Stella Olken-Hunt
|
Edina SO
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Henry Eberhart
|
Evanston Twp HE
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Luis Toro
|
Evanston Twp LT
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Quinn Hughes
|
Evanston Twp QH
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anna Myers
|
Greenhill AM
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anais Zhang
|
Greenhill AZ
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Mihir Rai
|
Greenhill MR
|
|
|
Hattiesburg
|
MS/US
|
Owen Sayre
|
Hattiesburg OS
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
George Waddell
|
Homewood-Flossmoor GW
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Tiana Sharpe
|
Homewood-Flossmoor TS
|
|
|
Hopkins
|
MN/US
|
Alexander Lapoint
|
Hopkins AL
|
|
|
Hopkins
|
MN/US
|
Ezana Tedla
|
Hopkins ET
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Megan Wu
|
Interlake MW
|
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Niko Battle
|
Kamiak NB
|
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Kristin Neary
|
Lakeville North KN
|
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Lizzie Tullis
|
Lakeville North LT
|
|
|
Lakeville North
|
MN/US
|
Shashwot Tripathy
|
Lakeville North ST
|
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Logan Stenzel
|
Lakeville South LS
|
|
|
Lakeville South
|
MN/US
|
Nina Baker
|
Lakeville South NB
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Avery Fortier
|
Lexington AF
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Evan Li
|
Lexington EL
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jeffrey Gu
|
Lexington JG
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Kevin Yang
|
Lexington KY
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Pranathi Srirangam
|
Lexington PS
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Simran Gandhi
|
Lexington SG
|
|
|
Lincoln
|
OR/US
|
Alex Wei
|
Lincoln AW
|
|
|
Lincoln
|
OR/US
|
Natalie Wang
|
Lincoln NW
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Ben Lampman
|
Millard North BL
|
|
|
Millard West
|
NE/US
|
Chris Jackson
|
Millard West CJ
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Christian Hilgemann
|
Minnetonka CH
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Emil Liden
|
Minnetonka EL
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Ethan Mirman
|
Minnetonka EM
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Priscilla Bunday
|
Minnetonka PB
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Rachel Park
|
Minnetonka RP
|
|
|
Needham
|
MA/US
|
Zachary Lu
|
Needham ZL
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Patrick Tolan
|
New Trier PT
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Osmane Sanogo
|
Newark Science OS
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Simone Braithwaite
|
Newark Science SB
|
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Temitope Ogundare
|
Newark Science TO
|
|
|
Niskayuna
|
NY/US
|
Shreyas Ramanujam
|
Niskayuna SR
|
|
|
North Star Academy CPHS
|
NJ/US
|
Jada Darby
|
North Star Academy CPHS JD
|
|
|
NSU
|
FL/US
|
Sebastian Frazier
|
NSU SF
|
|
|
Oak Hall
|
FL/US
|
Kumail Zaidi
|
Oak Hall KZ
|
|
|
Park City
|
UT/US
|
Aidin O'Brien
|
Park City AO
|
|
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Carolyn Zou
|
Pennsbury CZ
|
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Alan Liu
|
Ridge AL
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Andy Soileau
|
Rosemount AS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
An Thai
|
Rosemount AT
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Michelle Quan
|
Rosemount MQ
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Tanvi Adige
|
Rosemount TA
|
|
|
Roseville Area
|
MN/US
|
Elyse Colihan
|
Roseville Area EC
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Bohan Ma
|
Scarsdale BM
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Curtis Chang
|
Scarsdale CC
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Felicity Huang
|
Scarsdale FH
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Sanjana Bhatnagar
|
Scarsdale SB
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Sally Ho
|
Scarsdale SH
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Vivian Guo
|
Scarsdale VG
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Will Musoff
|
Scarsdale WM
|
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zachary Siegel
|
Scarsdale ZS
|
|
|
Sioux Falls
|
SD/US
|
Areej Nazir
|
Sioux Falls AN
|
|
|
Sioux Falls
|
SD/US
|
Rachel Overstreet
|
Sioux Falls RO
|
|
|
Halstrom
|
CA/US
|
Sira Ahuja
|
Sira Ahuja
|
|
|
Southwoods
|
IA/US
|
Alyssa Ashmore
|
Southwoods AA
|
|
|
Southwoods
|
IA/US
|
Claire Gilbert
|
Southwoods CG
|
|
|
Southwoods
|
IA/US
|
Thomas Knudsen
|
Southwoods TK
|
|
|
STA Vis
|
MN/US
|
Isabel Brandt
|
STA/Vis IB
|
|
|
STA Vis
|
MN/US
|
Pierce Moberg
|
STA/Vis PM
|
|
|
STA Vis
|
MN/US
|
Thomas Lund
|
STA/Vis TL
|
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
William Lee
|
Strath Haven WL
|
|
|
University
|
OH/US
|
Nehal Chigurupati
|
University NC
|
|
|
University
|
OH/US
|
Saavan Patel
|
University SP
|
|
|
W. Broward
|
FL/US
|
Ethan Massa
|
W. Broward EM
|
|
|
Washington
|
SD/US
|
Catherine Liu
|
Washington CL
|
|
|
West Bend
|
WI/US
|
Caitlin Marsch
|
West Bend CM
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Animesh Joshi
|
West Des Moines Valley AJ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Braedon Kirkpatrick
|
West Des Moines Valley BK
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Caleb Bray
|
West Des Moines Valley CB
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Conal Thomas-McGinnis
|
West Des Moines Valley CT
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Isabella Nadel
|
West Des Moines Valley IN
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
James Meng
|
West Des Moines Valley JM
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jalyn Wu
|
West Des Moines Valley JW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kauai Cua
|
West Des Moines Valley KC
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lucas Bryant
|
West Des Moines Valley LB
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lauren Gilbert
|
West Des Moines Valley LG
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Mia Dukle
|
West Des Moines Valley MD
|
|
|
West Linn
|
OR/US
|
Dennis Tang
|
West Linn DT
|
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Tej Gedela
|
William G. Enloe TG
|
|
|